Hamilelikte korku...

Başlatan Sır_Çiçegi, 01 Haziran , 2012, 17:10:53

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

slm arkadaşlar ben bu sıra herşeyden korkar oldum

geceleri korku ile uyanıyorum acayip rüyalar görüyorum ne yapmam lazım

sürekli okuyorum tesbih cekiyorum öle yatıyorum :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

aynı sorun bendede var canım..ödlek biri oldum cıktım..en küçük sesten korkuyorum..geceleri aniden uyanıyorum...Sabahları kociş işe gittikten sonra kötü kötü rüyalar görüyorum uyuyamıyorum:((

RABBİM yar ve yardımcımız olsun..bende merak ediyorum..acaba ne yapmamız lazım.. :dontknow:

Sır_Çiçegi

rabbim yardımcımız olsun  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

kızlar aynısı bende de var. geceleri korkarak uyanmıyorum ama devamlı bebeğimle ilgili kötü kötü rüyalar görüyorum. anlatmaya dilim bile varmıyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Allah yardımcımız olsun  :amin:

RosE27

bı odlekte burda war gecelerı sıcarayarak uyanıyorum nefesım kesılıyo sanıyorum bazen oluyorum cıldırıyorum sanıyorum bu gece bı uyandım dedım duwarlar ustume oturmus heralde  :y25: :y25:

HASRET!M S@N@

bende kabuslar görüyorum ama galiba hamilelikte olurmus lohusalık tada bol bol okuyun kızlar cok gelirlermiş hamileye ve lohusaya

Sır_Çiçegi

ayyy :(

anneme söledim üstüne cengelli igne tak dedi takdım bu gece rahat uyudum

nasıl bi etkisi war anlamadım  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RosE27

bende takıyorum canım en buyugunden cengellı ıgne ben ruya gormuyorum bırden sıcrayaak korku ıle uyanıyorum bazn okana dıorum uyan nefes alamıyorum boguluorum  :crybaby2:

Sır_Çiçegi

aynen bende öle uyanıyorum nefes alamıyorum okanı uyandırmaya calışıom ama yok top atsan uyanmıyacak nerdeyse  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RosE27

:honk: RABBIM YAR WE YARDIMCIMIZ OLSUN INS  :amin: COK KOTU BI DUYGU

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

bende bir anda dalıyorum esim sessizce gelip yaklasınca atılıyorum böyle artık sessizce yaklasmıyor sükür benm ki ileri boyutta değil
simdilik

RosE27

BEN SIMDI KORKUYORUM SONRADA EE KORKTUM YAA SIMDI KORKTUM DIE BEBEKLERE BISE OLURSA DIE 2.KEZ KORKUYORUM IYI BENIM ODUM FLN PATLAMIYO TOBEE TOBEE   :k06: :k06:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mavişim80

bende de aynı sorun var gecen gece rüyam bi hayvanı gördüm o yuzden bugun bi hocaya gidicez...ismini unutum bişey diyorlarmıs o muskadan yaptırıcaz inş....cok ii geliyormus sizde yaptırın varsa öyle bi tanıdıgınızz.