bu mide bulantıları nezaman geçecek

Başlatan sevda46, 07 Mayıs , 2012, 08:52:04

« önceki - sonraki »

sevda46

kızlar 15 haftalık oldu halen midem bulanıyo bazı sasbahlar çok kötü oluyorum neden acaba

melek100lü

:love9: kıyamam sana benimde hala devam ediyor  :igrenc: :igrenc:  edicekde sanırım  :icon_pale: inşallah çabuk geçer  :amin: :love9:

sevda46

inş canım umarım geçer bu günler sen kaç haftalıksın

melek100lü

aydinays

Rabbim yardımcınız olsun kızlar. Allahım size acısın. Benimde en zorlandığım konuydu mide bulantıları. 16 haftadan sonra ben rahatladım. Tamamen 18. haftada bitmişti.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

Alıntı yapılan: aydinays - 07 Mayıs , 2012, 10:21:01
Rabbim yardımcınız olsun kızlar. Allahım size acısın. Benimde en zorlandığım konuydu mide bulantıları. 16 haftadan sonra ben rahatladım. Tamamen 18. haftada bitmişti.
[/quote
:love9: :love9: ALLAH RAZI OLSUN CANIM İNŞALLAH BİZDE ATLATIRIZ HEMEN  :opucuk: :love9: :love9:

RosE27

walla cnm benimde 18 haftalik oldu yeni yeni bitti sbh ilk uyandigimda agzimda kotu bi tat we hafif bulantim oluyo onun disinda buzamana kdr ata ara serumla beslendim kilo werdim baya dusun 4.5 ayda 1 kilo aldim kilo werirsende korkmacnm  :flowers:

@Melek Yüzlüm@

O bulantı zamanlarım çok kötü idi hatırlıyorum da sürekli uyurdum hiç bişi yemeden içmeden ama 18 haftamdan sonra geçti inşallah sizinde bir an önce geçer de rahatlarsınız :amin:

iklima

20 gündür eksi bir suratla gezip duruyorum.akşamlarim daha beter.bi insanin evi bütün gün açık olup da böyle iğrenç kokabilirmi
Her odanın ayrı bir konusu var.wc ye gitmek işkence.şikayetlenmiyorum rabbime hamd olsun ama ne zaman geçerde mutlu bi hamis olurum die merakla bekliyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Balböceği

24 saat wc yıkadım, kocadan tiksinmiştim anlayın işte  :ehi:

Adam gelip bana sarılacak diye uzak dururdum herifden  :toothy10:

ツgöçmen_54 ツ

allaha şükür şuana kadar çok rahat bir hamilelik geçirdim  :nazar:
3 gün mide bulantısı yaşadım o da üşütmüşüm  :ehi:

iklima

Alıntı yapılan: Balböceği - 28 Nisan , 2013, 18:59:22
24 saat wc yıkadım, kocadan tiksinmiştim anlayın işte  :ehi:

Adam gelip bana sarılacak diye uzak dururdum herifden  :toothy10:
Ben yikiyamiyorum da bırak yıkamayi yapıp çıkana kadar oğurtuden oluyorum.
:'(

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 28 Nisan , 2013, 19:08:28
allaha şükür şuana kadar çok rahat bir hamilelik geçirdim  :nazar:
3 gün mide bulantısı yaşadım o da üşütmüşüm  :ehi:
Sen şanslilardansin demek ki canım ne güzel

Hepsi Bu..!

ARieS

bence hepiniz şanlısınız..kimse benim kadar olmamıştır...her gün her dakka kusuyordum ben...hastanede bile yattım,serum tedavisi gördüm sonunda...çünkü ağzıma lokma koyamadım günlerce ve 1 yudum su içemedim...damarlarım çekildi susuzluktan...ölümlerden döndüm...

Allah size öylesini vermesin...korkunç bişey...benim de 16.haftadan itibaren bitti...şimdi 24 e girmek üzereyim...Allah yardımcınız olsun...

iklima

Alıntı yapılan: ARieS - 28 Nisan , 2013, 20:43:19
bence hepiniz şanlısınız..kimse benim kadar olmamıştır...her gün her dakka kusuyordum ben...hastanede bile yattım,serum tedavisi gördüm sonunda...çünkü ağzıma lokma koyamadım günlerce ve 1 yudum su içemedim...damarlarım çekildi susuzluktan...ölümlerden döndüm...

Allah size öylesini vermesin...korkunç bişey...benim de 16.haftadan itibaren bitti...şimdi 24 e girmek üzereyim...Allah yardımcınız olsun...

Canım benim ya gerçekten çok zorlanmişsın rabbim doğumunu kolay kilsin ınş.

Hepsi Bu..!