27 Nisan , 2024, 19:52:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek ne zaman hareketlenir?

Başlatan Mavikelebek, 16 Mayıs , 2012, 12:25:53

« önceki - sonraki »

Mavikelebek

Selam kızlar 18 haftamıza girmek üzereyiz ama bebeğimin halen hareketlerını hissedemıyorum acaba ne zaman başlar hareketlenemeye ilk gebelıklerde geç hareket ederler dıye duymustum acaba doğrumu bu

doruk38

canım ben  biraz göbekliydim 18 - 19. hafta çok nadiren hassettim. özellikle yemek yiyip soluma yatınca kasıklarımda hissediyordum. 22-23. haftalarda tam net olarak hissetmeye başladım. 27. haftadan itibarende bebeğin hareketleri dışardan belli olmaya başladı   :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

RosE27

benimdeilk gebeligim cnm 18. haftada donmelerini issetmeye basladim suan hala donuslerini hissediyorum henuz tekme yemedim yediysemde duymadim  :k06:

elif0383

17 Mayıs , 2012, 08:47:46 #3 Son düzenlenme: 19 Mayıs , 2012, 14:10:41 elif0383
Ben de 20.haftamdayım bugün.Birkaç haftadır kasıklarımda aniden ağrı şeklinden hissediyorum.O mu değil mi bilmiyorum.Kimi kelebeğin kanat çırpması,seyirme ya da balık kayar gibi diyor ama ben de öyle olmuyor.  :occasion14:Kontrolde sorucağım doktoruma
HAMD olsun bizi YARADANA...

bnsroni

17. haftamda seyirme gibi hissettim.

papatya26

16+2haftalıgım şuan içimde bişeyelr oluyo ama tam çözemıyorum bebişmi diye emın olaıyorummm :) :) :) :)

burcum

2.5 aylıkken seyirme şeklinde hissediyordum sonra kelebeğin kanat çırpması gibi olmaya başladı sonra içimde mısır patlıyormuş gibi oluyordu :muzz: vay be ne günlerdi şimdi evde hoplatıyor beni eşşeksıpası :caca: :ehi: :love9: :binkybaby:

kalimero:)

az kalmış merak etme 22-23 te başlar şu an size yazarken bile benimki tık tıklıyooo   :hello2: hayırlısıyla darısı başına sabreeet  :love7: :opucuk: