Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

serserim

maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: benim damadıma ah ah korkutmuş anneciğini babacığını eeee naz yapmış şükür iyiymiş canım gözün aydın kilosuda iyimiş bakalım bizde bu hafta gidicez Allah a emanet bebişlerimiz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

benim oğlandan huy almıştır yaramazlık konusunda  :k06:
daha dogmadan bizi mum ediyorlar  :laughing7:
maşallah yağız paşaya  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 15 Eylül , 2012, 12:28:49
üzmez annesssiiii onun yaramazlık yapası gelmiş napsıınn oda sıkılıyo içerdeee  :nazar:  :ehi: :ehi:
:opucuk: evet  teyzesi   :love9: başladı yaramazlığa şimdiden  :love7: çıkınca görücek o sıkılmayı  :suclu: :love8:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 15 Eylül , 2012, 13:40:02
maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: benim damadıma ah ah korkutmuş anneciğini babacığını eeee naz yapmış şükür iyiymiş canım gözün aydın kilosuda iyimiş bakalım bizde bu hafta gidicez Allah a emanet bebişlerimiz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: dünürüm senin bu damadın azcık yaramazmı olcak ne  :laughing7: :laughing7:
sağol bitanem çok şükür iyiymiş :amin: :nazar: baya korkuttu bizi  :icon_pale:
gelinimde iyidir inşallah :amin: :nazar: güzel haberlerinizi bekliyoz canım  :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Eylül , 2012, 14:44:09
yaramaz efe seni  :opucuk:

dogmadan aklimizi dogunca odumuzu aliyor bunlar  :ehi:

allah saglik versin canim  :amin:

:k06: :k06: çok yaramaz olmasa bari  ;D şimdiden başladı baksana   :opucuk:

amiiiin canım tek deleğimiz o sağlıkla vaktinde gelsin inşallah  :amin: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 15 Eylül , 2012, 15:19:43

aralarıda az yaa ne görürse onumu yapacak dersin  :k06: :k06: yaramaz bıdıklar  :love9: :love9:

melek100lü

:nazar: :love9: :love8: :love9: şafak 79 bugün kilisdeyiz oğluşumla  :love9: :love8: :love9: :nazar:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Eylül , 2012, 08:18:15
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 15 Eylül , 2012, 15:19:43

aralarıda az yaa ne görürse onumu yapacak dersin  :k06: :k06: yaramaz bıdıklar  :love9: :love9:

aynen  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Eylül , 2012, 08:19:19
:nazar: :love9: :love8: :love9: şafak 79 bugün kilisdeyiz oğluşumla  :love9: :love8: :love9: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:KOCAMAN OLMUŞ MAŞALLAH PAŞAMIZ MELEĞİM KOCAMAN ÖPÜYORUM GÜZEL ANNESİNİ :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 16 Eylül , 2012, 15:37:52
Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Eylül , 2012, 08:19:19
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:KOCAMAN OLMUŞ MAŞALLAH PAŞAMIZ MELEĞİM KOCAMAN ÖPÜYORUM GÜZEL ANNESİNİ :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: :opucuk: canım arkadaşım benim darısı senin başına olsun  :opucuk: :amin:

evet canım baya büyüdük artık rabbim sizleride bu duygudan

mahrum etmesin kimseyi özendirmesin  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9:

bende seni öpüyorum :opucuk: canım çokda özlemiştim seni  :opucuk: :love9:

melek100lü

:love9: :muzz: :love9: minik paşam benim sen yine çok tatlıydın bebeğim  :opucuk:

bugün yüzünü gösterdin bize  :love9: :love8: :love9: sen ne tatlı bişeysin öyle :love7:

bu arada herşey yolundaymış artık normal doğum şekline  :hieyt:

dönmüşsün çok sevindim  :love7: inşallah doğuma kadar problem

olmaz  :amin: :nazar: 1360 gr olmuşsun yani haftanla uyumlu gelişiyorsun

tatlı kuzum benim  :opucuk: anneciğin çok yoruluyor bu günlerde  :occasion14:

ama herşey senin için tatlım :love9: sen daha rahat büyü diye miniğim

:love9: seni çok seviyorum annecim  :love9: :love3: :love9: Allah a emanetsin kuşum  :amin:

ZéynéP.SimAy

Maşallah paşamaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: çok sevindim canım herşeyin yolunda olmasına  :muzz: :muzz: :muzz:

_inci_tanem_

maşallah yağız efe'ye  :nazar: :nazar: çok sevindim canım herşeyin güzel ve yolunda olmasına :love9: :love9:

darısı pazartesi'ye bize  inşallah bizde güzel gelişmelerle döneriz :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 20 Eylül , 2012, 16:34:46
Maşallah paşamaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: çok sevindim canım herşeyin yolunda olmasına  :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: bende canım dönmüş olmasınada  :love9: çok sevindim kilo almış  :amin: :nazar: onada sevindim
darısı senin fıstığının başına  :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Eylül , 2012, 16:46:48
maşallah yağız efe'ye  :nazar: :nazar: çok sevindim canım herşeyin güzel ve yolunda olmasına :love9: :love9:

darısı pazartesi'ye bize  inşallah bizde güzel gelişmelerle döneriz :amin: :amin:

sağol yeliz cim  :opucuk: inşallah sizde güzel haberlerle dönün  :amin: :love9: