Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Yeni eviniz hayırlı olsun canimm paşamız kismetiyle geliyo bak yerim ben onu :love7: :love9: :love9:
Sabırsızlıkla bekliyoruz adasimizi :love9:

]

burcum

ALLAH yeni evinize paşanızla güle güle oturmak nasip etsin canım :amin: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 25 Eylül , 2012, 09:22:32
Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Eylül , 2012, 09:18:47
Alıntı yapılan: yyeeliz - 25 Eylül , 2012, 09:13:24
Yeni evinizde güle güle oturun inşallah canımm minik prensiniz'le :amin: :amin: :amin:

:love9: :opucuk: Amiiin yeliz cim çok  :love9:  heycanlıyım valla  :love9: hiç

sevmemiştim bu evi  :sad1: oğlum burda büyüsün istemiyordum  :icon_thumright: 

:love9:  çok şükür herşey gönlüme göre oluyor  :amin: :love9:  oğlumun odası

için daha çok sabırsızlanıyorum  :love7:  inşallah hakkımızda hayırlısı

olsun artık  :amin:  bi aksilik olmasın  :amin: :love9: :love8: :love9:

:amin: :amin: :amin: canım amin
Ohhhh ne güzel minik paşa annesinin sevdiği ve beğendi evde doğacak ve büyüyecek  :love9: :love9:
ALLAH'ın iziniyle ve sabırla bir süre sonra herşey yoluna giriyo canım ALLAH sabrın mükafatını veriyo işte  :love9:

sağol yelizcim evet çok haklısın  canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 25 Eylül , 2012, 11:41:13
hayırlı olsun cnm cok sewindim istedigin gibi bir ew bulduguna  :hieyt:

:hieyt: bende duygucum :hieyt: amiiin  :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Eylül , 2012, 11:54:56
Yeni eviniz hayırlı olsun canimm paşamız kismetiyle geliyo bak yerim ben onu :love7: :love9: :love9:
Sabırsızlıkla bekliyoruz adasimizi :love9:

:opucuk: sağol ayşenurum evet çok kısmetli bir bebek olcak  :amin: :love9: anlaşılan  :love7:

bende öpüyorum   :opucuk: :nazar: tombişimide  güzel anneciğinide  :opucuk: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: burcum - 25 Eylül , 2012, 12:02:55
ALLAH yeni evinize paşanızla güle güle oturmak nasip etsin canım :amin: :nazar:

:amin: :love9: amiiin nüketcim  :opucuk: çok şükür içime sindi inşallah bi aksilik olmazsa  :love9:

melek100lü

:love9: :love7: :love9: bugün nekadar güzel bigün yaa doğum günleri var güzel haberler var  :hello2: :hello2:

rabbim herkese nasip etsin kucaklarını doldursun inşallah  :amin: :amin: :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:meleğim canım benim yeni evin hayırlı olsun ama yorma bak kendini paşa dinlensin sende dinlen doğumdan sonra  zaten çok uykusuz geceler olacak  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
oğluşunla babasıyla  kocaman mutluluklar dolsun evinize inşallah canım benimm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

25 Eylül , 2012, 13:55:37 #548 Son düzenlenme: 25 Eylül , 2012, 14:09:42 yyeeliz
Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Eylül , 2012, 13:52:45
:love9: :love7: :love9: bugün nekadar güzel bigün yaa doğum günleri var güzel haberler var  :hello2: :hello2:

rabbim herkese nasip etsin kucaklarını doldursun inşallah  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: evet aynen katılıyorum melekcim sana  :love9: :love9: havada güzel insanın içi pırpır oluyo  :sunny: :sunny:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

cute552

melekçim yeni evin hayırlı uğurlu olsun ailenle beraber hep mutlu sağlıklı günler geçirisin inşallah  :amin: yeni bebek hep uğur getirir derler benim kızda bana uğur getiricek heralde bizde arsa üzerine ev yapmayı düşünüyoruz benimde bir evim olucak nasip olursa kızımın dogumuna yetişemicek ama en azından benimde ayrı bir çatım olucak allah herkesin gönlüne göre versin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 25 Eylül , 2012, 13:54:49
:nazar: :nazar: :nazar:meleğim canım benim yeni evin hayırlı olsun ama yorma bak kendini paşa dinlensin sende dinlen doğumdan sonra  zaten çok uykusuz geceler olacak  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
oğluşunla babasıyla  kocaman mutluluklar dolsun evinize inşallah canım benimm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:opucuk: :opucuk: iyi kalpli arkadaşım benim  :love9: nasıl güzel bi kalbin var senin  :love7: kurban olduğum allah ım  :love9:seninde yüzünü güldürsün tez vakitte hayırlısıyla  :amin: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mutluluk

melekim canım arkadaşım yeni evin hayırlı uğurlu bebişinde içine neşe huzur gülücük katsın evinize sana ve babasına. :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: cute552 - 25 Eylül , 2012, 14:04:39
melekçim yeni evin hayırlı uğurlu olsun ailenle beraber hep mutlu sağlıklı günler geçirisin inşallah  :amin: yeni bebek hep uğur getirir derler benim kızda bana uğur getiricek heralde bizde arsa üzerine ev yapmayı düşünüyoruz benimde bir evim olucak nasip olursa kızımın dogumuna yetişemicek ama en azından benimde ayrı bir çatım olucak allah herkesin gönlüne göre versin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:opucuk: semacım amiiin canım  :amin: :muzz: :muzz: :muzz: rabbim seninde gönlüne göre versin inşallah :amin: :love9: gerçekten çok şanslı bebekler bereketleriyle geliyorlar  :amin: :nazar: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 25 Eylül , 2012, 14:08:26
melekim canım arkadaşım yeni evin hayırlı uğurlu bebişinde içine neşe huzur gülücük katsın evinize sana ve babasına. :opucuk:

:opucuk: :love9: :love9: güzel  arkadaşım hatta kardeşim hiç  umudunu yitirme ben inanıyorum  :opucuk: :love9:

senin güzel haberinide vericez burda rabbim çok büyük  :amin: :amin: dualarımızı geri çevirmez inşallah  :amin:

amiiin bitanem Rabbim sanada  :amin: :love9:  Ayşemede  :love9:  şule mede  :amin: :love9:enkısa zamanda nasip etsin inşallah hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

canım daha güzelleri oğullarının olsun  :amin: kuzumlada yeni ev ohh mis gib olur
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var