Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

esracım

Eşin tam destekçi meleğim gördüğüm kadarıyla maşallah hep böyle güzel gider inşallah.Hamileliğin başlarında çok kusuyordun hiç yardım etmiyorlardı çok iyi hatırlıyorum.Şimdi uzağa gidince kıymetlendiniz baksana.

melek100lü

yok güzel yaaa ne kıymetlencez laf olsun işte  :k06: :k06: :k06:

esracım

Hiç belli olmaz.Biraz uzaklaşınca bakarsın kıymet bilirler.Yinede öylesine dedi diyorsun yani.Kendi paşa gönülleri bilir canım.Onlar olmasada işini yürütüyorsun  ;)

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ekim , 2012, 14:09:56
tamam ters düşmöeden onu kazanarak çözemezmisin  :dontknow:

belki öyle bişeymi bekliyo eşinde annesi yok yaa kıyamıyordur illaki  :-\ tabi dengeyi kurması lazım

o ayrı oturum konuşsan bak ablacım hem çalışıyorum hemde bebekden dolayı yoruluyorum şu işleri birlikde yapalım desen  :dontknow: :dontknow:

ne biliyim yaaa aynı evdede çok zor olur böyle düşman gibi sürekli eşinle aran açılır  :-\

cnm denedim herşeyi yaptım ama karşıdaki insan olmayınca  :cildir: :cildir: zaten eşimle tartışmalrımızın yüzde 90nı hep o kız ve ailesini diğer bireyleri yüzünden oluyo  :caca: ya inanın bıktım usandım çok dertliyim paşamın günlüğünüde mahvetmeyelim boşverr

melek100lü

kıyamam nolcak böyle zıtlaşmışsınız iyice  :sad1: takma diycem oda olmuyordur offf çok zor böyle olunca yaa

ZéynéP.SimAy

hemde çok zor oluyo inanın yani kimsenin başına gelmesin böyle şeyler mesela ben dün gece misafirlikten geldim saat 11. de bulaşık yıkadım hanfendi akşam 4den beri evdeydi ama elini bile sürmemiş ne dersin ki bu insana yani  :dontknow: :dontknow:

esracım

Zeynepcim çok gerginsin yine.Eşin alacak kardeşini konuşacak bunun tek çaresi bu.Böylelikle sende kötü olmazsın görümcenle.İşi derecesini koruyacak tek insan o..

...ŞehzadEfe...

minik kuzuma kavuşmaya az kaldı ohh totsunu yesin teyzesi onun  :hello2: :hello2: :hello2:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

zeynebim allah yardımcın olsun gülüm  :opucuk:

olsun ben inanıyorum sen tatlı dille yola getirirsin onu  :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: nagihannn - 02 Ekim , 2012, 14:32:27
minik kuzuma kavuşmaya az kaldı ohh totsunu yesin teyzesi onun  :hello2: :hello2: :hello2:

:opucuk: :opucuk: çok şükür nagişim azkaldı  :amin: :nazar: :love9:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: esracım - 02 Ekim , 2012, 14:28:13
Zeynepcim çok gerginsin yine.Eşin alacak kardeşini konuşacak bunun tek çaresi bu.Böylelikle sende kötü olmazsın görümcenle.İşi derecesini koruyacak tek insan o..
cnm maalesef işte abisi olacak beyfendi bu konuda direk bana tepki gösteriyo o gelmeden evimde zerre kadar huzursuzluk yoktu ama o geldiğinden beri herşey çok değişti ama Allaha havale ediyorum beni şu halde bu kadar üzüyolar yaa Allah daha beterini versin  :amin:

melek100lü

kıyamam  zeynebim :opucuk:  tamam canım üzülme sen  :sad1:rabbim mükafatını vericek sabrının inşallah  :amin:

esracım

Zor Zeynepcim hamile halinle.Allah kolaylık versin.İnan çalışmasaydın bu kadar zoruna gitmezdi.Zaten gün boyu yoruluyorsun eve geliyorsun birde yardım görmeyince böyle oluyor.

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MELEĞİM CANIM BENİM YENİ EVİNİZDE HER GÜN MUTLULUK ÇIĞLIKLARI DUYULSUN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:AMA LÜTFEN KENDİNİ VE  YAĞIZ EFEMİZİ YORMA YAVAŞ YAVAŞ OLURMU HER ŞEY YOLUNA GİRECEKTİR NASIL OLSA :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ekim , 2012, 14:45:57
kıyamam  zeynebim :opucuk:  tamam canım üzülme sen  :sad1:rabbim mükafatını vericek sabrının inşallah  :amin:
veriyo cnm bende bu kadar sabırlı olduğumu bilmezdim  :'( aynen esra yani kimsem yok evet kimsem yok yapıyorum ediyorum zor zahmet ama evde koca kız var elini bişeye sürmüyo bitek boğazını düşünüyo napacağımı şaşırdım bekliyorum bi yerden bişey çıksında gitsin başımdan diye  :dontknow: