2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

ZAHİR

pamuk ipliğine bağlılar sankii aminn canımmmm cümlemizinkinii  :amin: :amin: :amin:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

beteray

Alıntı yapılan: esracım - 20 Kasım , 2012, 11:00:19
kızlar benimde kanamam oldu bugün. raporluyum 4 gün.çok korktum ama iyiyiz şimdi şükürler olsun.
çok geçmiş olsun canım.bu ay bi çok kişide olabiliyor kanama

elfo

selam kızlar. dünden beri rahatsızım dün ateşim baya yükseldi sağolsun eşim koltuk altlarıma alnıma ıslak bezler koydu bi de sırtımı felan yağladı. gece terlemişim. bugün de sürekli öksürdüm. öksürdükçe korkuyorum çünkü ağır öksürükler bazen bebeğin plesantadan ayrılmasına neden olabiliyormuşş Allah korusun.
Rabbim hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın sağlıkla sıhhatle afiyetle inş. acısını yaşayanlara da tez zamanda yeniden nasip etsin sabrını bol bol versin inş. cidden bi pamuk ipliğine bağlı  :'(
betülcüm doktor benimkini erkeğe benzetiyor seninkisi yalnız kalmayacak inş.  :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

beteray

Alıntı yapılan: elfo - 20 Kasım , 2012, 17:25:52
selam kızlar. dünden beri rahatsızım dün ateşim baya yükseldi sağolsun eşim koltuk altlarıma alnıma ıslak bezler koydu bi de sırtımı felan yağladı. gece terlemişim. bugün de sürekli öksürdüm. öksürdükçe korkuyorum çünkü ağır öksürükler bazen bebeğin plesantadan ayrılmasına neden olabiliyormuşş Allah korusun.
Rabbim hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın sağlıkla sıhhatle afiyetle inş. acısını yaşayanlara da tez zamanda yeniden nasip etsin sabrını bol bol versin inş. cidden bi pamuk ipliğine bağlı  :'(
betülcüm doktor benimkini erkeğe benzetiyor seninkisi yalnız kalmayacak inş.  :love9:
hadi bakalımm bi kaç haftaya kesinleşir Allah gönlüne göre versin...benimde bugün nefes boruma portakal kaçtı çok fena öksürttü korktum inşallah iyidir o.sana da geçmiş olsun.1 kaşık bala çay kaşığının ucuyla zencefil öksürüğü keser.ya da pekmezle karabiberdi galiba

SeliN59

kızlar selam herkese  dün 20 . hafta kontrolüm vardı maşallah herşey yolunda bebeğim 340 gr olmuş ama kansızlık çıktı midem çok bulanıyo hiç birşey yiyemiyorum doktor mutlaka yemen lazım  dedi demir hapı verdi inşallah geçer mide bulantım  ??? bebeğim yüzü güzelleşmiş   :love9: :nazar: elini emiyodu öyle resim çekti doktor Allahım inşallah hepimiz sağ sağlim kavuşalım meleklerimize

ZAHİR

elifcim geçmişş olsun canım  dikkat et kendine elif bnmkine de 12. haftada erkek dedi 15. haftada kız dedi anlamadım bu işi :) bi doktra daha görünem en iyisi  :) :) :)

maşallah sombahar ne güsel büyümüşş seninkisi 5. ay oluyo dimii... benm doktorm sanki üstün körü gösteriyo cnm yaa sizde de öylemiydi daha küçük 15 haftalık yüzü görünmez dedi bana :((

esracım

Akşam yine oldu kanamam ama 3-4 gün sürebilirmiş.Benim kızımda 690 ğr olmuş.6 gün geriden geliyor.Sanki benim kız pek minik.Elifim dikkat et kendine...

ZAHİR

sende dikkat et esracım doktr dedi mi neden oluyo kanama??

esracım

canım rahimde açıklık yok rahim ucu temizmiş ama düşük tehdidi vr diye rapor verdi. progestan iğnesi ve ilacı alıyorum şimdi.ıkınma ile beraber oldu bu.sakına ıkınmayın ve çok az ıkınmaydı.akşam ıkınma olmadığ halde yineledi.

ZAHİR

ay çok şükür canım inş bişey olmaz bebeğine... afedersin ama büyük abdeste çıkarken mi ıkındın :( bende çok sıkıyorumda kendiömi kabuız gibiyim.. 

esracım

evet canım büyüğünde sakın ıkınma.kayısı ye.birde ben aslında kabızda sayılmazdım ama şimdi dr um dupbalac şurup yazdı kabızlık için içiyorum.dr na sor ve al derim.sakın ıkınma lütfen.ben hiç sıkmadığım halde bu hale geldim ya daha fazla sıksam ıkınsam ne olurdu düşünemiyorum dahi  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ZAHİR

hıı anladım cnm benide uyarıyolar süreklii.. sorayım bende doktra bende çok gazda var cnaım çıkmıyo karnımı gören 5 aylık sanıyo :( allah korusun seni ve meleğini gaz içinde bi ilaç varmıdır acaba o d aağrı yapıyo sabah bende ateşlenmiştim çok şükür geçti sonra çok yüksek değildi...

esracım

gaz sorunu bendede var.yani çk gazlıyım ama ben onu rahat çıkarıyorum (afedersiniz arkadaşlar )  :honk: :honk: :honk: eğer o da içimde dursa patlarım sanırım  :icon_pale: :icon_pale: canım sende konuş dr la....hiç basite indirgememek gerek bu konuyu.sana da geçmiş olsun ateş için  :flowers: :flowers:

elfo

günaydın arkadaşlar. hepimize geçmiş olsun  :laughing7: dökülüyoruz yaw bu ne  :k06: işe geldim bugün raporum bitmişti ama tekrar izin aldım ayakta duramıyorum. istirahat etmem lazım.
sümeyracım sen özele mi gidiyorsun? ne bileyim doktorunun üstünkörü göstermesi ilginç. benim doktorum sağolsun iyice inceler. hatta bazen ultrason cihazını sıkıca karnıma bastırır detaylı görebilmek için. imkanın varsa doktorunu değiştir derim
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

beteray

günaydınn kızlar sıkıntılar hep aynı :k06: eşim hayretle bakıyor bana gaz probleminden dolayı.aşılamadan bi hafta sonra shal durumları başladı hala aynıyım hiç kabızlık çekmedim :nazar: ya sanki böbreğim ağrıyor ama emin değilim bel de olabilir :dontknow: doktora sormaya gerek varmı ki?