Kaynek sac kullananlar bilgi verin lütfen

Başlatan burcu MELEK, 18 Mayıs , 2012, 14:35:25

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

BEN SACIMI SUBAT AYINDA KEL KALMYA YAKLAŞTIGI İÇİN SIFIRA VURDUM VE TEDAVİYE BASLADIM COKTA İYİ SONUÇ ALDIM COK SÜKÜR O DÖNEM PERUK KULLANDIM FAKAT SUAN ERKEK TIRASI GİBİ UZADI COK MORELİM BOZUK SAPKA TAKIYORUM SÜREKLİ VE KARAR VERDİM KAYNAK YAPICA ARANIZDA DAHA ÖNCE BU YÖNTEMLE SACINI UAZATAN MEMNUN OLAN VE OLMAYAN VARSA BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM .BİR YERLE KONUSTUM BONCUK EN İYİSİ MİKRO JEL SACINI DÖKER DEDİ .3 AY GİDİYORMUŞ KIIIN DOGUM GÜNÜ RESİMLERİNDE ERKEK GİBİ OLMAK İSTEMİYORUM :(

RosE27

cnm ben boncuk kullandim ama menun kalmadim boncuklar zaten ilk zaman hep kafana batiyo yatam,iyosun yikiyosun sacini ama iyi tarayamiosun boncuklar hep gorunuyo ister istemez o hadi okdr onemli degil sacin azcik uzayinca boncuk hemen asagi dusuyo sonra boncuklarimi citcit yaptirdim ondan cok memnunum ama senin sacin cok kisaysa citcit kullanamazsin

burcu MELEK

SAGOL CANIM  PEKİ O NEKADAR GİTTİ SACINDA MEMNUN KALDINMI CITCIT NASIL TAKILIYOR

_inci_tanem_

çıt çıt toka gibi canım öğrendikten sonra kendin bile çıkarıp takabilirsin sabit birşey değil ama saçlarının biraz uzun olması lazım senin saçın anladığım kadarıyla baya kısa  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

RosE27

yelizin dedigi gibicnm citcit toka gibiisaclarin ucunda sacina takmana yatdimci klipsli toka gibi bise war eger sac orjinal ise cok uzun seneler kullanilio citcit ama enaz kulak memesi altinda sacin olmasi lazim

burcu MELEK

evet kısa gercekten ama baka eceneyimde yok mikrojelide sordum sacların tamamen dökülür diyorlar sanırım mecburen boncuk yapıcam cünkü su halim daha kötü  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2: 

RosE27

ayrica sacin dedigin kdr kisa ise cnm boncukta tutmazki hemen kopar iyi aratir cnm bouna cok para bayilma guzel orjinal sactan bi perul kullan daha guzel bence

burcu MELEK

klipsli nasıl canım kullandınmı hiç biraz bilgi verirmisin

RosE27

mikrojel cok kotu iyyhh yapisio belli sure sonra hem sacada zarar cnm hem uzulme sac bu koku sendeuzar

burcu MELEK

perugum var canım ama asıı zor dısarı cıktıgımda aaglayarak dönüyorum resmen okadar aacı veriyor iç tarafı cok zor kullanımı hem abiminde düyünü var yaza mecbur uzatıcam ama nasıl

RosE27

ewet cnm hala kullaniyorum yaklasik 5 6 senedir war bende nasil tarif etsemki cnm saci dusun onu kendine takiicagin yerde boyle tarak di$leri gibi toka war o tokayi takicagin yere yerlestiriyosun sacimiza yandan aktigimiz citcitli toka gibi citini kapatiyosun istedigin sac sikiligina gore aiosun parcalarini mesela bende 4 parca sac war iki alta takiyorum kafamda iki yanlarima takmadan once saina krepe atiyosun istediginde boya istediginde ma$ala ister fonle ama hakiki sacsa citcitlarin

burcu MELEK

yaaaaaa ne güzel ama sana olmaz diyesun ben umutsuz vakayım galiba kökü sende diyosunuzda gercekten öyle olmuyor topuklu giyicem aman erkeke gibiyim ne anlamı var diyorum etek giyicem sapka takıyorum olmaz diyorum napıcamı bilemedim adamda biz bir müşteriye yaptık gelin hem görün hem onl KONUSUN COK MEMNUN DEDİ  bende umutlandım valla ama düyünden ve kızımın dogum gününden önce bişey yapmalıyım cünkü birsürü insan gelecek cok morelim bozuluyor düşününce   :(  :(