Dogum Gunün Kutlu Olsun SARPER pasa :-)

Başlatan kelebegimm, 08 Haziran , 2012, 00:47:16

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Dogum  gunün kutlu olsun pasammmmmm
Nice nice senelere..... Allah hayırlı, sağlıklı,uzun ömürler nasip etsin
Annene babana vatana millete hayırlı evlat olursun ins...
O gülen yüzün hiç solmasın ins :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Kocamannnnn öptüm tatlı yanaklardannnn :love9: :love7: :love9:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

]

Balböceği

sarper'im dünya tatlısı yavrum benim  :love9:

Dogum gunün kutlu olsun, nice senelere yakışıklı paşam benim  :love9:

O gülen yüzün solmasın, her attığın adım bereketli olsun Rabbim sana hayırlı uzun ömürler nasip etsin.  :amin:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Bluegirl

Nice sağlıklı hayirli yaslara sarper pasa  :k06:

melek100lü

:love9: :love9: Sarper in doğum gününü kutluyorum  :opucuk: :love9: :love9:

rabbim sağlıklı uzun ömürler versin minik  :love9: :love7: :love9:

paşamıza ve ailesine :love9: :love8: :love9: daha nice uzun yıllar

bütün sevdikleriyle kutlamak nasipolsun inşallah :amin:

:love9: :love9: :love9:  Sarper i kocaman öpüyorum  :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9:

Rabbim acılarını göstermesin sevdiklerimizin :amin:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

İyiki doğmuş benim minik Sarperimmm  :opucuk: :love9:

Nice sağlıklı yaşların olsun teyzeemmm  :flowers:

_inci_tanem_

:nazar: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SARPER PAŞA :opucuk: :opucuk:
NİCE,MUTLU SAĞLIKLI YAŞLARA AİLE'N VE TÜM SEVDİKLERİNLE KÜÇÜK PRENS  :love9: :love9:
RABBİM HAYIRLI,SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

<<AyBüKe>>

Minik adam ; Doğum günün kutlu olsun. Annenle babanla sağlıklı, mutlu, huzurlu bi hayat diliyorum sana yakışıklı paşam  :opucuk:  O gülen yüzün hiç solmasın .. İyi ki doğmuşsun da annenin meleği olmuşsun  :love9:

banu_fth

saglıkla buyu ınsallah Allah hayırlı uzun ömurler versın .. guluşun eksık olmasın yuzunden  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

maceralarınında daha neselı daha cok gulmelı olmasını dılerım mınnak paşa  :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

mutluluk

...ŞehzadEfe...

08 Haziran , 2012, 09:27:15 #10 Son düzenlenme: 08 Haziran , 2012, 09:49:19 nagihannn
paşam nice mutlu yıllara iyiki doğmuşsun annene babana hayırlı evlat olursun inşallah yaşınla büyü kuzum  :opucuk: :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

suzannn

iyiki ailenin üzerine güneş gibi doğmuşsun sarper allah sana uzun sağlıklı mutlu başarılı uzun ömürler versin inşallah :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Nezo

Doğum Günün Kutlu Olsun Sülüman' ın Oğlu  Şehzade Sarper Paşa  :ehi: Nice Nice Mutlu Yıllar Gör Teyzoşum. Bahtın Açık Ve Güzel Olsun İnşallah. Öznur' um Allah Mutluluğunuzu Bozmasın Allah Ayırmasın İnşallah. Sarper' ime Kucak Dolusu Öpücükler
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar:
:love8: :love8:
:basardim:

destina06

iyi ki doğmuş sarper paşa mutlu yıllar :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

ilk önce konuyu açan ayşenuruma çok ama çok teşekkür ediyorum... canım benim inşallah sen de hayırlı doğumlar yap da seneye doğum günlerini kutlayalım efe paşamızın inşallah  :amin:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum. dilekleriniz o kadar güzel ki.... ben bu gün çok duygusalım. oğlum 1 yaşına girdi. bu nasıl bi duygu bilen bilir, bilmeyen de inşallah en kısa zamanda tadar...

Allah hepinizden razı olsun... sülümanın oğlu şehzade sarper manisa sarayında büyüyor  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi ki varsınız canlarım  :opucuk: :opucuk: