29 Nisan , 2024, 20:02:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2 li testimde sorun var ve içim acıyor

Başlatan gökçe58, 09 Mayıs , 2012, 08:45:15

« önceki - sonraki »

gökçe58

:'(  kızlar çok üzgünüm dünden beri konu açsam mı açmasam mı kararsız kaldım size ihtiyacım var. 2li testimde öğleden önce ultrasona girdim doktor sonucuma baktı normal gelişimi güzel bbeğin dedi. kan sonucuna  bakıp net söyleyeyim dedi öğleden sonra kan sonucumu aldım değerinin biri yüksek sorun olmaz dedi ama içime kurt düştü araştırdım biraz 3 lü testte de aynısı çıkarsa allah korusun bebeğimde problem olabilirmiş bazı doktorlar 2 li testi istemiyormuş bile genelde değerler fazla çıkıyor diye. bilmiyorumkafam allak bullak içimden çıkmıyor. Allahım bebeğimin ssağlık sıhhat içinde doğmasını nasip et.. :amin:    :amin:    :amin:

Aytii

Canım biliyorum dıştan birisi için konuşması kolay diyeceksin ama her anne o yoldan geçti

ve ben ne olursa olsun bebeğimi doğurucam diyodum

sonuçta onu bana Rabbim verdi

bana onu emanet etti

yarı yolda bırakılmaz diyodum

ki doktorların dedikleri herzaman çıkmıyor

kaç kere duydum. doktor özürlü doğacak dediği halde çocuk gayet sağlıklı doğdu yada tam tersi. sorun yok diyipte özürlü doğanlarda oluyor. birde öyle bak olaya. ne yani şimdi doktorun sana bişey yok sağlıklı dese ona mı güveneceksin yoksa Rabbine mi. oyüzden içini ferah tut olurmu. bi anne için kolay değil biliyorum. ama karamsar olmamak lazım diye düşünüyorum. istihareye yat gerekiyosa  :opucuk:

bak ben doktorum 4 lü taramada bişey yok dediği halde rahatlamamıştım. herşey olur hayatta. sadece dua ettim durdum doğumuma kadar. çok şükür oğlumu sağlıkla kucağıma aldım  :amin:

gökçe58

haklısın canım bende duydum sorunlu deyip normal doğnları zaten testtede yazıyor akşam inceledim değerler kesin veriler değil dye hep dua ediyorum hamile olduğumu öğrendiğimden beri ve hergün yasisn okuyorum ya rabbi sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün doğsun bebeğimin diye ama yinede acaba mı demekten kendimi alamıyorum. anlamadığım ultrasona normal dedi kan testinde yüksek dedi

Aytii

Canım o acabayı her anne doğana kadar diyor neyazıkki

bir yerde okumuştum

aslında sağlıklı doğan bebekler mucize imiş

yaradılış okadar zormuş ki

Allahım ne büyüksün  :-[

HASRET!M S@N@

canım sen üzülme o testler cokta güvenilir değil bebeğini de üzme lütfen emin ol o cok sağlıklı annesi

gökçe58

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Mayıs , 2012, 08:56:01
Canım o acabayı her anne doğana kadar diyor neyazıkki

bir yerde okumuştum

aslında sağlıklı doğan bebekler mucize imiş

yaradılış okadar zormuş ki

Allahım ne büyüksün  :-[

allaha emanet ne yapabilirm ki elimden ne gelir rabbim neyi layık görürse o olacak.

gökçe58

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Mayıs , 2012, 08:59:17
canım sen üzülme o testler cokta güvenilir değil bebeğini de üzme lütfen emin ol o cok sağlıklı annesi

canımmm inşallahh rabbim kimseyi evladıyla sınamasın  :amin:   :amin:

HASRET!M S@N@

melek100lü

:nazar: :nazar: canım çok geçmiş olsun biliyorum endişeni çokda haklısın
böyle bir durumda kim olsa panik yapar üzülür üzülme demek anlamsızdır
ama sana şunu söylüyeyim benimde küçük oğlum mucize bebek olarak doğdu
çok endişelendim sağlığı için çokda üzüldüm rabbim çok büyük sağsalim
doğdu benim yavrum inşallah senin bebeğinde sağsalim doğacak inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
sadece zamana bırak rabbime sığın mümkün olduğunca soğuk kanlı ol

CAN TANEM

Canım içini ferah tut olumsuz şeyler düşünmemeye çalış bunun içinde bol bol dua et ki kafanı olumsuzluklar kurcalamasın olurmu ismin gökçe mi canım isminle dua edeyim bende aklıma geldikçe  :amin: :amin:

melek100lü

:nazar: :nazar: ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:
SAĞSALİM BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN RABBİM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: moonlight - 09 Mayıs , 2012, 09:11:56
Canım içini ferah tut olumsuz şeyler düşünmemeye çalış bunun içinde bol bol dua et ki kafanı olumsuzluklar kurcalamasın olurmu ismin gökçe mi canım isminle dua edeyim bende aklıma geldikçe  :amin: :amin:

ismim gönül canım çok sağol allahrazı olsun.

gökçe58

Alıntı yapılan: melek100lü - 09 Mayıs , 2012, 09:16:38
:nazar: :nazar: ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:
SAĞSALİM BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN RABBİM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnn inşşş canım rabbim cümlemzin evladını bağışlasın sorunsuz doğmalarını kucağımıza almayı nasip etsin inşallah  :amin:    :amin:     :amin:

melek100lü

:nazar: :nazar: RABBİM KİMSEYİ EVLATLA SINAMASIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
HERKESİN EVLADINI BAĞIŞLASIN EN ZORU EVLAT ACISIDIR
ACILARINI GÖSTERMESİN RABBİM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: melek100lü - 09 Mayıs , 2012, 09:31:19
:nazar: :nazar: RABBİM KİMSEYİ EVLATLA SINAMASIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
HERKESİN EVLADINI BAĞIŞLASIN EN ZORU EVLAT ACISIDIR
ACILARINI GÖSTERMESİN RABBİM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnn canımmm    aminn.  :amin:    :amin:  :amin:    :amin: