28 Nisan , 2024, 01:32:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 05 Eylül , 2012, 11:38:46
MELEKİM İNAN SEN ZAYIFLAMIŞIN GÖBEK BÜYÜMÜŞ BANA ÖYLE GÖRÜNÜYOR :opucuk:

yokbe sadoşum 4 kilo aldım şiştim iyice napalım olcak okadar  :aferin:

bebiş doğup gider nerdeyse hiçmi almıyalım demi  :k06: :k06: :k06:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 05 Eylül , 2012, 11:41:25
kuzuuumm benimm nasıl büyümüşş  :opucuk:  :nazar: :nazar:  :nazar:

:nazar: maaşallah büyüdü teyzesi seninkide büyümüş 20 var heralde aramız değilmi  :icon_scratch:

bence  daha yakın zamanlarda olcak ikisini arası   :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Eylül , 2012, 11:41:11
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Eylül , 2012, 11:31:12
:nazar: :hello2: :hello2: masallahh tontikeee oyyy yerim ben yaa kim bilir ne kadar tatlıdır  :love9: :love9:

:opucuk: sağol kevsercim  :suclu: bende öyle olucanı düşünüyorum   :k06::flowers: :nazar:

adamın gönlü olursa ilerde bide kız doğurucam senin kızını resimlerine baka baka ona benzeticem  :tongue3:
:opucuk: :opucuk: canım benim rabbim gönlündekini versinnn o senin gözünün güzelliği canım benim  :-* :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

melek100lü

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Eylül , 2012, 11:46:12
:nazar: :hello2: :hello2: masallahh tontikeee oyyy yerim ben yaa kim bilir ne kadar tatlıdır  :love9: :love9:

:opucuk: sağol kevsercim  :suclu: bende öyle olucanı düşünüyorum   :k06::flowers: :nazar:

adamın gönlü olursa ilerde bide kız doğurucam senin kızını resimlerine baka baka ona benzeticem  :tongue3:
:opucuk: :opucuk: canım benim rabbim gönlündekini versinnn o senin gözünün güzelliği canım benim  :-* :love9:

:nazar: yüzbinkere maaşallah çok tatlı çok dünya güzeli bu kız  hergün oku annesi nazar değmesin

bu fıstığa  :amin: :nazar: inanki öyle hoşuma gidiyor tipi bayıldım resmen  :opucuk: :nazar:

mutluluk

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Eylül , 2012, 11:42:34
Alıntı yapılan: mutluluk - 05 Eylül , 2012, 11:38:46
MELEKİM İNAN SEN ZAYIFLAMIŞIN GÖBEK BÜYÜMÜŞ BANA ÖYLE GÖRÜNÜYOR :opucuk:

yokbe sadoşum 4 kilo aldım şiştim iyice napalım olcak okadar  :aferin:

bebiş doğup gider nerdeyse hiçmi almıyalım demi  :k06: :k06: :k06:

YANİİİİ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Eylül , 2012, 11:48:55
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Eylül , 2012, 11:46:12

:nazar: yüzbinkere maaşallah çok tatlı çok dünya güzeli bu kız  hergün oku annesi nazar değmesin

bu fıstığa  :amin: :nazar: inanki öyle hoşuma gidiyor tipi bayıldım resmen  :opucuk: :nazar:
:k06: :k06: insan kızmak istese bile kızamaz bu bebeğe baktınmı  heryerini ıssırasın gelicek

yakın biyerlerde olsanız heryerini yerdim bu cimcimenin  :opucuk: :opucuk: :nazar:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Eylül , 2012, 11:44:33
Alıntı yapılan: zynpesra - 05 Eylül , 2012, 11:41:25
kuzuuumm benimm nasıl büyümüşş  :opucuk:  :nazar: :nazar:  :nazar:

:nazar: maaşallah büyüdü teyzesi seninkide büyümüş 20 var heralde aramız değilmi  :icon_scratch:

bence  daha yakın zamanlarda olcak ikisini arası   :love9: :love9:
evet cnm 20 gün var ama bakalım günlerini bekleyeceklermi yada gününü doldurup içerde rahatlarınamı bakacak ayy ne heyacanlandım şimdii hiç bişey kalmamış yaaa  :laughing7: :laughing7:

melek100lü

sanki benimki beklerde seninki kız ya birhafta ongün önce olurmuş gibi geliyor nedense

senin kız olduğunu öğrendiğimizden beri  öyle geçiyor içimden gelişimlerini tamamlasınlarda

sağlıcakla hayırlı zamanda gelsinler inşallah  :amin: :nazar: :love9: :love9: :love9:

mutluluk

ZEYNEPCİM ŞAZİYENİN YANINA NE BIRAKTIN.BULABİLDİNMİ

melek100lü

buğlem  :love9: :love9:

oldu sanırım :icon_scratch:  biz öyle seviyoruz onu ama  :k06:

ZéynéP.SimAy

bende erken gelecekmiş gibi düşünüyorum canım yani gelişimlerini tamamladıktan sonra 1-2 hafat önce olması sorun olmaz inşallahh  :amin: :amin:

canım Buğlem Şaziye olacak inşallah Allah nasip ederse  :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Eylül , 2012, 12:00:57
buğlem  :love9: :love9:

oldu sanırım :icon_scratch:  biz öyle seviyoruz onu ama  :k06:
evet cnm artık çok alıştım buğlem ismine değiştirmem bakmıyorum düşünmüyorumda zaten   :icon_thumright: kimisi çok beğeniyo kimisi o neymiş diyo  :k06: 

melek100lü

benim koca tarafı   :suclu:

yani görümceler  kayın valide  halası falan  hiç güzel değil dediler  :violent1: :violent1:

çokta tınn  :suclu:

ben seviyorum oğlumun ismini  :love9: :love8: :love9:

isim düşünüyorlar zahmet etmeyin  değişmiycek isimi dedim  :aferin:

herkes doğursunda ona koysun sevdiği ismi   :k06: :k06: :k06:

melek100lü

ne sıkıntılarla geldim bu  zamana  kadar  :crybaby2: :crybaby2:

kim vardı yanımda  sadece kocişkom vardı   :love9: :love8: :love9:

onun için simseyi takmıyorum  :icon_thumright: cevabınıda  verip oturtuyorum  :suclu:

ZéynéP.SimAy

bende beğenmeyen seslenmeyiversin sevmeyiversin diyorum susuyo herkes biz babasıyla buna karar verdik diyorum çok istiyosunuz şaziye dersinizi diyorum bende çok kızıyorum  :caca: :caca: kimeneyse sanki  :violent1:
boşver cnm takma sen isminizde çok güzel oğlında yağız gibi efelerrr gibi olacak inşallah  :amin: :amin: