28 Nisan , 2024, 02:19:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: şerife Berat - 10 Eylül , 2012, 16:59:53
melek maşşallah canım aman nazar değmesin :nazar:

:nazar: sağol şerifecim  :opucuk: amiiin canım aman dağlara taşlara  :amin: :amin: :nazar:

melek100lü

:nazar: tatlıbebeğim güzelkuşum benim  :opucuk: annecim isdetiğimiz ev olmadı  :dontknow:  çok uzak merkeze dedi  baban  :love9: hayırlısı artık :amin:
pazartesi yine konturolümüz var  :love7: sen büyümeye devam ediyorsun :love3:  maaşallah kıpır kıpırsın  :opucuk: neredeyse hiç
eksiğimiz kalmadı artık bide taşınsaydık hayırlısıyla  :amin: :nazar: seni seviyorum bebeğim

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: Allah a emanetsin bitanem  :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

melek100lü

...ŞehzadEfe...

şafağını yediğimin paşası oyyy azıcık kaldı güzel paşama kavuşmaya hayırlısı ile doğursan bide arkadasım  :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Eylül , 2012, 10:12:04
şafağını yediğimin paşası oyyy azıcık kaldı güzel paşama kavuşmaya hayırlısı ile doğursan bide arkadasım  :love9:

amiiiin canım  :opucuk: inşallah baya azalttık artık  :hieyt: :hieyt: bide sağsalim kucağımıza alsaydık :love9:

hayırlısıyla rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :love9:

suzannn

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 14 Eylül , 2012, 09:42:15
:nazar: tatlıbebeğim güzelkuşum benim  :opucuk: annecim isdetiğimiz ev olmadı  :dontknow:  çok uzak merkeze dedi  baban  :love9: hayırlısı artık :amin:
pazartesi yine konturolümüz var  :love7: sen büyümeye devam ediyorsun :love3:  maaşallah kıpır kıpırsın  :opucuk: neredeyse hiç
eksiğimiz kalmadı artık bide taşınsaydık hayırlısıyla  :amin: :nazar: seni seviyorum bebeğim

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: Allah a emanetsin bitanem  :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

YAĞIZ EFE BEREKETİYLE GELİYOR ANNESİ İNŞALLAH EN İYİSİ OLUCAK EVİNİZDE HUZUR SAĞLIK BEREKET OLSUN YETER  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:DAMADIMA VALLA KIZÇEMDE ÇOK OYNUYOR BİZDE BU HAFTA KONTROLE GİDİCEZ İNŞALLAH İYİDİRLER CANIM BEBİŞLERİMİZ  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Eylül , 2012, 11:36:21
zaman hızla akıp gidiyor

evet canım okadar hızlı akıyorki  rabbim sanada en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah  :amin:

Sır_Çiçegi

bütün herşey gecer inş. cnm bir tek efenin gelişini beklersiniz  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

melek100lü

:love9: :love8: :love9: şafak 80 kuzucuğum bugün osmaniyedeyiz :opucuk:

melek100lü

:love9: ah minik kuşum ahh çok korkuntun sen bugün bizi  :opucuk: :love9:

minik sıpam benim ayaklar aşada ters duruyormuşsun  :-ooo

yaramaz bıdık  :sad1: hiç kıpırdamadın ödümüzü kopardın annecim  :y25:

:-ooo babanın rengi attı  :icon_pale: sana bişey oldu diye  :y25:  Allah korusun :amin: :love9:

minik paşam haftanla uyumlu büyüyormuşsun  :aferin: iribir bebek

değilmişsin yani 1200 gr geldi kilon  :opucuk: olsun tatlım sen iyi

olda gerisi önemli değil annecim  :love9: :love8: :love9:  kurban olurum ben :love9:

seni yaradana :love9: seni çok seviyorum tatlı bebeğim :love9: a.e.o :love9: :amin: :nazar:

melek100lü

:love9: :love8: :love9: seni çook seviyorum yaramaz miniğim bidaha bizi üzme  :love9: :love8: :love9:

ZéynéP.SimAy

üzmez annesssiiii onun yaramazlık yapası gelmiş napsıınn oda sıkılıyo içerdeee  :nazar:  :ehi: :ehi: