hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ALLAH SANADA VERSİN EDAMMMM İKİZ BEBEK COK İSTİYORSUN İNŞ HORMONLARDANDIR CÜNKÜ İKİSİNE NASIL BAKICAM DİYORUM ÜÇ TANE OLURSA KAFAYI YERİM GALİBA

Balböceği

âmin âmin  :amin: ama bisey var bunu son iki haftadır bunu çok iyi anladım.

Her sey zamanındaymis tabi Rabbim verdigi sürece iki cocuk gayet iyi, ara yasları 2 veya 3 olması lazım

Bunu eltinde anladım yası bayağı var 40 falan 4 5 yas arayla uç ćocugu var dördüncü oldu kaza ile

Cocuk çok küçük doğdu şimdi hastanedeler. Diğer cocuklar küçük en büyüğü 12 yasına girecek

Yani demem o ki, iki cocuk çok güzel aralar en fazla 3 yas olması lazım.   

Selma27

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Temmuz , 2012, 16:42:48
ALLAH SANADA VERSİN EDAMMMM İKİZ BEBEK COK İSTİYORSUN İNŞ HORMONLARDANDIR CÜNKÜ İKİSİNE NASIL BAKICAM DİYORUM ÜÇ TANE OLURSA KAFAYI YERİM GALİBA

canim yazdiklarini bir suredir takip ettim ve senin adina cok mutluyum. Allah gonlune gore vermis ve insALlah kucagina da alirsin meleklerini. Hayirli evlat olurlar insALlah.

HASRET!M S@N@

19 hafta yaşımdayım; anneciğimle babacığım doktorda bir alete bakıp benim hareketlerimi seyrettiler. Ama ben büyüdüğüm için anneciğimin beli ağrıyormuş, buna çok üzüldüm. O da topuklu ayakkabılar giymemeliymiş babam öyle diyor, neden giyiyor ki. Biz de tekrar doktora gittik. Anneciğimin kalçaları ve memeleri büyüdüğü için çatlaklar oluşuyor, çatlak olduğundan dolayı da kaşıntı oluyormuş, doktor dedi ki bol sıvı almamız gerekiyormuş, bir de çatlak kremi kullanmalıymışız. Eğer cildimiz kurumazsa çatlak olmazmış. Benim çatlaklarım yok ama her yanım o tüylerle kaplandı bu da yetmezmiş gibi annemin sürdüğü çatlak kremi gibi bir şeyi o küçük ressamlar her yerime sürüyor. Bunun adı vernix imiş. Bu beni sudan korumak içinmiş, ukala küçük ressam dedi ki, biraz daha bu suyun içinde kalırsam buruş buruş olacakmışım

HASRET!M S@N@

önceleri sadece sol tarafımda hissediyordum bebeklerim simdi göbeğimin tam ortasında kıpırtılar oluyor  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: allahım süper bir duygu aglıcam nerdeyse rabbim herkese nasip etsin sizleri almasın elimden

melek100lü

amiiiiiin  :amin: :amin: :amin: :amin:

çok tatlılar değilmi  :k06: :k06: :k06:

maaşallah bıdıklarına  :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

vet cnm ins yakında tekme seklinde hissedicem galiba bu oynayan erkek cünkü o önde gidiyordu

melek100lü

20. haftadan sonra hiç durmuyor benim oğluşum  :amin: :nazar:

seninde öyle olcak heralde  :amin: inşallah onu hissedeceksin canım  :opucuk:

_inci_tanem_

Maşallah bıdıklarına canancım kuvvetli tekmelerinide hissedersin inş.  :nazar: :nazar:
Darısı başımıza ama bizim daha 8 haftamız var neredeyse  :'( sağlıklı olsunda o günlerde gelir ALLAH'ın iziniyle inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

ay bnde içerde kıvıl kıvıl ettiğini hissediyomda tekme çok çok az 2 3 günde bilere ama çok güzell çokk Rabbim herekese nasip etsin inşallahh  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

gelir yelizcim bak benmki cabucak gecti bile

HASRET!M S@N@

tekme benmde yok zeynepcim daha pıt pıt atıyor ama gittikçe kuvvetlendiğini hissediyorum

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

20 hafta yaşıma girdiğimde beni şaşırtan başımın üzerinde çıkan saçlar oldu, onlara alışamadım bir türlü. Bu aralar karnım guruldamaya başladı, şu tatlı parmaktan mı acaba ne dersiniz? Kemiklerim çok güçlü olduğu için hareket edebiliyorum, bir de anneciğimin sesini duyduğumda o da beni duyabilsin diye bağırıyorum ama duymuyor, ben de onu tekmeliyorum böylece benimle konuşuyor. Ona boyumun 25 cm. kilomun 340 gr. olduğunu söyledim. Annem aynanın karşısında kendi kendine konuşuyor "zaman ne kadar çabuk geçiyor, karnım epey büyüdü" diyor herhalde benim onun göbek deliğiyle aynı hizada olduğumu fark etti, her yaşımda bir cm. yukarı çıkacağım, göbeğinden geçen o çizgi koyulaşmaya başladı, ama doğumdan sonra tamamen kaybolacakmış. Biz çok sağlıklıyız; anneciğim gereksiz kalori almıyor, iyi besleniyor.

HASRET!M S@N@

21 hafta yaşındayım; bir keresinde ben çok yaramazlık yapıyordum sonra tanımadığım bazı sesler duydum, çok güzeldi, sessizce dinledim, anneciğim babacığıma "galiba senin gibi sanatçı olacak, Vivaldi'yi çok seviyor" dedi, o sesin adı "müzik"imiş, Vivaldiyi tanımıyorum ama, artık annemle hep müzik dinliyoruz, müzik dinlemeyi çok seviyorum, bazen dinlerken uyuyorum, annemde mutlu oluyor. Anneciğimin ayak ve ayak bilekleri benim büyümemden dolayı şiştiği için hep dinleniyoruz. Babam dedi ki eğer yüzünde ve ellerinde şişme olursa doktora gitmemiz gerekirmiş. Kalbim çok çalışıyor, sürekli kan pompalıyorum ama yine de bu aralar yavaş büyüyorum, sadece 400gram oldum.