KIZINI DÖVE DÖVE ÖLDÜRDÜ

Başlatan HASRET!M S@N@, 28 Nisan , 2012, 09:21:33

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Babası tarafından 'ranzadan düştü' denerek hastaneye getirilen 2 yaşındaki Semanur'un feci bir şekilde dövüldüğü ortaya çıktı. Beyin ve akciğer kanaması nedeniyle ameliyata alınan minik Semanur kurtarılamadı

ANTALYA DHA

Antalya'nın Serik İlçesi'nde babası Mehmet Çiçek'in 'Ranzadan düştü' diyerek hastaneye getirdiği, kafatasında çatlak, vücudunda ısırık izleri, kırıklar ve morluklar bulunan 2 yaşındaki Semanur Çiçek, yaşamını yitirdi. Feci şekilde dövüldüğü anlaşılan Semanur'un babası Mehmet Çiçek ve birlikte yaşadığı 24 yaşındaki Sara Samancı gözaltına alındı. Serik'e bağlı Aşağıçatma Köyü Taşlık Mevkii'nde, tarlalarda işçilik yapan 26 yaşındaki Mehmet Çiçek, dün saat 10.00 sıralarında kızı 2 yaşındaki Semanur'u hastaneye getirdi.

Ameliyata alındı ama
Muayenede, minik kızın kafatasında çatlak, vücudunda diş izleri, kırıklar ve morluklar tespit edildi.  Feci şekilde dövüldüğü anlaşılan Semanur, beyin kanaması ve akciğer kanaması teşhisiyle ameliyat edildikten sonra, hastanenin yoğun bakım servisinde yer olmadığından, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Semanur Çiçek, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde tüm müdahaleye rağmen, akşam saatlerinde yaşamını yitirdi.
Gözaltına alınan baba Mehmet Çiçek ile birlikte yaşadığı Sara Samancı ise hastane polisi tarafından Aşağıçatma Köyü'nün bağlı olduğu Belek Jandarması'na teslim eidildi.
Semanur Çiçek'in üvey annesi Sara Samancı, jandarmadaki ifadesinde, birlikte yaşadığı Mehmet Çiçek'i suçladı. Belek Jandarma Karakolu'nda ifadesi alınan Sara Samancı, Mehmet Çiçek'in boşandığı eşinden olan kızını zaman zaman dövdüğünü öne sürdü.

kanım dondu dicek hiçbirsey bulamıyorum  :caca: :caca: :caca:
gözyaslarımı tutamıyorum suanda   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

köpekler de ana-baba oluyorlar işte  :-\

Allahım vicdan versin ne diyeyim. kısırlaştıracaksın böylelerini  :cildir: :cildir: :cildir:

fıstık

destina06

:caca: :caca: :caca: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :cildir: :cildir: :cildir: biz bebek hasretiyle yanıp tutuşalım sen git  öldür Allah ıslah etsin