28 Nisan , 2024, 07:11:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

RosE27

:k06: :k06: :k06: BEN KENDIMI BEZEN OYLE KAPTIRIYORUM KI YAZI YAZARKEN KOLUM OYNUO KIZIM DUR AZ YAZI YAZIYORUM DIORUM SANKI BENI DUYUYO COCUK   :k06:

melek100lü

duyuyor tabi  :k06:  konuş konuş alışsınlar  ;D

HASRET!M S@N@

valla cnm bende o günleri bekliyorum zaten epeydir azar azar kıpırtı hissediyordumda böyle sıkıstırınca oluyordu ikidir sabah kıpırdıyor galiba oglan olan erkenden basladı
acıkıyorlarki öldürüyorlar uyanıpta yiyene kadar midem düzelmiyor acıktınız mı annem diyorum hemen yiyiorum

aşkitoom

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Temmuz , 2012, 15:52:12
TESEKKÜRLER KIZLAR SAĞOLUN HEPİMİZ SAGLICAKLA KUCAGIMIZA ALIRIZ İNŞ
aysenurum bana hiç gecmiyor ama

olsun canacım sabret,sonuçta karnındalar beklemede değilsin.allahım kucağına almayı nasip etsin.hamilenin duası kabul olur,bugün kan verdim sende benim için bi dua eder misin.inş hamileyimdir.

melek100lü

benimkide öyle önce acıktım tepikleri  :opucuk:

oyyy kurban olurum  :love9:  sonra tşkler tepiği   ;D

çok tatlı oluyorlar yaaa  :opucuk:

HASRET!M S@N@

öyle tabi cnm 3 yıl bekledim biliyorum ne demek oldugunu rabbim inş yüzünü güldürsün sonucun güzel cıksın inşşşşşşşşşşşşş
evet meleğim daha benm ki tepik değil sadace kıpırdanma damar atması gibi
birde karnım cok sertlesti duramıyorum

HASRET!M S@N@

meleklerim ikidir
rüyamda üçüz bebek görüyorum gecen gün doktora gidiyorum rüyamda detaylı ultrasyona aaaa burda üç tane bebek var biri saklanmıs diyor doktor cok sasırıryorum bugünde üç tane gördüm yine acaba kaybettiğim bebeğimde mi geliyor rüyalarıma bilemiyorum bebeklerim yoksa gercekten biriniz saklandınız mı diye düşünüyorum artıkkk olsun sağlıkla kucagıma alayımda 3 tane olun farketmezz
sizleri cok seviyorummmmmmmmmmm

Sır_Çiçegi

ayyy minikler anneye hissettiriyo artık kendini ne güzel  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

cok sükür cnm kıpırdıyorlar eskiden bu kadar değildi iki gün arayla kıpırdıyorlar ama hep aynı tarafta normal mi bu

Balböceği

ayyyyy ne güzel  :hello2: rüyası bile çok güzel insanı mutlu ediyor  :love9:

Allahım saglicakla kucağına almayida nasip etsin muhteşem bisey  :love9:  

Sır_Çiçegi

benim baham da hep sagda kıpırdıyordu :) 20. haftada gezmeye başladı  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

evet edacım bugün gördüğüm rüyada 3de büyümüştü cok tatlılardı ikisi kız biri erkek hiç durmuyorlardı hepsi birimizin bacagında uyutmaya calısıyorduk ben kafayı yiyordum  :k06: :k06: :k06:
neden böyle görüyorsam herhalde düşen meleğimide görüyorum bugün teyzem öyle diyo

HASRET!M S@N@

bizimde 20.haftamıza az kaldı duygucum iple cekiyorum inanki o günü

Sır_Çiçegi

ayyy cok heyecanlı oluyo beklemek bekledigin gün gelip onların oynadıklarnı hissetmek  :k06:
geceleri öle bi oynuyo ki uyandırıyo beni bide senin 2 bebek  ;D
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

hormonlar hormonlar  :k06:

Doğurana kadar görersin böyle bende hep ikiz görürdüm  :k06: