TUTAMIYORUM KENDİMİ HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan mavişim80, 31 Mayıs , 2012, 16:10:43

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

:nazar: allahım sen ne kadar güzelsin özlemcim çok sevindim canım hayırlı olsun maşallah darısı bizim başımıza inşallah  :amin:   :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

CANIM ÇOK AĞLATTIN BENİ  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

AMA MUTLULUKTAN  :opucuk:

BUNDAN SONRA HEP GÖZYAŞLARIMIZ MUTLULUKTAN AKSIN CANIM  :flowers:

ALLAH A EMANET OLUN MİNİĞİNLE  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

mutluluk

BENDE KAÇTIM KENDİNİZE İYİ BAKIN.HEPİNİZİ ÖPÜYORUM :flowers:

CAN TANEM

Rabbim tüm bekleyenlere bu güzel mutluluğu yaşatsın inşallah kimseyi evlat sevgisiyle sınamasın :y25:
Çok mutlu oluyorum hamile haberi alınca bigün bizede sıra gelecek diyorum hep  :flowers: 

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: moonlight - 31 Mayıs , 2012, 17:35:01
Rabbim tüm bekleyenlere bu güzel mutluluğu yaşatsın inşallah kimseyi evlat sevgisiyle sınamasın :y25:
Çok mutlu oluyorum hamile haberi alınca bigün bizede sıra gelecek diyorum hep  :flowers: 

canım kıyamam ben sana ağlama inan seninde yelizinde yakın zamanda gelcek güzel haberleriniz

ben çok inanıyorum saadetde başlasa çalışmalara onunda çok az kaldı rabbim dualarımızı kabul etsin
inşallah mübarek ayların hürmetine sizlerinde yüzünü güldürsün  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mayıs , 2012, 17:49:19
Alıntı yapılan: moonlight - 31 Mayıs , 2012, 17:35:01

canım kıyamam ben sana ağlama inan seninde yelizinde yakın zamanda gelcek güzel haberleriniz

ben çok inanıyorum saadetde başlasa çalışmalara onunda çok az kaldı rabbim dualarımızı kabul etsin
inşallah mübarek ayların hürmetine sizlerinde yüzünü güldürsün  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Gerçekten çok mutlu oldum canım özlemin haberine ve duygulandım bugün bi rüya gördüm onunda etkisi var sanırım Rabbim hayra yorsun :amin: :amin:

_inci_tanem_

aminnnnnnnnnnn canım inşallahhhh  :amin: :amin: :amin: ALLAH razı olsun  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay cok sevindim diyodum ne zamandir hamis haberi yok diye bak geldi haber  :nazar: :nazar: :love7: Rabbim tamamini erdirsin kucagina almayi nasip etsin  :nazar: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

melek100lü

Peygamber Efendimiz s.a.v. övdüğü düşlerden olsun  :amin: inşallah aynurcum :opucuk:

amin yelizcim bütün kalbimle amiiiiiiiiiin inşallah  :amin: :amin:

rabbim sizlerede nasip etsin enkısa zamanda sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlat versin  :amin: :amin:

destina06

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: özlemmmmmmmmmmm müthiş bir haber çokkkkkkkkk sevindim Allah sağlıkla kavuştursun sizi birbirinize :amin: :amin: :amin: bizlere de nasip olsun en kısa zamanda :amin: :amin: :amin: :amin:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 31 Mayıs , 2012, 17:10:18
TOPARLADIM VE GELDİM ŞİMDİ İYİĞİM KIZLAR
HERKES COK SEVİNDİ
ÖNCELİKLE BABAMA HABER VERDİM ÜZÜLÜYORDU ANLIYORDUM ÜZÜLDÜĞÜNÜ
HERKESTEN AYRI AYRI ALLAH RAZIOLSUN DİYORUM BENİ HERGUNUMDE YALNIZ BIRAKMADIGINIZ İÇİN
VE BİRDE İNANDIGIM SUVAR TEFRİCİYEYİ YENİ BİTRDİK BEN TOPLAMASINI YAPMAMISTIM HENUZ.ANNNEME DEDİM GÜZEL BİR AGIZDAN TOPLANSIN DİE ANNEMDE BANA BUGUN DÖNDÜ.SEN TOPLA DEDİ AMA DEDİM ABDEST ALMAM LAZIM VS .NEYSE BURDA İŞYERİMDE OTURDUGUM YERDEN KENDİM ACTIM ELLERİMİ TOPLADIM.AKŞAMADA NAMAZINI KILICAKTIM  DUAMI EDİCEKTİM.BİRAZ GEC OLDU ARK BİLİYORUM AMA NASIL BİR DURUMDAYDIM KAC GUNDUR ANLATAMAM..
HİÇ BİR İLAÇ VS KULLANMADIM MART AYINDA DOKTORUMUN DEMESİYLE KULLANDIM SONRA BIRAKTIM BU AY KAFAMI DİNLİCEM DİYE BU AYDA GELDİ...YÜCE RABBİME HAMDOLSUN Kİ DUALARINIZ BENİ YALNIZ BIRAKMADI :)
ŞİMDİ BENDE BİR ANNE ADIYIYIM....ANALARIMI ANLAMA VE ANLATMA ZAMANI.COK SEY YASADIM BİR BİR SİZE ANLATTIM  ANLATAMADIKLARIMIDA İÇİMDE PATLATTIM.....NEYSE BUNLARI GERİDE BIRAKIYORUM BİR FERMUAR CEKİYORUM.BUNDAN SONRASI HERSEYİN HAYIRLISI DİYORUM..
RABBİM EVLAT SEVGİSİYLE SINAMASIN KİMSEYİ....
RABBİM KUCAGIMA ALDIGIM GUNLERİDE GÖSTERSİN.
ŞİMDİ İLK BASAMAKTAYIM..YÜCE RABBİMİN YARDIMIYLA TEKER TEKER CIKARIM İNŞ.
ALLAH HEPİNİZDEN AMA HEPİNİZDENN  RAZIOLSUN......

canımmmmmmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok sevindim çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hayırlı olsun inş değerin gerçekten çok güzel inş bbeişelrimiiz kucağımazada almayı nasip etsin rabbimmmmmmmmmmmm :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

doruk38

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
HAYIIRLI OLSUN CANIM. SAĞLIKLA KUCAĞINA ALIRSIN İNŞAALLAH

--elif--

hayırlı olsun özlem kucağına almayıda nasip etsin RABBİM  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cok kötü oldum bu yazılarını görünce mutluluktan agladım rabbime şükürler olsun dualarımızı kabul etti  :amin:
inş. güzel günler gelecek cnm meleğinle we eşinle  :amin: :nazar: :nazar:
rabbim herkese bu mutlulugu taddırsın inş. en kısa sürede  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...