29 Nisan , 2024, 12:35:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebişlerimizin boy ve kiloları

Başlatan sabr, 29 Nisan , 2012, 15:25:30

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

evet cnm hiç emmesiyse öyle yapıyorum elle yaptım baya çok tahriş oldu c.tesi siparilş verdim göğüs pompası aldım bugün geldi artık onla sağacam  :icon_thumright:

EMEL 26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kızım  elifim 3400 gr 51 cm doğmuştu
51 günlük 5 kg  55 cm  geldi :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

sukeyna

Alıntı yapılan: AnneSinin AşKIııııııııı - 05 Mart , 2013, 17:06:24
evet cnm hiç emmesiyse öyle yapıyorum elle yaptım baya çok tahriş oldu c.tesi siparilş verdim göğüs pompası aldım bugün geldi artık onla sağacam  :icon_thumright:

Zeynepcim sütün mü yok neden mama veriyorsun , sag tabi ama emince daha cok sut geliyor, bende ilk ay emzirmekten cok mama verdim ta ki doktorum beni uyarana kadar , doktorumuz her annenin sütunun cocuğuna yettiğini ama annelerin yetmediğini düşündüğünü söyledi ve mamayı bıraktım gercekten sut var , arada sagip veriyorum bende , çünkü kavga ediyo memeyle bırakmak istiyor izin vermiyorum, mücadeleye devam ve sonuçta ben kazandım  :basardim:

ZéynéP.SimAy

cnm benim sütüm yetmiyo obur kızımma  :k06: doktor dedi cnm mama vermemizi önceden günde 5 öğünden fazla vermiyoduk ama son zmanlarda mecbur nerdeyse 2 saatte 1 veriyorum emmemek için elinden geleni yapıyo dünden beri sağıyorum mamayı azaltacak gibiyiz  :dontknow:

nescafe

benim kızım da 49 cm ve 3250 gr doğdu. 1 aylıkken gitmiştik kontrole 4100 gr ve 56 cm olmuştuk. allahım esrgesin hepimizin kuzularını. :nazar:

sukeyna

Alıntı yapılan: nescafe - 07 Mart , 2013, 20:47:45
benim kızım da 49 cm ve 3250 gr doğdu. 1 aylıkken gitmiştik kontrole 4100 gr ve 56 cm olmuştuk. allahım esrgesin hepimizin kuzularını. :nazar:

Maşallah kızına canım boyu baya uzun olacak galiba, sen veya esın uzun sanirim :love9:

nescafe

Alıntı yapılan: sukeyna - 08 Mart , 2013, 21:02:20
Alıntı yapılan: nescafe - 07 Mart , 2013, 20:47:45

Maşallah kızına canım boyu baya uzun olacak galiba, sen veya esın uzun sanirim :love9:

evet cnm eşimin boyu uzun. ben çok uzun sayılmamm. ama kızçem babasına çekmişş. :nazar: