hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

nazo-58

MAŞALLAH canım mınıklerıne :nazar: ..RABBİM saglıklı sıhhatli bi sekılde kucagına almayı nasip etsin inş.. :amin: .

Senin oglan şimdiden prensese üstünlük saglıyor desene..doguncada abilik taslısak kesin.. :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm cnm nasilsiniz miniklerin nasil  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: valla hep aklimdasiniz ama sohbet etmeye kizimdan hic zamanim yok arada bakiyom ne var ne yok diye sonra hemen cikiyom  :k06: :k06: gecen okumustum bi kizin bi oglun olcakmis valla cok sevindim Rabbim ikisindende eksik koymadi sizi  :amin: :nazar: :nazar: :love9: kendine bebislerine cok iyi bak bu hamis dönemlerinde bol bol dinlen sonra nefes almaya zamanin olmucak  :laughing7: :laughing7: ama hepsi tatli yorgunluklar  :k06: merak etme  :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

18 hafta yaşındayım; anneciğim geceleri uyuyamıyor, ben onu incitmek istemiyorum ama ben de burada sıkılıyorum ve o benimle konuşmuyor. Heeeeyyyy neden benimle konuşmuyorsun sen? Ama ben seni seviyorum. Annemin tansiyon denen şeyi düşmüş, ani hareketler yapıp, ayağa kalkmaması gerekiyormuş. Artık 210 gr. oldum anneme daha çok benziyorum. Bir de bağırsaklarım mekonyum denen bir şey yapıyor, o çok gereksiz bir şey...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: cananım masallahh miniklerin kocaman olmuş fazla giremiyorum siteye canım  :opucuk:  ama gunlunu onlıne olmadan takıp ediyorum okuyorum  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

tesekkürler bitanem inş bende saglıkla kucagıma alırım ikisinide

nazo-58

MAŞALLAH miniklerine :nazar: ..RABBİM saglıcakla kucagına almayı nasip etsin canım... :amin:

kelebegimm

masallah tatlimm senin hamileligin ne kadar cabuk geciyo oyleee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

HASRET!M S@N@

TESEKKÜRLER KIZLAR SAĞOLUN HEPİMİZ SAGLICAKLA KUCAGIMIZA ALIRIZ İNŞ
aysenurum bana hiç gecmiyor ama

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Temmuz , 2012, 15:52:12

zaten baskasina geciyo canimmm kendimize hic gecmiyomus gibi geliyooo

]

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Temmuz , 2012, 15:54:06
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Temmuz , 2012, 15:52:12

zaten baskasina geciyo canimmm kendimize hic gecmiyomus gibi geliyooo
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

hayriye60

böyle hamile arkadaşları gördükçe çok mutlu oluyorum.helede ikiz annelerini görünce.sabah 4,5 da işe başlıyorum ramazan dolayısıyla tam 4 saat sizin yazdıkalrınızı okuyorum zaman su gizi akıyo.bazen çok duygalınıyorum bazende mutlu haberleriniz alınca çok seviniyorum çok mutlu oluyorum.inşallah bu ay çok güzel haberler alırız bebek sahibi olmak isteyen adaylardan dua ediyorum herkes için.....

HASRET!M S@N@

canım rabbim en kısa sürede sanada nasip etsin bende senin gibiydim hep günlük okurdum dogum hikayeleri v.s cok aglardım özellikle ikiz bebek sayfalarından hgiç cıkamazdım hep benmde olsa keske derdim cocukluktan beri bir kız bir erkekti hayalim duyanlar cok içten dua etmişin birebir kabul oldu bakarmısın diyorlar asla vazgecme hep dua et 3 yılın sonunda kavustum sükür bende

HASRET!M S@N@

Minik mucizelerim
güne sizin kıpıdılarınızla uyanmak süperdi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
devamını bekliyorum annemmmmmmmmmmmmm

RosE27

OHH MAŞALLAH CANIM ERKEN OYNADI SENIN ZIPIRLAR SEN SIMDI BOYLE CILDIR SEWINCTEN AMA OYLE ZAMAN GELICEK KI KIZIM DUR OĞLUM AZ DUR ANNEM NEFES ALAMIYORUM DICEKSIN TABIKI BUNLAR MINIKLERINLE EN HOŞ SOHBETLERIN