27 Nisan , 2024, 22:18:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar ben yeniyim...Bende hamileyimmmm :))

Başlatan Esmaa, 06 Mayıs , 2012, 12:41:24

« önceki - sonraki »

Esmaa

Arkadaslar merhaba  :flowers: aranıza yeni katıldım, iyi paylaşımlar.

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler, inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

Esmaa

ayy

:nazar:hoş geldin canım rabbim meleğini sağlıcakla kucağına almakta nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :nazar: Hoşgeldin  aramıza canım  :flowers: inşallah bebeğini sağlıcakla alırsın   kucağına :amin: :nazar: :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

hoş geldin cnm aramıza  :flowers:

ne kadarlık hamilesin  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazlıyarim

:) hoşgeldiiin... :nazar: allahım nazarlardan saklasın
BENİM HALA UMUDUM VAR...

RosE27

hosgeldin cnm hayirli saglikli gebelikler ins  :amin:

bhrssyy

canlarım merhaba  :opucuk: yenı arkadasımız benım yengem(abımın esı) Rabbım nasıp ederse bı kızımız olacak  :binkybaby:  :nazar: tabı benden sevmeye fırsat kalmıycak kendılerıne burdan duyurayım dedım  :hello2:  :hello2:  :hello2: :wav:

serserim

HOŞGELDİN CANIM :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Hoşgeldin canım, Rabbim tamamına erdirsin.  :love9:

Darısı olmayanlara inşallah...  :amin:   

@Melek Yüzlüm@

hoşgeldin canım aramıza Allah tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına alırsın inşallah  :amin:

Esmaa

bhrssyy

kızlar merhaba meleğimiz bu sabah geldi çok şükür  :hello2: :hello2: :hello2: maşallah halasının kuzusuna :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: bhrssyy - 30 Eylül , 2012, 18:28:43
kızlar merhaba meleğimiz bu sabah geldi çok şükür  :hello2: :hello2: :hello2: maşallah halasının kuzusuna :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby:

ay çok sevindimm Allah analı babalı büyütsünnn :amin: