28 Nisan , 2024, 00:25:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

cok tesekkur ederim kizlar esime diyorum biri senin hediyen biri benm sakin birsey alma dedimmm en guzel hediyelerim karnimda inanin hicbirsey beni bu kadar mutlu edemez

nazo-58

MAŞALLAH miniklerimize :nazar: ....RABBİM saglıcakla kucagına aldıgın gunlerıde göstersın ıns... :amin:

Evlılık yıldönümünüz kutlu olsun..RABBİM yavrularınla bırlıkte daha nıce 4 ler 40 lar göstrsin inş.... :amin:

Balböceği

cananım gözün Aydin olsun canım  :opucuk:

Seni kocaman kocaman öptüm  :opucuk:  

HASRET!M S@N@

teşekkür ederime dacım bende seni ve paşamızı kocaman öptüm

HASRET!M S@N@

14 hafta yaşındayım artık annenin bulantıları yok , kendini yorgunda hissetmiyor ama bu seferde kabızlıktan şikayet ediyor, sürekli tuvalete gidiyoruz, ve lifli besinler yiyoruz. Doktor bazı ilaçlar verdi, ama önce yulaf ezmesi+süt+şeker+corn flakes karıştırıp yemesini söyledi, böylece kabızlıktan kurtulabilirmiş. Ressamlar bana nefes alıp verme çalışmaları yaptırıyorlar, ellerimle selam, merhaba demeyi öğretiyorlar, bunları yaparken kalbim öyle bir atıyor ki; doktorla, baba beni bir makineden duyabiliyorlarmış. Bende onları duyuyorum çünkü kulaklarım oldukça gelişti, tabi gözlerimde ...

15 hafta yaşındayım çok güzel kulaklarım var, saçlarım, kirpiklerim, hangi cenin benim kadar güzel olabilir, ben çok güzelim. Ama lanugo denen şu tüylere alışamadım, bunları neden çizdiniz dedim, merak etme 26 hafta yaşına geldiğinde onlar dökülecek dediler. O zaman neden çizdinizzzzzzz, bu ressamların canı sıkıldıkça benimle uğraşıyorlar, işlerini bitirseler de gitseler bir an önce. Giderken bir de gülerek " bu bebek kızmış" dediler, biliyoruz ne olacak yani...
:love9: :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

zaman ne cabuk gecio kocaman olmuşsunuz  :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

16 hafta yaşındayım ve annenin sesini duydum beni okşuyor ne kadar çok sevdiğini söylüyordu. Birden kalbim çok hızlı atmaya başladı, artık ona anneciğim diyeceğim, çünkü o beni severken "kızım bana anneciğim diyecek" diyordu, kız olduğumu o da biliyor, zaten bu yaşımda cinsiyetimi belirten organlarım oluştu. Kemiklerim ne kadar sert ama yine de cildim çok ince, damarlarım görünüyor ben de beslenmek için bu sıvının yetmediğine karar verip parmağımı emmeye başladım, çok tatlı bir şey bu...Az daha boyumu söylemeyi unutuyordum, ben tam 16 cm. oldum ve 135 gr. Anneciğim çok meşgul beni yine unuttu, doktora gidecekmiş, midesi yanıyormuş, burnu kanıyormuş ben neden olduğunu biliyorum, onun damarlarındaki kan miktarı artmış, bu benim için iyiymiş ressamlar konuşurken duydum. Bir de babam görmek istiyormuş, o da doktora gidecek annemle, beni bir makinenin içinden görecekler, onlar için edeceğim. :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:canancım canım benim maşallah prensesine ve prensine inşallah anneciğiyle babacığıyla sağlıklı uzun ömürleri olsun canım benim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

mucizelerimm  :love9: :love9: :love9:
cok zor günler geciriyoruz bebeklerim bir gece hastanede kaldık aklımız cıktı
iğnelerle serumlarla durduk oğlum sen cok asagıya inmişin ta kasıklarımdaymısın annecim
ne olur sana bişi olmasın gerci doktor amcamız kötü konusmadı yani riskli demedi
ama annecin cok korkuyor sırf sizin için ayaktayım güclü duruyorum
yarın sağlık ocagında kontrolümüz var ası yapılacakmıs ama doktorumuza sormamız gerekiyormus
mucizelerim doktor teyzemiz izin verirse vuracakmıs ebemiz
belki sizleride görürüm yine ha ne dersiniz
sizleri cok seviyorum annem ne olur beni bırakmayın yalvarırım
bu zor günleri hep beraber atlatalım

elfo

mustafayla hazal mı koyacan canım isimleriyle yaşasınlar inş.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

oglumuzun ismi kesinde kızımızınki değişebilir ama esim yıllardır hazal ismini istiyor sanırım onuda koyucam cnm

ZéynéP.SimAy

HASRET!M S@N@

°•.ℓανιηуα.•°

cananım adlarıyla yaşasınlar inşallah...

çok güzel isim mustafa ve hazal..

iyisiniz şimdi değil mi.

HASRET!M S@N@

tesekkür ederim öznurcum işte iyi olmaya calısıyoruz
ya aslında ondada lekelenmem normaldi cok değildi ama zor güner gecirdiğim için gittik gece görmek istedim doktorda bir gece tuttu asagıya inmiş dedi oglun ama simdilik iyiyim cnm esimde kendi kendine korktun sen dedi ama var bir hayır belki o iğneyi vurunmasan bebeklere bişi olacaktı dedi
annelik isteee