28 Nisan , 2024, 01:07:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

esracım

Amin meleğim amin.Sanki şimdi o günler çok uzakmış gibi geliyor ama 19 haftayı geride bıraktım onu hiç görmüyorum.Aslında hepsi şaka gibi  :k06: :k06:

melek100lü

BANADA ÖYLE GELİYORDU  :k06: :k06: :k06:

ÇOKŞÜKÜR RABBİM BUGÜNLERİ GÖSTERDİYA  :amin: :nazar:

KUCAĞIMIZA ALCAMIZ GÜNLERDE YAKINDIR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

esracım

Rabbimden dileğim bekleyen arkadaşlarımızdan güzel haberler almak.İnşallah bizlerde güzelce kavuşuruz yavrularımıza.Doğumdan sonra sık giremezsiniz buralara.O zaman sıkıcı olur eminim bizler için..

melek100lü

ben girerim canım  :k06: :k06:

sen hiç merak etme elimden geldiğince burda olcam  :opucuk: :opucuk:

esracım

Paşamız izin verdiği sürece bizlerlesin demekki  :opucuk: :opucuk: Bizlerde sizlerin tecrübesinden faydalanırız kesin  ;) O günler tüm güzellikleriyle gelsin inşallah  :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: esracım - 09 Ekim , 2012, 17:07:08
Paşamız izin verdiği sürece bizlerlesin demekki  :opucuk: :opucuk: Bizlerde sizlerin tecrübesinden faydalanırız kesin  ;) O günler tüm güzellikleriyle gelsin inşallah  :amin:

EVET EVET :laughing7: HAKLISIN PAŞAM İZİN VERDİĞİ SÜRECE  :icon_thumright:

İNŞALLAH CANIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nisan rüzgar

teyzesi yesin onu çok gec kalmışım bennn yazmak için :) öpüyorum çok siziiiiii melegimmmm  :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Ekim , 2012, 23:02:06
teyzesi yesin onu çok gec kalmışım bennn yazmak için :) öpüyorum çok siziiiiii melegimmmm  :opucuk:

:opucuk: OLSUN GÜLÜM SEN HEP YANIMDAYDIN BENİM  :opucuk: :love9:

melek100lü

:love9: yaramaz kuzum benim başladın bizi korkutmaya

anladın herkes yerleşti :aferin: eksiklerin bitti  :aferin:

geleyim bari dedin ama daha vaktin var kuzum

:opucuk: şimdi gelirsen çok minnacık olursun  :opucuk:

bugün duygu teyzemizin minik oğluşu dünyaya geldi  :love9: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: maaşallah ikiside iyiymiş  :love9: :amin: :nazar:

şimdi yavaş yavaş sıra bize geliyor aşkım  :muzz: :muzz: :muzz:

anneciğin bugülerde biraz fazla hasta oluyor  :icon_pale: :icon_pale:

ama hepside geçicek az kaldı artık  :love9: :love8: :love9:

seni sağsalim kucağıma bi alıyım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

herşey çok daha güzel olcak inşallah minik kuzum

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  ALLAH A EMANET OL  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ANNESİNİN YARAMAZ KUZUSU BİDAHA YARAMAZLIK YOK TAMAMMI
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

RosE27

masallah melegım yaa kocaman oldunuz cok az kaldııı  :hello2: