28 Nisan , 2024, 03:50:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Selam

Başlatan Mavish, 14 Mayıs , 2012, 14:35:40

« önceki - sonraki »

Mavish

:wave: :wave: :wave:

selam herkese! :))

bende bugün bu forumu kesfettim...!

bende bebek arzuluyorum.... suanda bisey yok ama.... sabirsizlikla bekliyoruz iste :-)

Mavish

tweety0555

HOSGELDIN MAVISH...RABBIM HAYIRLI ZAMANDA NASIP ETSIN...ADIM OZLEM IKI OGLUM VAR...SAMSUNDA YIM

ツgöçmen_54 ツ

hoşgeldin canım.hoş sohbetler güzel paylaşımlar dilerim  :flowers:
kendini biraz tanıtsana  :D kaç senelik evlisin yaş kaç  nerde oturuyorsun ?

HASRET!M S@N@

hosgeldin cnm daimi olman dileğiyle  :flowers:

melek100lü

:love9: :love7: :love9: hoşgeldin aramıza :love9: :love7: :love9:
benim adım melek  :opucuk:  memnun oldum inşallah kısa zamanda sende güzel haber verirsin canım :amin: :amin:

Mavish

melek100lü
ツgöçmen_54 ツ
tweety0555

cok tesekkür ederim hosbuldum...

6. ayda iki senemizi dolduracagiz insaALLAH... ben almanya'dan katiliyorum.... internette cok seyler okuyor insan... cok kafaya takiyorum bazen, neden olmuyor diye... gerci ALLAH isterse olur evet ama sanirim insanoglu yinede "neden?"ler icinden kaliyor cogu zaman.... hamd olsun isyanim yok... ama iste.... belki beni anlayan arkadaslar vardir.... yaklasik 9 aydir bekliyoruz bizde ama daha bi sonuc alamadik.... herseyin hayirlisi... :))

sizlerde durum nasil?

HASRET!M S@N@

benm adım canan canım
bende 3.yılımda kavustum meleklerime suan 8 haftalıklar
üzülme daha cok yenisin olur cnm sadece sabır ve dua

Mavish

HASRET!M S@N@

sanada cok tesekkür ederim! insaALLAH daimi olurum.... simdiden cok sevdim bu forumu :))

mavişim80

hoşgeldin aramıza.inş.senin gelişşinde hepimize ugurlu gelir...

DENİZGÖZLÜM81

slm hoşgeldin canım aramıza bende havva 25 yaşındayım bebişim yok yarışmacı arkadaşlara başarılar :k06: :k06:

Mavish

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Mayıs , 2012, 15:13:16
benm adım canan canım
bende 3.yılımda kavustum meleklerime suan 8 haftalıklar
üzülme daha cok yenisin olur cnm sadece sabır ve dua

normal mi hamile kaldin canim? iste insan ister istemez takiyor, üzülüyor... birde etrafindakiler (arkadas, akrabag) hamile olunca insan kisnamiyor degil ... :( bide kimisi diyor ki " ben hemen hamile kaldim ilk ayda...." o zaman cok üzülüyorum bende, elimde olan bisey degil iste.....

Mavish

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 14 Mayıs , 2012, 15:15:25
slm hoşgeldin canım aramıza bende havva 25 yaşındayım bebişim yok yarışmacı arkadaşlara başarılar :k06: :k06:

heheheh bu güzeldi canim... :))) basarilar dilemen :))) bende 26 yasindayim.... ne zamandir hamile olmayi istiyorsun? :)) kac senelik evlisin.... :))

HASRET!M S@N@

hiçbir sorunumuz yoktu ama olmuyordu daha önce dogal yoldan hamile kaldım bebeğim düştü bundada hemen olsun istedik beklemek istemedik tedaviye basladık sükür ilk tedvaide sonuc aldık canım
içindeki sıkıntıyı stresi anlayabiliyorummm cnm bnm sabret üzülme rabbim en kısa zamanda meleğini gönderir inş seni en iyi biz anlarız dogru yerdesin

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: Mavish - 14 Mayıs , 2012, 15:17:44
Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 14 Mayıs , 2012, 15:15:25

heheheh bu güzeldi canim... :))) basarilar dilemen :))) bende 26 yasindayim.... ne zamandir hamile olmayi istiyorsun? :)) kac senelik evlisin.... :))
canım ben 3yıllık evliyim ilk sene dışında hep istiyorum ama benim herif istemedi didim gider ayak tutturmuştur oda olmadı galiba adet olucam ama olsun nasip diyip geçiyorum

Mavish

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Mayıs , 2012, 15:18:45
hiçbir sorunumuz yoktu ama olmuyordu daha önce dogal yoldan hamile kaldım bebeğim düştü bundada hemen olsun istedik beklemek istemedik tedaviye basladık sükür ilk tedvaide sonuc aldık canım
içindeki sıkıntıyı stresi anlayabiliyorummm cnm bnm sabret üzülme rabbim en kısa zamanda meleğini gönderir inş seni en iyi biz anlarız dogru yerdesin

amin canim insaALLAH ya.... insan cok özeniyor! evet dogru yerde oldugumun farkindayim... :))) cünkü artik hep klasik sözler duyuyorum etrafimdan.... olur olur olur acele etme olur.... böyle benim gibi yasayanlarla acikca paylasa bilmek cok güzel... herkese hersey söylenilmiyor.. hemen millet "aaa sizin cocugunuz olmuyor" diye söylentilere basliyorlar... buda daha sinir bozucu.....

kac aylik hamilesin canim?ALLAH cümlesine hayirlisini nasib etsin....