2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

beteray

Alıntı yapılan: yasemin10 - 04 Ekim , 2012, 18:50:55
Betülcüm hayırlı olsun. Demek senin paşa yola düştü geliyor.  :nazar:  :nazar:
saol canım. evet paşamız geliyor inşallah hepimiz sağlıklı alırız kucağımıza

aayyyşşşeennn

yasemincim inşllh güzel sonuçlar alacaksınız.... aramıza yeni katılan arkadaşlarım hayırlı olsun, kucaklarımıza aldığımız günleri de görürüz inşllh.... benim de dün randevum vardı bakalım 3 lü testimizin sonuçları nasıl olacak, ultrasonda gayet iyiydi ama tahlil sonuçları...? beklemedeyiz, Rabbim sen büyüksün.... bu arada bizim de minik prensesimiz geliyor........  :k06: :k06: :k06:

aayyyşşşeennn

betülcüm yeni farkettim paşa geliyormuş, hayırlı olsun Rabbim sağ salim doğdukları günleride göstersin.... :amin: :amin: :amin:

beteray

Alıntı yapılan: aayyyşşşeennn - 04 Ekim , 2012, 20:21:11
betülcüm yeni farkettim paşa geliyormuş, hayırlı olsun Rabbim sağ salim doğdukları günleride göstersin.... :amin: :amin: :amin:
amiinnn caımm Rabbim hepsini korusun...seninde prensesin hayırlı olsun  :nazar: :nazar: :nazar:
bende 3lü testi yaptırdım bugün bakalım noolcak inşallah hep güzelliklerini görelim :amin:

esracım

Ayşenn hoşgeldin canım.

Yasemincim hayırlı olsun testiniz.İnşallah testininz güzel çıkar ve kızınıza bu testten dolayı bi şeycikler olmaz.

Betülcüm paşanız hayırlı olsun efendim..Allah tamamına erdirsin seninkinide bizimkileride inşallah.Ben tahmin etmiştim seninkinin erkek olacağını.Nerden dersen.Senin bebek çok erken hareket etti karnında ama sana yinede söylemedim tabi duygularımı.

beteray

Alıntı yapılan: esracım - 05 Ekim , 2012, 08:27:59
Ayşenn hoşgeldin canım.

Yasemincim hayırlı olsun testiniz.İnşallah testininz güzel çıkar ve kızınıza bu testten dolayı bi şeycikler olmaz.

Betülcüm paşanız hayırlı olsun efendim..Allah tamamına erdirsin seninkinide bizimkileride inşallah.Ben tahmin etmiştim seninkinin erkek olacağını.Nerden dersen.Senin bebek çok erken hareket etti karnında ama sana yinede söylemedim tabi duygularımı.

aminn canım.evet erkekler daha çabuk belli ediyomuş kendini...dün kayınvalidem söylemiş ERKEK ÇOCUK BABAYA MÜJDE,KIZ ÇOCUK ALLAHA...ALLAH HEPSİNİ KORUSUNN :amin: :nazar:

vişneli

yasemincim, ayşencim hayırlı olsun prensesleriniz, ay ne güzel cinsiyetinide öğrenmişsiniz, Allah korusun meleklerinizi  :wave:

beteraycım, seninde paşan uğurlu olsun, Rabbim korusun miniğini  :wave:

İsim düşündünüz mü?

arkadaşlar bende bir değişiklik yok, lekelenme kanamayla karışık gibi birşey oldu 4-5 gündür, birkaçgündür bir azalıyor bir artıyor.
Amcamın kızı kadın doğum uzmanı, eskişehirde, birde ona görüneceğim, renkli dopler mi ne varmış, gel onda bakalım, zehirlenme tehlikeside olabilir vs.  dedi.

ben eskişehirliyim, afyona gelin geldim, annem kardeşim devamlı gel birde burda görün, içimiz rahat etsin diyorlar.
dün aldık biletleri, bu akşam eskişehire gidiyoruz, kuzenim özel hastanede, cumartesi 12:30 ' a kadar hastanedeymiş. yarın birde ona görüneceğim.
Herşey Allah'tan, sorgu olmaz, Rabbim ne verdiyse vardır bir hikmeti, nedeni. çok üzülüyorum.Allahım daha beterinden korusun inş.
Seninle herşeye varım ben

beteray

CANIM SAOLASIN.ŞER GÖRÜNEN BİR ŞEYİN VARDIR BİR HAYRI...GÜZEL HABERLER ALMAN DİLEĞİMİZ...NE ZAMAN ESKİŞEHİRE GİDECEKSİN

esracım

Alıntı yapılan: beteray - 05 Ekim , 2012, 08:30:53
Alıntı yapılan: esracım - 05 Ekim , 2012, 08:27:59
Ayşenn hoşgeldin canım.

aminn canım.evet erkekler daha çabuk belli ediyomuş kendini...dün kayınvalidem söylemiş ERKEK ÇOCUK BABAYA MÜJDE,KIZ ÇOCUK ALLAHA...ALLAH HEPSİNİ KORUSUNN :amin: :nazar:
Amin canım amin hepsini korusun Rabbim.Ömürleri boyunca tüm kötülükler onlardan uzak olsun...

vişneli

Alıntı yapılan: beteray - 05 Ekim , 2012, 08:47:05
CANIM SAOLASIN.ŞER GÖRÜNEN BİR ŞEYİN VARDIR BİR HAYRI...GÜZEL HABERLER ALMAN DİLEĞİMİZ...NE ZAMAN ESKİŞEHİRE GİDECEKSİN

çok haklısın vardır bir hayır bunda da.

bu akşam yola çıkıyoruz nasipse, dün biletleri aldık

sabah biraz şiddetli bir ağrı girdi karnıma ve dedim herhalde eskişehire gitmeye gerek kalmadı :y25:

ama birşey yok şimdilik, bakalım.

esracım

Vişneli hakkınızda hayırlısı olsun canım.İnşallah bebeğin seninle kalır.

vişneli

kusura bakmayın kızlar, sizlerin güzel haberleri yanında bende böyle üzüntülü bir durumdan bahsetmek istemezdim. neyse, durumumdan daha fazla bahsetmeyeyim artık, sizlerin güzel haberlerini takip edeceğim, haber veririm son gelişmelerden.

esracım

asla öyle düşünme canım.senin yerinde bizlerde olabilirdik ve dertleşiyoruz bundan kötü bir şey yok ki.yeterki sen iyi ol.

yasemin10

Alıntı yapılan: vişneli - 05 Ekim , 2012, 09:14:09
kusura bakmayın kızlar, sizlerin güzel haberleri yanında bende böyle üzüntülü bir durumdan bahsetmek istemezdim. neyse, durumumdan daha fazla bahsetmeyeyim artık, sizlerin güzel haberlerini takip edeceğim, haber veririm son gelişmelerden.

Böyle sakın düşünme. Bizler burda dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşmak için varız. Vişnelim inşallah güzel haberlerle dönersin.  :amin:

yasemin10

Esracım, Betülcüm, Vişneli, Ayşencim  inşallah testimiz iyi çıkar.İyi dilekleriniz için sağ olun. zaten içimde kötü çıkacağına dair bir şey yok. ama olsun. yinede minicik bir şüphe bile her şeye yetiyor.
3'lü testi yaptıran arkadaşlarımın da testi inşallah negatif çıkar.  :amin:  :amin: Böyle benim gibi sinir stres olmadan geçirirsiniz bu dönemi.

Ayşencim prensesin geliyormuş hayırlı olsun.  :nazar:

Allah hepimizin meleklerini korusun.  :amin:  :amin: