28 Nisan , 2024, 03:41:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar size bi sorum olacak

Başlatan bhrssyy, 02 Mayıs , 2012, 20:43:01

« önceki - sonraki »

bhrssyy

acilde kan testi yaptırmayı düşünüyorum fikirlerinizi alabilir miyim?

cute552

Alıntı yapılan: bhrssyy - 02 Mayıs , 2012, 20:43:01
gecikmen falan varmı canım

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

nazlıyarim

canım benim acele etme derim ben rahim filmi çekildikten sonra 12 gün adetim geciktiki maşallah dk kaçırmaz dı.sabret az kaldı zaten
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bhrssyy

Alıntı yapılan: cute552 - 02 Mayıs , 2012, 20:51:20
Alıntı yapılan: bhrssyy - 02 Mayıs , 2012, 20:43:01
gecikmen falan varmı canım
yok cnm ama hiç olmayan şeyler var sabırsızlanıyorum  :sad1:

bhrssyy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Mayıs , 2012, 20:52:24
canım benim acele etme derim ben rahim filmi çekildikten sonra 12 gün adetim geciktiki maşallah dk kaçırmaz dı.sabret az kaldı zaten
bende bi bekliyim diyorum bi gideyim ne kaybederim diyorum bilemedim.negatif cıksada alıstım nasıl olsa yıllardır ben adetime yakın ilaç kullanmam gerekiyo sancım yüzünden.o yüzden ikilemde kalmamak için yaptırmak istiyorum ama tam da emin değilim hala  :icon_scratch:

nazlıyarim

yakınımda olsan hassas testim var yapardık sana
BENİM HALA UMUDUM VAR...

cute552

daha varsa bekle sen rahim filmimi çektirdin neler yaşadığını bilmediğim için soruyorum.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

nazlıyarim

minoset yada parol kullan onları genelde hamilelere yazıyor dr lar
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bhrssyy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Mayıs , 2012, 20:59:15
minoset yada parol kullan onları genelde hamilelere yazıyor dr lar
cnm kullandıgımın dısında hıc bı ılactan fayda gormedım keske kesse agrılarımı mınoset falan zaten o yuzden bu kadar cok endıse edıyorum

bhrssyy

evet cnm 16 sında bu ayın.baş dönmesi kasık batmaları uzayan akıntı ıştah artması vs. bunlar var ilk defa oluyo

bhrssyy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Mayıs , 2012, 20:56:50
yakınımda olsan hassas testim var yapardık sana
keskke ama test ıcın degıl konusur dertesırdık ne güzel  :love9:

nazlıyarim

canım ben rahim filmi çektirdikten sonra o adetim hiç agrılı olmadı ve bende komalık olanlardanım inşallah seninde ağrın olmaz bana iyi gelen tek ağrı kesici minoset kanamayıda kesmiyor.ne güzel olurdu evet dertleşirdik :) 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bhrssyy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Mayıs , 2012, 21:09:37
canım ben rahim filmi çektirdikten sonra o adetim hiç agrılı olmadı ve bende komalık olanlardanım inşallah seninde ağrın olmaz bana iyi gelen tek ağrı kesici minoset kanamayıda kesmiyor.ne güzel olurdu evet dertleşirdik :) 
ne kadar oldu cnm sen cektırelı ılk aydan sonra nasıldı adetın inş benımde olmaz yıllardır çekiyorum

nazlıyarim

2sene oldu canım ya ama sonrasında hafifledi ağrılarım.hani bi ilaç enjekte ediyorlar ya belkide onun bi faydası oldu. :amin: inşallah sendede bi faydası olur. :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

bhrssyy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 02 Mayıs , 2012, 21:17:40
2sene oldu canım ya ama sonrasında hafifledi ağrılarım.hani bi ilaç enjekte ediyorlar ya belkide onun bi faydası oldu. :amin: inşallah sendede bi faydası olur. :amin:
inş cnm ya hamiş olmasamda bu ay en azından sancıdan yüzüm gülsün.çalışıyordum ben sancılarım yüzünden cıktım hep girdiğim işlerden şimdi de evde canım sıkılıyo .çalısırken iyiydi kafaya da takmıyodu bebiş meselesini