TUTAMIYORUM KENDİMİ HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan mavişim80, 31 Mayıs , 2012, 16:10:43

« önceki - sonraki »

serserim

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: CANIM GÖZÜN AYDIN ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: DARISI TÜM BEKLEYENLERE TEZ VAKİTTE İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

canım hayırlısı olsun allah kucagına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

kelebegimm

CANIM YA O KADAR SEVINDIMKI ANLATAMAMMMMMM :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
DUN MSJ YAZDIGINDA ANLADIM NE KADAR COK ISTEDIGINII SANA YAZARKEN BI YANDANDA DUA ETTIM INS: VARDIR DIE COK SUKUR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBIM KUCAGINA ALDIGIN GUNLERIDE GOSTERSIN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
SIRADAKI ARKADASLARDA TEK TEK GUZEL HABERI VERIR INS: ALLAHIM YUZLERINI GULDURSUN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

]

°•.ℓανιηуα.•°

gözün aydın canım  :flowers: :flowers:

çok güzel bir haber...  :amin:

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...   :amin:

denizce:)

gözünaydın :hello2:allah sağsalim kucağına almayıda nasip etsin :amin:darısı başımıza :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

mavişim80

allah hepinizden razıolsun arkadaşlar.
allahım olmayan bütün arkadaslarıma biran çnce nasip etsin.
bütün dualrım bundan sonra sizlere inş.
hergun aklımda olucaksınız.her tesbihimde sizin isiimleriniz olucak...

insu

Özlemcim tebrik ederim sabah sabah bu güzel haberirini almak o kadar iyi geldi ki  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Rabbim sağlıklı, sıhhatli kucağına da almayı nasib etsin  :amin: :amin: :amin:  :opucuk:  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Herşeyin hayırlısı...

ยรlคภ๓คz göภlüm

mavişim80

sağol canım allah razıolsun allah herkese nasip etsin...                     

DENİZGÖZLÜM81

hayırlı olsun canım  çok sevindim oh geliyor bebecikler :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

xxcansuxx

özlemmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: ben bu müthiş haberi yeni gördüm çok takip edemiyorum nasıl sevindim sabah sabah  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
rabbim dualarımızı,dualarını kabul etti sağlıkla kucağına alırsın inş. bundan sonra güzel günler seninle tadını çıkar  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

darısı diğer istyen arkadaşlara  :amin: :amin: :amin:

dilekibrahim

çok sevindim rabbim tamanına erdirsin inş kendine dikkat et progestanı folik asit kullanmaya başla canım :muzz: :muzz:

Aytii

gözün aydın  :flowers:

Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

esracım

özlemcim canım hamile haberini okumuştum ama cevap yazamadım malum evde değildim yada işte :) ama haberini okuyunca çok sevindim.inşallah bundan sonra her şey senin için çok çok daha güzel olur.artık diğer şeyleri kesinlikle kafana takma.bebeğinin mutluluğuunu yaşa.seni tebrik ediyorum inan senin adına çok ama çok sevindim.hadi darısı başımıza olsun  :opucuk:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: