2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

4450 civarıydı benim degerim ama üstten görmedi alttan baktı doktorum 2 aylık olana kadar bir sakıncasıda olmadı şükür :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

hastanedeki ebe az kalsın bakıyordu ama bana  :ehi: :ehi: kendini bir an dr sanmıştı.kız o günlerşde görecekmiyiz çok uzak gibi geldi be Zeynebim  :laughing7:

_inci_tanem_

kızlar benim dr.'Da hiç alttan bakmadı ama görümcem 12.haftasına kadar alttan baktırdı bir sorun olmadı burda ikizlerin annesi tuğbada aynı şekilde 12.haftaya kadar alttan bakıldı demişti problem olmadığını söyledi ALLAH'ın iziniyle birşey olmaz ama için rahat etsin aklında şüphe kalsın istemiyosan baktırma benim dr.sorduğumda zararlımı diye kesinlikle zararlı değil demişti..

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

gerek yoksa baktırmasın bencede.10 gün sonra kesin görür keseciği acelesi yok.iyi olsunda minik kuzu biraz geç görmüş ne farkeder.benim ilk randevü 26 hazirandı ikincisi ise 12 temmuz siz düşünün.ne kadar gün sabrettim.bugünkü mevzumuz bu oldu  :toothy10: :laughing7: :ehi: :laughing7: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

vişneli

Alıntı yapılan: esracım - 25 Eylül , 2012, 16:42:43
Elifim benim doktorun da cihazları çok iyi.Zeyneple aynı dr a gidiyoruz.En yeni teknoloji bunda hatta.

Vişneli bende de hep akıntı vardı ama dr um alttan asla bakmadı.Progestan verdi ve kesildi akıntım.Cumadan salıya kadar ful akıntım oldu.Adet oluyorum sandım hatta.Ama salı dr a gittim ve ilacı verdi.Anında kesildi.Keşke alttan baktırmasaydın.Hamileliğimin dördüncü ayındayım ama birkez olsun öyle kontrol olmadım.Ki ben daha önceden kimyasal gebelik geçirmiştim ama dr buna gerek duymadı.Bence bundan sonra baktırma derim.Seni korkutmayayım tabide...

anladım esracım. senin akıntın ne renkti ve yoğunluğu nasıldı. banada bugün progestan verdi.

aslında bende duydum ilk haftalarda  alttan bakılmasının tehlikeli olduğunu ama doktor kendiliğinden birşey olmaz deyince bende tamam dedim  :( 

niye böyle oluyor, doktorlar neden aynı şeyleri uygulamıyorlar  :( hamile kalasıya kadar geçen süreç zaten yıpratıyor insanı, bir de hamilelik sürecinde ki olumsuzluklar, ne kadar zormuş anne olmak  :(
Seninle herşeye varım ben

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: esracım - 25 Eylül , 2012, 16:52:31
hastanedeki ebe az kalsın bakıyordu ama bana  :ehi: :ehi: kendini bir an dr sanmıştı.kız o günlerşde görecekmiyiz çok uzak gibi geldi be Zeynebim  :laughing7:

kendini bilmez işgüzar deee  :caca:  :k06: az kaldı be güzelim valla bana doğum heyacanı çooktan bastıı göz açıp kapayana kadar geçti gibi geliyo bana ilk zmnlar baya zor geçiyo ama bana şimdi sor nasıl geçtiğini anlamadım inan şaşıp kalıyorum 90 günüm kaldı yahuuu  :k06: :k06: :k06:  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

vişneli

Alıntı yapılan: zynpesra - 25 Eylül , 2012, 16:49:42
esracım bizim doktor kolay kolay alttan bakmıyo zaten anca doğum zamanı açılmalara filan bakar  :laughing7:
arkadaşım sanada alttan baktırma derim ben tehlikeli olabilir  :icon_thumright:

evet bende baktırmak istemiyordum ama doktoruma güvendim galiba  :dontknow:
zaten bir dahaki kontrole geç gideceğim herhangi bir aksilik olmazsa eğer, geç gideyim ki herşeyi öğrenip geleyim bir görüntüde, gerçi vakit de geçmiyor  :-\
umarım bir sıkıntı yaratmaz bu durum, zaten lekelenme var  :'(

ZéynéP.SimAy

birdahkine alttan bakmaz cnm artık keseyide içindeki bebğide üstten görebilir ama tabi doktorunun prensibi nedir onuda bilmiyorum  :dontknow: İnşallah sağlıklı haberlerle gelirsin cnm dikkat et kendine  :opucuk:

vişneli

Alıntı yapılan: zynpesra - 25 Eylül , 2012, 17:04:16
birdahkine alttan bakmaz cnm artık keseyide içindeki bebğide üstten görebilir ama tabi doktorunun prensibi nedir onuda bilmiyorum  :dontknow: İnşallah sağlıklı haberlerle gelirsin cnm dikkat et kendine  :opucuk:

sağol canım.
seninde az kalmış, ne güzel, Rabbim bir avazda kurtarsın.

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: vişneli - 25 Eylül , 2012, 17:08:39
Alıntı yapılan: zynpesra - 25 Eylül , 2012, 17:04:16

sağol canım.
seninde az kalmış, ne güzel, Rabbim bir avazda kurtarsın.

amin cnm sğol  :amin: :amin: cümlemize göstersin o güzel günleri  :amin:

beteray

kızlar benim 12+4 de açılma muayenesi oldu kanamadan dolayı.erken doğum riskinden dolayı ultrasonla 14+0da alttan bakıldı doktor riski olabilcek şeyi yapmaz

elfo

selam canlarım doktorum karından muayene etti. değerime baktı 2217 yi görünce keseyi büyük ihtimal göremeyecez 3500 den sonra görülmeye başlanır dedi. ultrasonda nokta gibi bişey gördü ama bu kesin o dur diyemem kesin bişey belli değil dedi. 5+5 hamileymişim. aslında bu haftalarda kese görünür ama sizin biraz geç döllenme olmuş dedi ama sıkıntı değilmiş geç döllenme olması..dış gebelik vs gibi sorun yok sadece çatlamamış bi yumurtanız var kist olmuş bu da  sıkıntı değil gebelik ilerledikçe o da eriyip gidecek inş. dedi. herşey iyi görünüyor dedi. bazı testler istedi hastanede yaptıracam. tsh hemogram felan 10 gün sonra gel dedi.

vişneli canım kafana takma bişey inan sadece herşey iyi olacak de. bolca dua et.

kızlar aynurdan haberiniz var mı? cumartesi kontrolü vardı bi daha haber görmedim ben. inş. herşey yolundadır.

ha bi de doğumum 23 mayıs gibiymiş evlilik yıl dönümümüz 22 mayıs  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

:love9: :nazar: ayyy çok sevindim elif cim  :opucuk: inşallah görüceksiniz canım  :amin: :love9:

:love9: aynur bana mesaj attı  iylermiş kalp atışınıda duymuşlar  :love9:çok şükür darısı senin başına  :amin: :nazar:

elfo

oh sevindim melekcim.

doktorum belki haftaya cuma duyarız ama duymasak da üzülmek yok iyi çok şükür herşey dedi.  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

Alıntı yapılan: elfo - 25 Eylül , 2012, 21:51:48
oh sevindim melekcim.

doktorum belki haftaya cuma duyarız ama duymasak da üzülmek yok iyi çok şükür herşey dedi.  :amin: :amin: :amin:

:nazar: :amin: çok sevindim canım az çok tahmin ediyor doktorlar  :love9: :opucuk: