2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

ZAHİR

ewt yaa öğrendikten sonra çokşey değişti hayatımdaa daha bunlar iyi günlerimiz :)))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

esracım

Çok büyük bir heycan mutluluk ve kelimelerle anlatılamayacak çok şey daha var.İnşallah isteyen tüm herkesin bebeği olur.Bizlerde güzelce kavuşuruz yavrularımıza  :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

kızlar Allah hepinizi sağlıcakla bebişlerinize kavuştursun inşallah bende geçen seninin ilkbahar annelerindenim sizin bebişler olunca benim kız büyümüş olucak bu sayfayı görünce öyle bir yazmak istedim  :opucuk:

esracım

Teşekkür ederiz canım benim.Senin kız yaşına girmiş olur.Belki ufaktan ufaktan adımlarını atarken bizlerde gaz sancıları vs ile uğraşır oluruz.Sık sık uğra yanımıza.Burası pek kalabalık olmuyor sıkılıyoruz  :opucuk:

beteray

selam annecikler nasılsınız...
ben hasta oldum yaaa sabaha kadar uyuyamadım burnum tıkandı boğazım ağrıyor napıcaaam ben yaaa  :honk:

yasemin10

Mart anneleri bayağı yoğun sanırım pek kimsecikler uğramamış buralara.

Betülcüm geçmiş olsun.  :flowers:  Bol bol dinlen.

Kızlar dün ilk doz tetanoz aşımı sağlık ocağında oldum. İnternette söylenenler kadar da acımıyor. şuan hafif bir sızı var o kadar.

Beşik mi oyun parkı mı diye bir konuşma almış başını gitmiş. Arkadaşımda oyun parkı var ve çok memnun. her yere taşınabiliyormuş. 

aayyyşşşeennn

bir hafta aradan sonra herkese merhabalar.....

yoğunluktan dolayı giremiyorum. girsem de şöyle bi göz atıp çıkmak zorunda kalıyorum..

park yatak paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar ben de park yatağa bakıcam. bu arada dün ilk doz tetenoz aşımı oldum bende yaseminin de dediği gibi hiç acı hissetmedim...

ama benim minik kızım çok nazlı çok rahatına düşkün galiba.  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:anneciğine küçücük mutlulukları çok görüyor neredeyse hiç kıpırdamıyor... :'( :'( :'(

aayyyşşşeennn

bu arada betül dikkat et kendine çok geçmiş olsun..
yasemincim senin sonuçlar ne zaman belli olacak hayırlısıyla????

beteray

ayşen ve yasemin geçmiş olsun şanslıymışsınız aşınız acımamış bence yapanla da alakalı.ben üniversitedeyken yaptırmıştım acımamıştı.bunda yaparkende sonrasında da çok ağrım oldu kızardı dirsek kemiğim bile çok ağrıdı.bu arada sanırım bizde park yatak alcaz ama cibinlikli istiyorum bakalım.son 3 günndür artık çok hissediliyor minikin her hareketi.balık gibi kayıyor güm güm vuruyor.sırt üstü yatınca bi yer toplanıp sertleşiyor sanırım o zaman dönüyor.çok şükür...hep güzelliklerini göstersin rabbbim

yasemin10

Ayşencim biraz önce doktorumun hemşiresi aradı. Allahıma şükürler olsun amniyosentez sonucum temiz çıktı.  :nazar:  :nazar: :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :hieyt:    :hieyt:   :hieyt:   :hieyt:

Artık ben de park yataklarına bakabilirim  :occasion5:  :occasion5:

Evet Betülcüm yapanla da alakalı olabilir. Gerçi ben hemşireden biraz tırsmıştım  :honk: ama çok şükür fazla ağrı çekmeden bitmek üzere.

beteray

Alıntı yapılan: yasemin10 - 21 Ekim , 2012, 12:11:54
Ayşencim biraz önce doktorumun hemşiresi aradı. Allahıma şükürler olsun amniyosentez sonucum temiz çıktı.  :nazar:  :nazar: :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :hieyt:    :hieyt:   :hieyt:   :hieyt:

Evet Betülcüm yapanla da alakalı olabilir. Gerçi ben hemşireden biraz tırsmıştım  :honk: ama çok şükür fazla ağrı çekmeden bitmek üzere.

sevindim canım hep güzel sonuçlar alalım artık  :amin:

aayyyşşşeennn

Alıntı yapılan: yasemin10 - 21 Ekim , 2012, 12:11:54

çok sevindim yasemincim gözünüz aydın, sen kendini üzdüğünle kaldın bak sarı kelebeğinin hiç bişeyi yokmuş... :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yasemin10

Betülcüm ve Ayşencim sağolun.

Ayşencim kendimi üzdüğümle kaldım ama o anda insan ne yapacağını bilmiyor. Allahım kimseye dermansız dert vermesin.  :amin:   :amin:  :amin:

esracım

Yasemincim Ayşencim Betülcüm iyi olmanıza ve bebeklerinizinde iyi olmasına çok sevindim.Allah daha iyi etsin hepinizi inşallah.
Ayşencim panik yapma canım yakında oynamaya başlar içinde hiç merak etme.Senin kız pek nazlı olacak haberin olsun.
Yasemincim senin kızda içini rahatlattı testten sonra.İyi çıkmasına ayrıca çok sevindim.

Betülcüm sanada geçmiş olsun.Umarım çabucak iyileşirsin  :opucuk: ;)

aayyyşşşeennn

Alıntı yapılan: yasemin10 - 21 Ekim , 2012, 18:59:02
Betülcüm ve Ayşencim sağolun.

Ayşencim kendimi üzdüğümle kaldım ama o anda insan ne yapacağını bilmiyor. Allahım kimseye dermansız dert vermesin.  :amin:   :amin:  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: