Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 02 Ekim , 2012, 14:52:34
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MELEĞİM CANIM BENİM YENİ EVİNİZDE HER GÜN MUTLULUK ÇIĞLIKLARI DUYULSUN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:AMA LÜTFEN KENDİNİ VE  YAĞIZ EFEMİZİ YORMA YAVAŞ YAVAŞ OLURMU HER ŞEY YOLUNA GİRECEKTİR NASIL OLSA :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: CANIM ARKADAŞIM BENİM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

YORMADAN OMUYOR BE GÜLÜM NAPİYİM  :dontknow: DİNLENE DİNLENE YAPIYORUM  :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN  :amin: :love9: HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH İYKİ VARSINIZ  :love9: :love7:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

AMİİİİN İNŞALLAH SİZİNDE GÜZEL HABERLERİNİZİ ALDIĞIMDA DAHA ÇOK SEVİÇ ÇIĞLIĞI ATICAM EVİMDE  :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANIM BENİM SEN VE EFEMİZDE İYİKİ VARSINIZ SENİ ÇOK SEVİYORUM KUZUM BENİM.BİLİYORUM MELEĞİM BU KONUDA ÇOK YALNIZSIN AMA SEN GENEDE DİKKAT ET GÜZELİM YORULDUGUNU ANLADIĞIN AN BIRAK HERŞEYİ DİNLENİNCE GENE YAPARSIN :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

melekcim Rabbim sana güç kuvvet versin neler neler diyorlar dediklerinin hiçbirini yapmıyorlar sen iyi ol kendine iyi bak herşeyin üstesinden gelirsin inşallahhh :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 02 Ekim , 2012, 15:26:59
melekcim Rabbim sana güç kuvvet versin neler neler diyorlar dediklerinin hiçbirini yapmıyorlar sen iyi ol kendine iyi bak herşeyin üstesinden gelirsin inşallahhh :amin:

:amin: :amin: amiin fatmacım inşallah canım  :opucuk: :love9:

serserim

MELOŞŞŞ AH AHH GELEBİLSEYDİM KEŞKE YARDIMA AMA BENİM KENDİME HAYRIM YOK ZATEN  :ehi: :ehi: :ehi:CANIM BENİM SAKIN KİMSELERİ KAFANA TAKMA YENİ EV BEBİŞİN VE YENİ GÜZELLİKLER İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ÇOK ŞÜKÜR UZAĞADA GİDİYORMUŞSUN EN ÖNEMLİSİDE EŞİN DESTEK DAHA NE OLSUN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:BIRAK NE HALLERİ VARSA GÖRSÜN NE EKERSELER ONU BİÇERLER İŞTE BU İNSANLAR GELECEĞİ YAŞLILIKLARIDA DÜŞÜNMÜYOR ONLARDA KALIYOR GELİNLERİN ELİNE VAY ONLARA SONRA :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:AMAN GÖZÜNÜ SEVİM YAVAS YAVAS HAREKET ET OLDUĞU KADAR 1 GÜNDE DEĞİL İKİ GÜNDE OLSUN  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 02 Ekim , 2012, 23:55:54
MELOŞŞŞ AH AHH GELEBİLSEYDİM KEŞKE YARDIMA AMA BENİM KENDİME HAYRIM YOK ZATEN  :ehi: :ehi: :ehi:CANIM BENİM SAKIN KİMSELERİ KAFANA TAKMA YENİ EV BEBİŞİN VE YENİ GÜZELLİKLER İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ÇOK ŞÜKÜR UZAĞADA GİDİYORMUŞSUN EN ÖNEMLİSİDE EŞİN DESTEK DAHA NE OLSUN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:BIRAK NE HALLERİ VARSA GÖRSÜN NE EKERSELER ONU BİÇERLER İŞTE BU İNSANLAR GELECEĞİ YAŞLILIKLARIDA DÜŞÜNMÜYOR ONLARDA KALIYOR GELİNLERİN ELİNE VAY ONLARA SONRA :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:AMAN GÖZÜNÜ SEVİM YAVAS YAVAS HAREKET ET OLDUĞU KADAR 1 GÜNDE DEĞİL İKİ GÜNDE OLSUN  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: :opucuk: :love9: sağol dünürüm gelmiş kadar oldun  :love9: :love3: :love9:

napcan gülüm herkes yaptığından utansın  :caca: :caca: :caca: :caca:

bendende nekadar saygı bekliycekler bu saatten sonra  :violent1: :violent1:

:love9: :love8: :love9: damadın etkilenmesin diye elimden geleni yapıyorum  :nazar:

serserim

Günaydın canım  :flowers: :flowers: :flowers: çok iyi yapıyorsun herşeyden önce evlatlarımız artık :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: bugünmü taşınıyosun canım sen hayırlısıyla :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 03 Ekim , 2012, 09:59:16
Günaydın canım  :flowers: :flowers: :flowers: çok iyi yapıyorsun herşeyden önce evlatlarımız artık :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: bugünmü taşınıyosun canım sen hayırlısıyla :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: :flowers: günaydın dünürüm yarın sabah nasip olursa  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
evet canım haklısın  :opucuk: bugün dinlenicem bi güzel :aferin: yarın yorulucam nasılsa  :-\  rabbim yardımcımız olsun artık  :love9: :amin: :amin: :amin:

:love9: :flowers: Sen nasılsın Azram nasıl  :opucuk: :love9: :nazar:

serserim

dinlen canım bol bol yarın yavaş yavaş yaparsın inşallahhhhh :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: iyiz canım Azramda iyi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok hareketli  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kahvaltı edicez şimdil YAĞIZ EFEM nasıl iyimi :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:flowers: yağızım erkenden uyandırdı bugün çok acıkmış  :opucuk: :k06:

:love9:  kalktık kocişle  :love8:  kahvaltı yaptık  :hungry: :hungry:  şimdi oynuyor  :aferin:

maaşallah kıpır kıpır  :nazar:  yarın yavaş yavaş yaparız  :muzz: :muzz: :muzz:

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:DAMADIMA YARASIN SAĞLIK OLSUN İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: TABİ CANIM YAVAŞ YAVAŞ YAPARSIN DİNLENE DİNLENE İNŞALLAH SONRA DA OĞLUŞUNLA KEYİF YAPARSIN YENİ EVİNDE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

hüzünden_gelme

YENİ EVİNİZ HAYIRLI OLSUNNN MUTLULUK ÇIĞLIKLARI YÜKSELSİN İNŞALLAH PAŞACIMLA BİRLİKTE  :love9: :love9:  :amin: :amin: :amin:

PAŞAMIZIN GELMESINEDE AZ KALMISSS  :hieyt: :hieyt: :hieyt: ZAMAN NASIL GECIYOR YAAA SAĞLICAKLA GELSİN ANNESİNİN MELEĞİ  :love9: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: » Ŧıѕıʟтı « - 05 Ekim , 2012, 21:31:39
YENİ EVİNİZ HAYIRLI OLSUNNN MUTLULUK ÇIĞLIKLARI YÜKSELSİN İNŞALLAH PAŞACIMLA BİRLİKTE  :love9: :love9: :amin: :amin: :amin:

PAŞAMIZIN GELMESINEDE AZ KALMISSS  :hieyt: :hieyt: :hieyt: ZAMAN NASIL GECIYOR YAAA SAĞLICAKLA GELSİN ANNESİNİN MELEĞİ  :love9: :love9:

:love9: :flowers:  Sağol bitanem amiiin inşallah  :amin: :nazar: :love9: gerçekten yaa zaman okadar çabuk geçiyorki  :love7:

az kaldı yavruma kavuşnaya  :love3:  Rabbim sanada hayırlı bir eş ve sağlıklı hayırlı ömürlü evlatlar versin  :amin: :love9:

serserim

melekkk naptın canım taşındınmı yeni yuvana :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

melek100lü

EVET  :opucuk: ÇOK ŞÜKÜR TAŞINDIM CANIM  :love9:

SEN NASILSIN BİTANEM MAAŞALLAH KIZIMIZ BAYA BÜYÜMÜŞ  :amin: :nazar: