2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

esracım

ayşennnnn vardı birde sanırım...ama sık girmiyor...

esracım

elfo

14 Kasım , 2012, 10:19:34 #587 Son düzenlenme: 15 Kasım , 2012, 08:25:25 elfo
İLKBAHAR ANNELERİMİZ

3 MART   ESRACIM        :nazar: :love9: 
5   MART  YASEMİN10     :nazar: :love9: 
16 MART  BETERAY         :nazar: :love9:
21 MART SELMA27           :nazar: :love9:
5   NİSAN FISTIK             :nazar: :love9: 
12 NİSAN SOMBAHAR       :nazar: :love9:
11 MAYIS ZAHİR               :nazar: :love9:
23 MAYIS ELFO   
               :nazar: :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZAHİR

eliff hoşgeldinn nasılsınn ve bebişimiz nasılll onu unutmayalımmmm :))) yoktun uzunn zamandırrr
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

elfo

pazartesiden beri burdayım sümeyracım. biraz daha iyiyim çok şükür. işe gelebiliyorum. bebeişim de iyiydi en son. hafiften kasık ağrılarım oluyor ama normaldir herhalde. sen nasılsın bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu?

ZAHİR

iyii canımm.. normal kasık ağrıları bende de oluyo sık sık hemde .. bebiş büyüyoya ondan oluyomuş... bende iyiyim çok şükür haftaya gidicem dr a o zmn kesinleşecek inşş

elfo

hadi ya 15. haftadan sonra mı belli oluyor. bana 13. haftada tahmin yapılır inş. dediler. çok meraklıyım

melek100lü

elif  :opucuk: senin oğlun olcakmış gibi geliyor bana  :opucuk: :nazar: hayırlısı olsun tabi yinede  :amin: :nazar: :love9:

elfo

Alıntı yapılan: melek100lü - 14 Kasım , 2012, 13:37:06
elif  :opucuk: senin oğlun olcakmış gibi geliyor bana  :opucuk: :nazar: hayırlısı olsun tabi yinede  :amin: :nazar: :love9:

:D :love9: :love9: bunu diyen çok oluyor melekcim hatta kızın olursa çok şaşırırız diyenler bile  :laughing7: sağlıklı sıhhatli olsun da çok önemli değil ama hamile kalmadan önce gördüğüm rüyalarımda hep oğlum olduğunu gördüm. tabi rüyayla amel etmiyorum.  bi de dışarıda giydiğim kıyafetlerle belli olmuyor ama evde eşofmanlarla karnım sivri görünüyor. yayılmak yerine sivrileşiyor. bizde erkekse sivrileşir kızsa yayılır derler  :laughing7:

melek100lü

evet canım sivriyse bizdede erkek derler hayırlısı olsun  :amin: :nazar:

sağsalim kucağına alda kız oğlan fark etmez  :love9: :love9: :amin: :nazar:

seymen mi geliyor acaba  :love9: :opucuk: :love9: :nazar:

elfo

SEYMEN DEĞİL EYMEN DİYORDUM DA PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V. ZAMANINDA YAŞAMIŞ SAHABE HANIMLARDAN BİRİNİN ADI ÜMMÜ EYMEN'Dİ. BUNU SONRADAN FARKETTİM. GERÇİ EYMEN BİN HARİSİ İSİMLİ ERKEK SAHABE DE VAR AMA SANIRIM O DÖNEMDE HEM ERKEK HEM DE KIZ İSMİ OLARAK KULLANILMIŞ. O SEBEPLE BİRAZ VAZGEÇTİK GİBİ. EŞİM BEN HAMİLE KALMADAN OĞLUMUZ OLURSA BEYAZIT İSMİNİ DÜŞÜNELİM DERDİ. BAKALIM BİRAZ ARAŞTIRACAZ İNŞ.

melek100lü

:-ooo :-ooo doğru yaa eymendi tabi seymen nerden çıktı  :k06: :k06:

eslem de çok güzel isim hem kıza hem erkeğe koyuluyor  :icon_thumright:

elfo

evet o da güzelmiş.
kardeşlerim de dalga geçiyorlaR  eğer beyazıt koyarsanız biz ona kısaca beyaz deriz diyorlar.

ZAHİR

12. haftamda gitmiştim cnm bişey demedi sonraki kontrolmde 3 hafta sonraydıı meraktayım ama kesin olması için beklemedeyim :)

yasemin10

İyi akşamlar

Elifcim karnının şekline göre cinsiyet tahmini ben de tutmadı. Karnım sivri halde ama kısmetse kızım olacak. 4 doktor onaylı  :suclu:  :suclu: diyeceğim karnının şekline göre bir cinsiyete umudunu bağlama. Sonra kısa süreli de olsa bir hayal kırıklığı yaşıyorsun. Rabbim sağlıklı, hayırlı evlatlar versin de cinsiyeti önemli değil.