Bizde tüp bebek düsünüyoruz

Başlatan duygucuk, 19 Mayıs , 2012, 10:52:50

« önceki - sonraki »

duygucuk

Kızlar 2 senedir bebek icin ugrasıyoruz ama olmuyor.esim varikoselden ameliyat oldu  1 sene önce.yeni tahlil yaptırdık ve degerleri söyle HACIM: 2 ML  TOPLAM SPERM SAYISI: 50 MILYON.  YIKANMIS SAYI: 30 MILYON.  MOTİLİTE: %60   İLERİ HAREKETLI: %50   HIZLI ILERI HAREKETLI: %10   MORFOLOJİ: %5   Dr. PROXEED PLUS VERMIS ONU KULLANACAZ 3 AY. sızce bu degerlerle tup bebek yapılırmı bize.  Morfolojı cok yavas düzeliyor 1 senede sadece %5 artmış. Doktor Proxeedı kullanırsa buyuk ölcüde düzelır dedı.
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

duygucuk

Tüp bebek tecrübesi olanlar..yardımcı olun lütfen..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

HASRET!M S@N@

cnm rabvbşm yar ve yardımcın olsun bu bölümde bir konu var tüp bebek yaptıranlar diy eorayı incele bir istersennn gülüm

sukeyna

Valla bende tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım ama değerlerden anlamam, benim eşimin morfolojik özellikleri 1 çıkmıştı, normali 4'müş, tuttu bizim ki çok şükür, darısı başına olsun inşallah

xxcansuxx

Alıntı yapılan: sukeyna - 30 Mayıs , 2012, 15:01:30
Valla bende tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım ama değerlerden anlamam, benim eşimin morfolojik özellikleri 1 çıkmıştı, normali 4'müş, tuttu bizim ki çok şükür, darısı başına olsun inşallah
:hieyt: :hieyt: sükeyna sen tüp bebek bölümüne yazmamışsın şimdi okuyunca çok sevindim tutunmuş meleğin sana  :nazar: :nazar: :nazar: Allahım sağlıkla kucağındada göstersin rabbim tüm isteyenlere nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

duygucuk inş. sende emeklerinin karşılığını alırsın canım... ileri harektliliği ve sayıysı güzel aslında morfolojisi bu ilaçla düzelirse çok güzel... ama zaten tüp bebekten en iyi en kaliteli spermle yumurta döllendiriliyor ya bu sonuçlara göre tüp bebeğe uygun değil denilmez...dokuda birkaç sperm bulunması bile yetiyor tüp bebeğe  :opucuk: :opucuk: rabbim inş. meleğinizi göndersin size  :amin: :amin: :amin:

sukeyna

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Mayıs , 2012, 20:35:38
Alıntı yapılan: sukeyna - 30 Mayıs , 2012, 15:01:30
:hieyt: :hieyt: sükeyna sen tüp bebek bölümüne yazmamışsın şimdi okuyunca çok sevindim tutunmuş meleğin sana  :nazar: :nazar: :nazar: Allahım sağlıkla kucağındada göstersin rabbim tüm isteyenlere nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
Sağolasın canım yazdım aslında kendi açtığım konuya sen kaçırmışsın, darısı tüm isteyenlerin başına:)