2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

ZAHİR

esracım beni patlatıyo resmen gazım karnım davul gibi:)) tşk eerim çok şükür bi daha da çıkmadı ateşim..
elifcim ewt özele gidiyorum hatta dün rapor için tartıştım doktorumla eşime değiştircem dedim ama kabul etmedi :(( herkes memnun doktrdan bi bana gelince adam üstünkörü inceliyo canm sanırım o da benim şansım...

betülcüm alışmıştır ya şimdi eşinde ::))) bi görün istersen doktra ne olur ne olmaz geçmiş olsn bu arada
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

elfo

benim de bu gece belim ağrıyodu. sanırım sürekli yatmaktan oluyor  :'(
sümeyracım benim nerdeyse hiç karnım yok hatta bu sabah iş arkadaşım ya sanki senin karnın küçülmüş dedi  :k06: galiba iç karnın geniş dedi. aylar önce bi doktora gitmiştim o, senin rahmin standartlardan büyük demişti  :laughing7: ben de yavrularıma geniş yerde yattınız diyecem inş.  :k06:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

beteray

benim rahimde normalden küçük ondan mı büyük karnım acebaaa :-ooo

elfo

Alıntı yapılan: beteray - 23 Kasım , 2012, 14:45:45
benim rahimde normalden küçük ondan mı büyük karnım acebaaa :-ooo
ama sen artık 23 haftalıksın normaldir seninkinin büyük olması. 14. haftalarda da mı büyüktü?

muhribe

elifcim senin karnının daha çıkmaması gayet normal
benim 4. aya kadar kendi annem bile bilemedi hamile olduğumu
tüm kıyafetlerim oturuyordu vücuduma  :muzz:
kimi kadınalrın iç karnı geniş oluyormuş dışarı çok vurmuyor göbek  :icon_thumright:

elfo

zaten benim senle bişeyim de benzemesin şaşarım  :ehi: :opucuk: :flowers: :love9:

muhribe

oğlun olacak adını da yiğit koyacaksın  :ehi: :ehi: :ehi:

elfo

beteray

benim daha 6 haftalıktı midem çıkmaya başladı 14. haftada iyice belliydi göbekli oldum.şimdi yuvarlandı iyice annem ablam 8 aylık diyor :honk:

elfo

hadi ya sağlıklı olsunlar da varsınlar belli olmasınlar ya da çok belli olsunlar  :amin:

beteray

tabiki de canıımm içindeki sağlıklı büyüsün de...dıştan görünüm önemli deil.hem koca göbek zor oluyo :ehi: ayak tırnağını kesmek ölüm çorap ayakkabı giymek eziyet hele temizlik :honk:

Selma27

Alıntı yapılan: elfo - 23 Kasım , 2012, 18:37:19
hadi ya sağlıklı olsunlar da varsınlar belli olmasınlar ya da çok belli olsunlar  :amin:

Elif gobeginin az cikmasi daha iyi canim..Belki ic karnin buyuktur...Benim gobegim bir cikti suan uzun botlarimi bile giyemiyorum. Egilirken cok agriyor. Ben daha 6 aylik olmama ragmen boyleyim dusun birde son aylarimi. yandim bennnn

Selma27

Alıntı yapılan: beteray - 24 Kasım , 2012, 11:09:23
tabiki de canıımm içindeki sağlıklı büyüsün de...dıştan görünüm önemli deil.hem koca göbek zor oluyo :ehi: ayak tırnağını kesmek ölüm çorap ayakkabı giymek eziyet hele temizlik :honk:

aynen katiliyorum sana canim.. bende ne tirnak kesebiliyorum nede corabimi giyebiliyorum.. ayakkabilarimi giymeye esim yardimci oluyor cogu zaman :ehi: :ehi: cabuk agirlasinca bacaklarimda agriyor yururken..hele sabah kalktigimda ayaklarimi yere basamiyorum..

yasemin10

Bir haftalık aradan sonra herkese günaydıııııınnnnnnnnnnnnn  :flowers:  :flowers:  Dinlenmiş olarak geri geldim  :muzz:  :muzz:  :muzz:

Öncelikle Esracım çok geçmiş olsun. Umarım bir daha sorun yaşamadan kızını sağlıcakla kucağına alırsın.  :amin:  :amin:

Elifcim sana da geçmiş olsun. Dikkat et kendine bu ara her tarafta grip salgını var.

Betülcüm ve Selmacım benim de aynı sorunlarım var.  sizin dediğiniz gibi çorap ve ayakkabı giymekte zorlanmaya başladım. Daha şimdiden böyle sonrasını düşünemiyorum  :honk:  Rabbim miniklerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin de bunlara da katlanırız.

Ya kızlar hamileliğimden öncekinden çok farklı beslenmediğim halde sürekli kilo alıyorum. 10. kilomu da almama da son gramlar kaldı.  :y25:  :y25: Herkes 7. aydan sonra daha hızlı kilo almaya başlayacaksın diyor ne yapacağımı bilmiyorum.  :dontknow:  :dontknow:  Doktorum 13-15 kilo senin için ideal bir kilo demişti.

beteray

hoşgeldin yaseminciiim.sormaaaa doktor beni tartmadı bile betül hanım çok kilo almışın dedi sonra farklı riskler çıkar ortaya dikkat et ekmek pirinç makarna yeme dedi ama zaten ben tatlıyla alıyorum kilomu :k06:
bu arada Öğretmenler günün kutlu olsun...otururken derste hiç rahat bırakmıyo bebiş tırmalayıp duruyo oturup defter yazmak ölüm :k06: