doğal tüp bebek yöntemini deneyen ya da bilgisi olan var mı??

Başlatan ecem146, 15 Mayıs , 2012, 09:42:18

« önceki - sonraki »

ecem146

merabalar.üç defa tüp bebek denedim birinde hamilelik yaşadım onunda kalbi durdu.Doğal tüp bebekte genlerin sağlam olduğunu söylüyorlarda bu konuyla ilgili herhengi bir bilginiz var mı?Yardımcı olursanız sevinirim..

HASRET!M S@N@

suzannn

neden kalbi durdu bence kan pıhtılaşması testlerini yaptır bir dahaki denemende inşallah tutunur

nazlıyarim

ilaçsız gelısen yum.döllenmesi demi senın dedıgın onuda hakan özörnek  uyguluyor hastanenın adıda eurofertil miydi neydi orada yapılıyormus.bi arastır
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ecem146

evet haklısın kan pıhtılaşması varmış onun içinde son denemede iğne vurundum ama tutmadı ben o dönemde çok stresli olduğumdan sanırım oyüzdene doğalı araştırmak istiyom ama ondan da emin değilim tabi.hayırlısı artık.

suzannn

Alıntı yapılan: ecem146 - 17 Mayıs , 2012, 15:01:05
evet haklısın kan pıhtılaşması varmış onun içinde son denemede iğne vurundum ama tutmadı ben o dönemde çok stresli olduğumdan sanırım oyüzdene doğalı araştırmak istiyom ama ondan da emin değilim tabi.hayırlısı artık.
inşallah en kısa zamanda allah sizede nasip eder inşallah

nescafe

ya bu doktorlar nasıl çalışıyorlar acaba ya. zaten hamile kalamayan bir insana transfer yapılmadan bütün testlerini neden yaptırmazlar. tüp bebekle hamile kal ve çok kolay öğrenebilecek bir sorunu bilmediğin için bebeğini kaybet. rabbim yardımcın olsun arkadaşım. ben de ilk bebeğimi pıhtılaşma üzünden kaybettim de o yüzden sanırım bu tepkim.