kızlar zeka testimizin sonucu çıktı :)

Başlatan alanyam07, 09 Mayıs , 2012, 19:20:40

« önceki - sonraki »

alanyam07

Allahıma binlerce şükür testimiz düşük çıktı meleğimide gördüm ama o kadar hareketliydi ki cinsiyetini Dr.teyzesine ve meraklı babasına göstermedi... ultrasyona girmeden önce gofret yemiştim bebek tatlı yendiği zaman daha çok hareketli olurmuş :):flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

hadi hayırlısı canım gözün aydın darısı başımıza :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz:kaç haftalıksın canım sen :opucuk: :opucuk:

alanyam07

14+4 HAFTALIK HAMİLEYİM CNM  SEN KAÇ HAFTALIK HAMİLESİN ?

serserim

Alıntı yapılan: alanyam07 - 09 Mayıs , 2012, 19:25:38
14+4 HAFTALIK HAMİLEYİM CNM  SEN KAÇ HAFTALIK HAMİLESİN ?

yarın 11 haftalık olucam canım sen 2.li testmi yaptırdın canım :flowers: :flowers:

alanyam07

dr. zeka testi dedi 2'li test oluyor kandan bakılıyor cnm

serserim

hadi hayırlısı bakalım bana nezaman yaptırıcak nezaman aldın canım sonuçları nekadar bekliyosun :dontknow:

melek100lü

:love9: :love9: :nazar: canım bebeğinin sağlıklı olmasına çok sevindim  :nazar: :love9: :love9:
:love9: maaşallah kocaman olmuşsunuz   :nazar:  inşallah bizimde iyi çıkar :love9:
:love9: :love9: :love9: darısı cinsiyetini öğrenmeye sağlıklı uzun ömürlü  :love9: :love9:       :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: hayırlı evlat olsun inşallah  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
                                 :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: