Tüp bebek tedavisine başladım ve 4444 kez salat-ı tefriciyeme yardım edermisiniz

Başlatan sukeyna, 04 Mayıs , 2012, 11:54:16

« önceki - sonraki »

sukeyna

Arkadaşlar tüp bebek tedavisine başladım ve ismim Mevhibe, haftaya transfer işlemim gerçekleşecek inşallah,salat-ı tefriciyeye başladım ve yardımınıza ihtiyacım var, benim için okur musunuz?

SABIRTAŞI

ilk siftah benden olsun canım şimdilik 50 tane okudum ALLAHIM HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN....İNŞALLAH HERŞEY GÖNLÜNE GÖRE OLSUN.....BEN OKUDUKÇA DAHA YAZARIM....İNŞALLAH BİTİRİRİZ HAFTAYA KALMAZ....ARKADAŞLARIMIN HEPSİ ÇOK DUYARLI ALLAH RAZI OLSUN HEPSİNDEN İNŞALLAH BİRLİKTE BIRAKMAYIZ HAFTAYA.....

ツgöçmen_54 ツ

_inci_tanem_

kızlar birşey soracağım şu an işyerindeyim abdest alamam doğal olarak kapalı değilim bu şekilde okunur mu ?? bilenler yardımcı olura memnun olurum !!

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: yyeeliz - 04 Mayıs , 2012, 14:00:26
kızlar birşey soracağım şu an işyerindeyim abdest alamam doğal olarak kapalı değilim bu şekilde okunur mu ?? bilenler yardımcı olura memnun olurum !!
CANIM SALATI TEFRİCİYE BİR SALAVAT BİR DUA DIR DUA VE SALAVATI NASIL ABDESTSİZ SÖYLEYEBİLİRSEK SALATI TEFRİCİYEYİDE OKUYABİLİRİZ.....ŞUAN BENDE ADETLİYİM AMA OKUYORUM ÇÜNKÜ SALAVATIN HEPSİ ABDESTSİZ OKUNABİLİR...NASIL BESMELEYİ ABDESTSİZDE OKUYABİLİYORUZ TÜM SALAVAT LARIDA OKUYABİLİRİZ....ALLAHIM KABUL ETSİN BEN BÖYLE BİLİYORUM HOCALARDAN DİNLEDİĞİM KADARIYLA....

kelebegimm

yelizcim okunuyomus normalde ama ben hic okumadim okuyamiyorum icime sinmiyo niyeyseee
ama normalde okunuyomus

]

kelebegimm

]

destina06

60 tane okudum :amin: canım Rabbim emeklerinizin karşılığı versin ve bebişin ya da bebişlerin dolsun göbüşüne :amin: :amin: :amin:

sukeyna

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mavişim80

CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN 500 TANESİNİ ALDIM ..OKURUM HAFTAYA KADAR DİMİ ?SIKINTI YAPMA YÜCE RABBİM ELİNDEN TUTSUN İNŞ..