KIZLAR BİLGİLERİNİZİ VEYA TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM !!!

Başlatan _inci_tanem_, 11 Mayıs , 2012, 11:02:44

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Mayıs , 2012, 11:51:50
CANIM BEN PKO 2DÜŞÜK YAPTIM 3.KUCAGIMA ALDIM YELİZCİM İNŞ SEN 2.KUCAGINA ALIRSIN BEBİŞİNİ AMA BEN 2DUSUKTEN SONRA BENDE KAN PIHTILAŞMASI OLDUGUNU SÖLEDİ DR 23.CORASPİRİN İÇTİM VE ŞÜKÜR ECREYİ KUCAGIMA ALDIM TRABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİNN  :amin:
aminnnnn inşallah kevsercim inşallah  :amin: aklım çok karışıyo ne kadar umudum yüksek olsada ALLAHA sığınsamda biryerdende korkuyorum işte ALLAHIM herkezin gönlüne göre versin inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

:amin: :amin: :amin: amin canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın emeklerin boşa gitmesin inşallah  :amin: :amin: :amin:
tez zamanda kocaman göbüşlü sağlıklı sorunsuz gebelik olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 11 Mayıs , 2012, 11:56:38
:amin: :amin: :amin: amin canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın emeklerin boşa gitmesin inşallah  :amin: :amin: :amin:
tez zamanda kocaman göbüşlü sağlıklı sorunsuz gebelik olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

aminnnnnnn meleğim aminnnnn inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Mayıs , 2012, 11:54:31
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Mayıs , 2012, 11:51:50
CANIM BEN PKO 2DÜŞÜK YAPTIM 3.KUCAGIMA ALDIM YELİZCİM İNŞ SEN 2.KUCAGINA ALIRSIN BEBİŞİNİ AMA BEN 2DUSUKTEN SONRA BENDE KAN PIHTILAŞMASI OLDUGUNU SÖLEDİ DR 23.CORASPİRİN İÇTİM VE ŞÜKÜR ECREYİ KUCAGIMA ALDIM TRABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİNN  :amin:
aminnnnn inşallah kevsercim inşallah  :amin: aklım çok karışıyo ne kadar umudum yüksek olsada ALLAHA sığınsamda biryerdende korkuyorum işte ALLAHIM herkezin gönlüne göre versin inşallah  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

elfo

canım biliyosun bende de pko var. doktorumun hep söylediği bişey var. pko gebeliğe engel değil sadece geciktirir hatta plates yaparsan çok daha hızlı hamile kalırsın Allah'ın izniyle. tabi bu durum göbek bölgesi biraz fazla olanlar için sanırım
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

İnşallah canım inşallah RABBİM sonsuz rahmeti ve merhametiyle bizlerede bekletmeden tez vakitte hayırlısıyla,sağlıkla nasip eder inşallah   :amin: :amin: :amin:
Benimde göbek çevremde yağlanma var biraz  :'(  :'( ama plates topu lamıştım evvelden hiç yapmadım zor geldi yaa  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

nazlıyarim

yelizcim allahımın ıznıyle bır kere asılama dene inşallah hamıle kalırsın canım...zaten yum.olusması ve catlaması için iğneler veriyor dr.sen stres yapma olucak allahım buyuk hepımız anne olucaz ınsallah :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 11 Mayıs , 2012, 15:03:29
yelizcim allahımın ıznıyle bır kere asılama dene inşallah hamıle kalırsın canım...zaten yum.olusması ve catlaması için iğneler veriyor dr.sen stres yapma olucak allahım buyuk hepımız anne olucaz ınsallah :)
aşılama için daha çok erken değilmi canım bir kere gebe kaldım ALLAHA çok şükür dinlenme süremiz doldu şimdi tedaviye yeniden başlıycaz ne göreceğiz nasıl olacak bilmiyoruz sonuçta...

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

nazlıyarim

CANIM tabiki dr.unuz karar verecek tedaviye ama benım bu durumda olan bazı arkadaslarım asılamayla hamıle kaldı belkıde onlar beklemek ıstemedıler.hayırlısıyla gelır ınsallah bebişin çok bekletmez sizi.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

insu

canım takma kafana bu kadar bak hamile kalabiliyorsun  :icon_thumright: Rabbim inşaAllah en yakın zamanda sağlılklı,sıhhatli hayırlı bi evlat nasib eder  :amin: bende bu ay klomene başladım inşaAllah güzel haberler vericez, Rabbim bizimde yüzümüzü güldürcek  :amin: :amin:  :opucuk:   
Herşeyin hayırlısı...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 11 Mayıs , 2012, 15:15:59
CANIM tabiki dr.unuz karar verecek tedaviye ama benım bu durumda olan bazı arkadaslarım asılamayla hamıle kaldı belkıde onlar beklemek ıstemedıler.hayırlısıyla gelır ınsallah bebişin çok bekletmez sizi.
aminnnn inşallah canım hepimizin melekleri çok bekletmeden tez vakitte sağlıkla hayırlısıyla gelsinler inşallah :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: insu - 11 Mayıs , 2012, 15:25:49
canım takma kafana bu kadar bak hamile kalabiliyorsun  :icon_thumright: Rabbim inşaAllah en yakın zamanda sağlılklı,sıhhatli hayırlı bi evlat nasib eder  :amin: bende bu ay klomene başladım inşaAllah güzel haberler vericez, Rabbim bizimde yüzümüzü güldürcek  :amin: :amin:  :opucuk:
:amin: :amin: :amin: ALLAHA çok şükür canımmm  :amin: İnşallah hayırlısıyla RABBİM tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlarla güldürsün yüzlerimizi :amin: :amin: :amin:  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Mayıs , 2012, 14:20:22
İnşallah canım inşallah RABBİM sonsuz rahmeti ve merhametiyle bizlerede bekletmeden tez vakitte hayırlısıyla,sağlıkla nasip eder inşallah   :amin: :amin: :amin:
Benimde göbek çevremde yağlanma var biraz  :'(  :'( ama plates topu lamıştım evvelden hiç yapmadım zor geldi yaa  :'(

ben ilk defa geçen cuma yaptım o kadar zor geldiki 2 gün yerimden doğrulamadım. çarşamba akşamı 2. sini yaptım çok daha kolay oldu. bu akşam yine yapacam inş. unutma hem daha sağlıklı olacaksın hem de Allah'ın izniyle daha hızlı hamile kalacaksın.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: elfo - 11 Mayıs , 2012, 17:32:58
Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Mayıs , 2012, 14:20:22

ben ilk defa geçen cuma yaptım o kadar zor geldiki 2 gün yerimden doğrulamadım. çarşamba akşamı 2. sini yaptım çok daha kolay oldu. bu akşam yine yapacam inş. unutma hem daha sağlıklı olacaksın hem de Allah'ın izniyle daha hızlı hamile kalacaksın.
doğru söylüyosun tatlım aslında ama zaman bulamıyorum ben yaa  :'( :'( Şeytanın bacağını kırmam lazım herşey bebişlerimiz için  :( rejimide boşladım bu aralar 

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

zaman bulamıyorum derken çalışıyorsun galiba. saat kaçta çıkıyorsun işten? bi de çıkınca sorumluluğun felan mı var kaynana görümce gibi  :honk: