Delirmek üzereyim :(

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 15 Mayıs , 2012, 02:02:00

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 16 Mayıs , 2012, 00:17:46
canım benim ya :sad1: üst üste gelmiş
bebeğin doğsa bile ALLAH ın izniyle yaşar önemli olan senin hayati tehlikenin bulunmaması ağlama ikinizde başarıcaksınız doğum hikayeni yazıcaksın daha okuyacağız resimlerini koyucaksın güzel kızının :nazar: :binkybaby:

canım benim içimi rahatlatan tek noktada bu zaten her gün ultrasona, nst ye giriyorum, dopplere bakılıyor bebeğimle ilgili hiçbir sıkıntı yok Allahıma şükür o çok sağlıklı. problem olan doğum eylemi ve gebeliğin devamı. gebelik şekerimde var insülin vuruluyorum bu ikisi bir araya gelince her türlü doğum eyleminin riskini arttırıyor. genel anestezi kesinlikle olmaz diyor doktorum, epidural risk açısından biraz daha güvenilir. gastroentroloji uzmanı bebeği hemen alalım dedi doktorumda en azından 37.haftayı bitirmek istiyor. eğer büyük bir problem olmazsa 2 hafta sonra doğum olacak ve tek temennim o zamana kadar karaciğer enzimleri düşerek risk en az boyuta gelsin

zeynep0655

canım çok geçmiş olsun. Rabim bebeğini ve seni korusun :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 16 Mayıs , 2012, 00:27:32
canım çok geçmiş olsun. Rabim bebeğini ve seni korusun :amin:

amin canım çok teşekkür ederim. bazen hayatta yapabilecek hiçbirşeyin kalmıyor tek yardımcımız sizin dualarınız

DENİZGÖZLÜM81

geçmiş olsun canım  benim çok üzüldüm inşallah ikinzde sağ sağlim kurtulursunuz bu illetdende bebişini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirirsin

Balböceği

Allah yardımcın olsun canım  :amin:

İnşallah hersey güzel olacak, çok üzüldüm :(  

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 16 Mayıs , 2012, 00:35:30
geçmiş olsun canım  benim çok üzüldüm inşallah ikinzde sağ sağlim kurtulursunuz bu illetdende bebişini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirirsin

sağolasın canım evet dediğin gibi tam bir illet deli gibi kaşıntı yapıyor vücudumda hiçbir döküntü yok ama ben deli gibi kaşınıyorum zaten en büyük belirtiside bu :(( doktorlar karaciğer enzimlerine çok bakmıyor gebelikte bende şekerden hastaneye yatınca rastgele öğrendim ama kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir konu

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Mayıs , 2012, 00:36:04
Allah yardımcın olsun canım  :amin:

İnşallah hersey güzel olacak, çok üzüldüm :( 

inşallah canım benim bende içimi hep rahat tutmaya çalışıyorum. kendimi üzdükçe sorunlarda büyüyor güzel şeyler düşünüyorum ki güzel şeyler yaşayayım

mavişim80

ablam sık dişini hadi bukadar zaman cabaaladın allahın izniyle sona yaklastın 2 hafta senin için gelicek ama cabuk gecririsin inş....bol bol dua ediyorum kimde nerde varsa sağsağlim dünyaya getirsin bebişini die..sende aynı olucaksın inanıyorum ben buna

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 17 Mayıs , 2012, 12:28:50
ablam sık dişini hadi bukadar zaman cabaaladın allahın izniyle sona yaklastın 2 hafta senin için gelicek ama cabuk gecririsin inş....bol bol dua ediyorum kimde nerde varsa sağsağlim dünyaya getirsin bebişini die..sende aynı olucaksın inanıyorum ben buna

canım benim çok teşekkür ederim. içim daha rahat Allahıma bin şükür karaciğer enzimlerim düşmeye başladı sıkı bir takiple doğumuda sağ salim atlatacağım inşallah. kızıma kavuşmama çok az kaldı bunun heyecanı herşeyi unutmama yetiyor

@@@gözde@@@

çok şükür canım çok sevindim karaciğer enzimlerinin düşmeye başlamasına..  Allah dahada iyi etsin inşAllah  :amin: :amin:

mavişim80

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 17 Mayıs , 2012, 14:18:47

canım benim çok teşekkür ederim. içim daha rahat Allahıma bin şükür karaciğer enzimlerim düşmeye başladı sıkı bir takiple doğumuda sağ salim atlatacağım inşallah. kızıma kavuşmama çok az kaldı bunun heyecanı herşeyi unutmama yetiyor

ay cok sevindim ablacım cok cok cok anlatamam.hadi inş. sağsağlim girersin doğumuna dikkat et kendine.bunun için herhangi bişey yiyip içmen gerekiyorsa ye iç takma kafana ..yada özel bişey varsa bulalım yollayalım sana

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 17 Mayıs , 2012, 14:21:17
çok şükür canım çok sevindim karaciğer enzimlerinin düşmeye başlamasına..  Allah dahada iyi etsin inşAllah  :amin: :amin:

çok sağolasın canım dualarınız yetiyor Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah.. :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 17 Mayıs , 2012, 14:24:33
Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 17 Mayıs , 2012, 14:18:47

ay cok sevindim ablacım cok cok cok anlatamam.hadi inş. sağsağlim girersin doğumuna dikkat et kendine.bunun için herhangi bişey yiyip içmen gerekiyorsa ye iç takma kafana ..yada özel bişey varsa bulalım yollayalım sana

çok sağolasın canım benim herşey yasak hiçbirşey yiyemiyorum tuzsuz çorba, yoğurt ve elma dışında :( :( birde hiç aksatmam gereken bir ilacım var... Dikkat ediyorum ve herşey yoluna giriyor çok şükür. Salı günü tam olarak doğum günü netleşecek çok heyecanlıyım en fazla 17-18 günüm kaldı :) :)

mavişim80

iyi hadi bişey kalmamısss :) :) cok sevindim hadi hayırlı haberlerle gell inş.