Bebişlerimizin boy ve kiloları

Başlatan sabr, 29 Nisan , 2012, 15:25:30

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 19 Kasım , 2012, 18:13:01
Boy olcturmek buyudukce zorlasiyor
yigit olcum yapilirken tepinip durdu
doktor.takribi bisey soyledi 84 cm.diye

aynen bızımkıde yatmıyo korkuyo dumduz yatmıyo .. zar zor tutuyoruz hemen basıyo cıglıgı ..
ıgne vurulurken öyle aglamıyo  :ehi:

cemmmm

bugün kontrolümüz vardı kilo 10.150 gr boy 77.5 cm çıktı  :nazar:

kelebegimm

Kilo 7 boy 65 di galiba  3 ayligiz :nazar: :nazar: :nazar:

]

Balböceği

xxcansuxx

11buçuk aylığız kilomuz 7750  :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

Canan sürüyor yada yürüyor mu? 

@Melek Yüzlüm@

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 20 Aralık , 2012, 01:00:59
Canan sürüyor yada yürüyor mu?
emekliyor uzun zamndır 2 gündür tutunmadan ayakta day day duruyor görenler yakında yürü diyor ama benimmoralim acayip bozuk 1 lokma yemiyor akşam oturdum ağladım eşime

Balböceği

Allah Allah niye acaba dişlerden mı  :dontknow:

Ayyy ne zor ya Allah sabr versin Canan  :amin:

Süründükçe daha zayıflar  :dontknow: saglıgı iyi olsunda tek   :amin:

xxcansuxx

eda anlatamam hiç iştah yoktu 3 gündür hepten gitti ağzına alıyor dakikalarca bekletiyor sonra yutmadan dışarıya diliyle ittiriveriyor 1lokma yutmuyor çok kurnazlaştı önlüğü bağlıyorum eliyle asılıp bağırıyor çıkarıp atıyor  :cildir: :cildir: :cildir:

xxcansuxx

bu arada 6 gündür antibiyotik alıyor idrar yolu enf.çıktı dr ondandır dedi ama değil olsa2 günde iştah açılırdı..
2-3 kez emiyor sadece oda doya doya değil 7 saat aç bıraktım yinede yemedi  :honk: :honk:

cemmmm

bizimkide az yiyordu az kilo alıyordu bu ay üstüne düştüm sevdiği şeyleri hazırladım sık sık besledim 35 günde 1100 gr almış  :nazar: doktor çok iyi buldu  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cemmmm - 20 Aralık , 2012, 01:14:06
bizimkide az yiyordu az kilo alıyordu bu ay üstüne düştüm sevdiği şeyleri hazırladım sık sık besledim 35 günde 1100 gr almış  :nazar: doktor çok iyi buldu  :amin:
hiçbir şeyi severek yemiyor sevdiği/sevmediği bir şey yok  canım ya hepsinde aynı 3-4 tatlı kaşığı sonrası işkence gibi geliyor ona yemek... önceden ağzını açmazdı oyunlarla oyalamayla vs zorla açtırırdım yutardı 8 kilo olmuştu tıkmalarımla... şimdi yutmuyor yolunu bulmuş o hemen ağzını açıyor ama geri çıkarıyor salıveriyor ağzından öyle gıcık bir şeyki anlatamam kiloda vermiş haliyle...

cemmmm

ay cnm benim Allah kolaylık versin ek besin gerçekten zormuş şükürler olsun biz alıştık gibi artık ama gerçekten çok zorlandım resmen kendimi onun yemeklerine adamış gibi oldum ömrüm ona yiyecek birşeyler hazırlamakla geçiyor  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cemmmm - 20 Aralık , 2012, 01:25:17
ay cnm benim Allah kolaylık versin ek besin gerçekten zormuş şükürler olsun biz alıştık gibi artık ama gerçekten çok zorlandım resmen kendimi onun yemeklerine adamış gibi oldum ömrüm ona yiyecek birşeyler hazırlamakla geçiyor  :k06:
sağol canım ya inş. bir an evvel düzene girer
maşaallah size ver ver yesin kuzu diş çıkarmadan alsın kilo... öyle oluyor çeşit çeşit yapıyorum ama yemiyor önlükler peçeteler yemeye başladı benim yaptıklarımı 
gece gece burayada derdimi döktüm  :y25: :y25: ben çıkayım canım cadı kızım uyanmadan dinleneyim biraz k.i.bak öptüm