Minik Herkül Rüzcügümun Dogum Gunu kutlu olsun....

Başlatan Lă_Tăhzen!, 15 Mayıs , 2012, 00:30:50

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Yakısıklı paşaM annecıgının bıtanesı 2.yas gunun kutlu mutlu olsun NİCE GÜZEL SENELERE MİNİK HERKUL :)

Allah'ım yavrularımızın buyumelerıne şahit olmak nekadar guzel bı duygu  :amin:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ღ♥ Nilda♥ღ

allah sağlıklı başarılı uzun bir ömür versin kuzuyaa  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
.   

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah kocaman erkek olmus  :nazar: :nazar: :k06: :k06: nice güzel senelere insallah  :amin: 4gün öncede benim dogum günümdü  :k06: tam boga erkegi  :laughing7:
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

21 mayıs bogamı oluyor ıkızlermı yaa benım kız 21 mayıs dogumlu ne oluyor anlamıs degılım  :ehi:

konuyuda dagıttım özur  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 15 Mayıs , 2012, 00:47:48
21 mayıs bogamı oluyor ıkızlermı yaa benım kız 21 mayıs dogumlu ne oluyor anlamıs degılım  :ehi:

konuyuda dagıttım özur  :ehi:
boga oluyo cnm  :opucuk: 21nisan-21 mayis son gün ama genede boga  :laughing7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canimin ici Nurum ilk olarak sana cok tesekkur ediyorum konuyu actigin icin  :flowers:
Sagolun nildacim gulum  :love9:
Cok sukur rabbime bugunleri gosterdi buyucek mi derken 2 yasinda oluverdi minik sevgilim  :love9:
Daha nice yaslarini hep beraber kutlamak dilegiyle..
Aksam parti fotolarimizi eklices saat 3 ben haril haril temizlik yapan bir tip hersey mukemmel olmali dimi ama  :ehi:

HASRET!M S@N@

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: canım rüzgarım paşam dogum günün kutlu olsun zaman nede hızlı geciyor
siteye üye oldugumda anneciğin sana hamileydi inş hep mutlu olursunnn

suzannn

nice senelere rüzgar paşa maşallah kocaman oldun allah uzun sağlıklı ömürler versin sana

melek100lü

:occasion16: :occasion16: :occasion16: maaşallah rüzgar paşamıza :nazar: :nazar:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
doğum gününüz kutlu olsun rabbim uzun ömürler
versin inşallah annesine babasına bağışlasın  :opucuk: :opucuk:
:wav: :wav: :wav:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canlarim eksik olmayin sagolun hepiniz  :flowers: :opucuk:
Uye oldugumda safagim 27 idi bir baktim bir hafta sonra herkesi sollayip doguruvermisim  :k06:
Allaha sukurler olsun omrumun en guzel 2 yili gecti daha nicelerini hep beraber gorelim sahidlik edelim :amin:
Partimiz birazdan basliyor ayrintilar aksama bekleyin  :k06:

kelebegimm

Maşallah minik Herkül'e ne çabuk geldi yine dogum gunü daha yeni kutlamıştık resimlerine bakmıştık  :D zaman çok çabuk geçiyor dogum gunün kutlu olsun nice senelere annenle sağlıklı mutlu ins.

Özeniyodum sana hep çok şükür benimde bı oğlum olacak artik :amin: :amin:

]

Balböceği

Herkül'üm 2. Yaşın kutlu olsun  :hello2:

Rabbim hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

NİCE SENELERE..!

YAKIŞIKLI PRENS!!
:love9: :love9: :love7:

Bluegirl

Dogum gunün kutlu olsun yakışıklı rüzum  :nazar:   :nazar:
Allah hayırlı uzun ömürler versin ins  :amin:
:occasion16: :occasion16: :occasion16:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

xxcansuxx

vay be 2 yaşına mı girmiş paşa  :nazar: :nazar: :nazar:
annesiyle neşeli, sağlıkla nice yıllara

burcu MELEK