28 Nisan , 2024, 14:59:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

melekcim canım yeni eviniz akş beşgeniniz hayırlı olsun allahım kem gözlerden kem sözlerden uzak tutsun yuvanızı ve sizi korusun  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

serserim

güle güle,iyi günlerde,oğlunla,eşinle sevdikelrinle birlikte oturmayı nasip etsin Allah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: çok yorulmadın inşallahhhh :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: çok şükür iyiz canım dr iyi dedi
yakışıklı damadım nasıl yaramazlık yapmasın annesinin işi varken bugün :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

melek100lü

:love9: :love7: :love9: su içirken bile tepiniyor  ;D :love9: :tongue3:  benim sıpacan  :k06: :k06: :k06:

çok fene çoook  :opucuk:  maaşallah kuzuma benim  :love9: :nazar:

_inci_tanem_

Maşalalh Yağız Efe'ye  :nazar: :nazar: :nazar:

Futbolcu olacak annesi minik yaramazın sanırım  :love9: :love9: :love9:

Darısı Bize inşallah  :amin: :amin:  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: DAMADIMA BENİM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: EEE ANNESİ BİRAN ÖNCE ÇIKMAK İSTİYODUR YENİ EVE GÜZEL ODASINA EŞYALARINA KAVUŞMAK İSTİYODUR :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
AMAN AMAN TÜM BEBİŞLER VAKTİNDE GELSİNLER  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
YERLEŞEBİLDİNMİ CANIM EVİNE :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

YOK BUSECİM TAM DEĞİL  :-\

ÇOK ÜZÜLDÜM MORALİM SIFIRA DÜŞTÜ BU HAFTA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HEP KÖTÜ HABER ALIYORUM BURDAN  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

KORKARAK AÇAR OLDUM ARTIK ALLAH IM SEN KULLARINI EVLAT ACISIYLA SINAMA YARABBİM  :amin: :amin:

ÇOK ÜZGÜNÜM ÇOOOOOK  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

serserim

sorma canım bende çok üzüldüm göz yaşlarım sel oldu :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
hem yaşayan kişinin üzüntüsüne üzüldüm hemde kendi yaşadıklarım aklıma geldi
çok zor süreç Allah yardımcısı olsun inşallah tez vakitte kavuşur 2. bebeğine canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Melekim yeni evine taşındın mı  :hello2: oh oh süper  :hieyt:

Güle güle otur canım sevdiklerine bir ömür boyu mutlu huzurlu yasa yeni evinde  :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Ekim , 2012, 16:10:53
Melekim yeni evine taşındın mı  :hello2: oh oh süper  :hieyt:

Güle güle otur canım sevdiklerine bir ömür boyu mutlu huzurlu yasa yeni evinde  :amin:

sağol edacım  :opucuk: :opucuk:

amiiin inşallah  :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Melekcim yerleşebildin mi komple ne yaptın biz prensin cicilerini ve odasını beklemekteyizde  :suclu:

Gerçi odasını bir kaç hafta sonra kurarsın sanırım  :dontknow:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

:nazar: benim minik kuzum bugünlerde anneciğin çok sık hasta oluyor  :sad1:

başımız ağrıyor  :-\ dişimiz ağrıyor  :'(  :suclu: kuşumuz ağrıyor napcaz böyle bilmiyorum  :honk:

:love9: senin maaşallahın var ama :aferin: çok şükür  :nazar: kıpır kıpırsın minik kuzum  :love7:

inşallah bugünlerde geride kalcak  :aferin: bende senin mis gibi kokunu içime çekince  :love7:

herşeyi unutucam  :amin: :love9: :love8: :love9: seni seviyorum aşkım  :love9: :binkybaby: :love9:

Allah a emanet ol yavrum benim  :amin: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 09 Ekim , 2012, 15:27:06
Melekcim yerleşebildin mi komple ne yaptın biz prensin cicilerini ve odasını beklemekteyizde  :suclu:

yeliz cim odamız haftaya gelcek mobilyacıdan tamamen evi bitirip öyle kurucam  :love9: :love8: :love9:

bende sabırsızlanıyorum artık  :k06: zaman çabucak geçsede kucağımıza alsak değilmi  :opucuk: :love9: :binkybaby:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 09 Ekim , 2012, 15:29:52
Alıntı yapılan: yyeeliz - 09 Ekim , 2012, 15:27:06

yeliz cim odamız haftaya gelcek mobilyacıdan tamamen evi bitirip öyle kurucam  :love9: :love8: :love9:

bende sabırsızlanıyorum artık  :k06: zaman çabucak geçsede kucağımıza alsak değilmi  :opucuk: :love9: :binkybaby:

RABBİM güle güle kullanmayı nasip etsin canım  :amin:
Evet bende sabırsızlanıyorum sağ slaim kucağımıza almak için hayırlısıyla canım   :amin:
Ama biz daha yolun yarısındayız sayılır benim kendi küçük yolu uzun misafirimin daha zamanı var  :binkybaby:  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Meleğim ne güzel zamanı daralttınız inşallah bizde o günleri görürüz.İyiki Efemiz doğmadan evine taşındın.Sen taşınırken benim bile gözüme büyümüştü aslında.Hamiş hamiş taşınmak çok zor diyordum ama bitti.Asıl bebekle taşınması zor olurdu.İyi yaptın anlayacağın.

melek100lü

RABBİM SİZLEREDE NASİP ETSİN İNŞALLAH İKİLİ RAKAMLARI SAYMAYI  :amin: :nazar:

SONRADA HEPBİRLİKDE KOKULARINI DUYMAYI  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: