Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan şerife Berat, 15 Mayıs , 2012, 14:36:44

« önceki - sonraki »

gencoslem

aynen bndede öle olmuştu 11.haftadan snra bi başladım yemeyee yemek yıyorum 1 saat snra karnımda bı gurultu mıdem kazınıoo yemezsem mıdem bulanıo o yusden az az sık sık yeee :hungry: ikili testını yaptrdınmıı cnmm bnde 12 haftalıkken yaptrdım gayt ıı çıktı allaha şkür ve tahmnde bulunup kız dedii doktor 2 hazıranda tam anlamıyla ne oldugu bellı olcakk bisimkisi allahım kucagımızada allah hayırlısıyla tam rahatlıcam ınan varya paranoyakoldum yaaa acaba duruomu karnımda die düşünmekten :):)annelık zor derlerdı annelerimiz bis şimdiden zorlanmaya başladım allah yolumuzu açık etsın hepimisin  :hieyt: :basardim: :nazar:

melek100lü

AYNEN YEMEK YEMEZSEM MİĞDEM BULANIYOR ÇOK AÇLIK YARAMIYOR BANA AÇ KALMAMAYA ÇALIŞIYORUM
BEN 25 DE GİDİCEM TEKRAR DOKTORA OZAMAN İKİ TEST OLCAKMIŞ ÇOK İYİ GELİŞİMİ ENSE VE BURUN ÖLÇÜSÜDE NORMALMİŞ ENSEYİ DUYDUMDA BURUN DUYMAMIŞTIM ÇOK ŞÜKÜR
CİNSİYET BELLİ DEĞİL DAHA EŞİM ÇOK İSTİYOR KIZI İNŞALLAH SAĞSALİM OLSUNDA FARK ETMEZ  :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

:love9: :love9: :nazar: RABBİM BU YOLLARDA EYLEMESİN KİMSEYİ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL ÇOKDA ZOR ANNELİK ÇOK ŞÜKÜR BANA VERDİ HERKESE NASİP OLSUN İNŞALLAH KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN  :amin: :amin: :amin: :amin:

şerife Berat

AMİNNN MELEKCİM

BİZ DE İKİLİ TESTİMİZİ GEÇEN CUMARTESİ YAPTIRDIK ÇOK ŞÜKÜR BİR SORUN ÇIKMADI,BURNUN OLUŞUMUNU BU HAFTALARDA NET GÖRMEK DE ZEKA GELİŞİMİ AÇISINDAN ÖNEMLİYMİŞ DOKTORUM BİZE ÖYLE SÖYLEDİ ENSE KALINLIĞIYLA BERABER ÖNEMLİ KRİTERMİŞ...EŞİM DAYANAMADI VE SORDU CİNSİYETİ HAKKINDA BİŞİ SÖYLEYEMEK MÜMKÜNMÜDÜR DİYE,HENÜZ NET GÖRÜNMÜYOR AMA BİR TAHMİNDE BULUN DERSENİZ ERKEĞE BENZİYOR DEDİ DOKTORUMUZ.RABBİM AKIL SAĞLIĞI,RUH VE BEDEN SAĞLIĞI YERİNDE SAĞLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLESİN HER İSTEYENE,ÇOK GÜZEL MUTLULUK KİMSE MAHRUM KALMASIN İNŞ BU DUYGULARDAN  :amin:

sevda46

bende 17 haftalıkım 4 kilo aldım ama dikkat etmeye çalışıyorum fazlas iyi değilmiş sanırım :hello:

senayy88

kızlar ben çok aldım galiba 17+5 im 8 kilo aldımm 2 gün önce doktordaydım bağırdı napıyosun sen dedi 30 kilo alcan bu gidişle dedi zon ayların zor geççek dedi ama acıkıyorum napim ben çok zayıftım 48 kiloydum evlenirken 54 kiloyla hamile kaldım şimdi 62 oldum bidaki kontrole 1 kilo almış geliceksin dedi hamur işi yemek yok dedi bide ben ekmeği çok yiyorum ekmeksiz karnım doymuyo sanki ondan oluyo galiba,,,

melek100lü

:love9: :love9: :nazar: KIYAMAM BEN SANA  :hungry: :hungry: :hungry:  PAŞAMIZ İŞTAHLI OLCAK DESENE BENİMDE BU HAFTA AÇILDI DOKTOR TEMBİHLEDİ ÇOK KİLO ALMA DİYE  :k06: :k06: :k06:  DENERİM DEDİM ZATEN SÜREKLİ ÇIKARIYORUM KİLO NERDEN ALCAM YETERİNCE STOK VAR :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

senayy88

CANIM BENİM DAHA GEÇMEDİMİ MELEĞİM KUSMALAR YA BEN BİDE KUSMADIMDA PEK DİYE HABİRE ALDIM GALİBA HAMUR İŞİ YEMİCEM ARTIK YA ACIKIYO KARNIM ÇOK NAPİM DEDİM DOKTORADA ASLINDA BOYUM VAR KALDIRIRIM AMA KORKTU ODA ÖDEM FİLAN OLUR BACAKLARINDA DEDİ ZATEN KRAMPLAR GİRMEYE BAŞLADI UYKUDA ONUNİÇİNDE KALSİYUM VERDİ BAKALIM CANIM AMAN İYİ OLSUN BEBEĞİMDE NAPİM ALCAKSAK ALCAZ DİKKAT EDİCEM TABİKİ...280 GRAM OLMUŞ BENİM MİNİĞİM VE ERKEK KESİNLEŞTİ  :hello2: :hello2: :hello2:

melek100lü

:nazar: :nazar: MAAŞALLAH MİNİĞİNE BAKALIM BİZİM CİNSİYETİMİZ NE OLCAK GERÇİ SİVRİ DURUYOR GÖBEĞİM ERKEK GİBİ GELİYOR BANADA HAYIRLISI OLSUN  :amin: :amin: :amin:

_deniz_

Kızlar ben 5+1 im. Şuan 1.5 kilo verdim. Bakalım ne zaman almaya başlayacağım :)

kalimero:)

:suclu: kızlar 25+ dayım 12 kilo aldım dr ekmekği hamur işlerini yasakladı doymuyorum  :hungry: siz neler yapıyosunuz  :honk:

RosE27

bende 20+2 ikiz hamileyim 3 kilo aldim hic istemiyorum kilo almak yaa :( enazindan ole 15 20 kilo fln almak  :k06:

melek100lü

:ehi: :ehi: :ehi: KOCA GÖBEKLİLER DİYE GÜLÜYORDUN YAA ALMAYA BAŞLADINMI SENDE  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: