29 Nisan , 2024, 12:42:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yardımcı olurmusunuz?

Başlatan umut vardır, 10 Mayıs , 2012, 11:52:49

« önceki - sonraki »

umut vardır

tüp bebek işlemi yaptıran arkadaşlar yumurta toplama işlemi yapıldığında nasıl anestezi uygulandı yardımcı olurmusunuz?

nazlıyarim

canım benım bıldıgım kadarıyla anestezıyle topluyorlar tup bebek yaptıran arkadaslarım soylemıstı :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

:love9: :love9:  CANIM HİÇ BİLGİM YOK BUKONUDA  :dontknow:  RABBİM BEKLETMEDEN EMEKLERİNİZİN KARŞILIĞINI VERSİN İNŞALLAH CANIM  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :love9: :love9: :love9:

^^MUCİZEMMM^^

dmardan narkoz veriyolar canım.ama en fazla 40 dk.da falan uyanıyosun hafif veriyolar sanırım.çok kolay bi işlem uyuyup uyanıyosun sadece. ben uyandığımda ağrım falan da olmamıştı.hiç düşünme çok rahat geçiyo.tüp bebekte en kötüsü test sonucunu beklemek beklerken yıpranıyo insan :-\ :-\inşallah pozitif sonuçlanır tedavin canım allah yardımcın olsun :amin: :amin:

umut vardır

cevap veren arkadaşlara çok teşekkr ederim.adetimi bekliyorum tedaviye başlamak için ve korkuyorumda ben uyumak istemiyorum bakalım ne olcak

umut vardır

Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Mayıs , 2012, 14:11:51
:love9: :love9:  CANIM HİÇ BİLGİM YOK BUKONUDA  :dontknow:  RABBİM BEKLETMEDEN EMEKLERİNİZİN KARŞILIĞINI VERSİN İNŞALLAH CANIM  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :love9: :love9: :love9:
inş. amin canım

nazlıyarim

:love7: korkma canım bişicik olmaz bende 6 yıl önce küçük bi operasyon gecırmıstım ne uyudugumu nede uyandıgımı hatırlıyorum.inşallah bebişleriniz gelir  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...