kızlar ecre Atopik Dermatit olmuş :((((

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 25 Nisan , 2012, 08:53:52

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

canım ya geçmişler olsun.her bebekte yaşanan bi durum.ama öpmelerine izin verme.en azından hatırlat.sen güzel bi dille söledikten sonra olmaz bişi.ben millete öptürmüyorum ama eşim dinlemiyor.dayanamıyorum ben diyor  :cildir: :cildir: :cildir: neyse aman sıkıntılar böle ufak tefek şylerden olsun.allah korusun onları
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:y25: :y25: :crybaby2: CANIM KIZIM YUZUN DAHA KÖTÜ OLDU RESMEN SU TOPLADI SENDE PATLATIYOSUN  :crybaby2: :crybaby2: KREMLEDE GECMEDİ KENDİ DR GÖTÜRCEM BAKALIM O NE DİCEK  :crybaby2: :crybaby2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

:'( çok geçmiş olsun kevsersim...Geçmeye başladı demiştin yine tekrraladı sanırım  :'( En iyisi sen kendi doktoruna götür ama sanırım egzama su topladığına göre  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Nisan , 2012, 10:51:15
:'( çok geçmiş olsun kevsersim...Geçmeye başladı demiştin yine tekrraladı sanırım  :'( En iyisi sen kendi doktoruna götür ama sanırım egzama su topladığına göre  :'(
sagol yelizcim su topluyo resmen üstüde sarı oldu  :crybaby2: :crybaby2: :icon_pale:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Nisan , 2012, 10:57:21
sagol yelizcim su topluyo resmen üstüde sarı oldu  :crybaby2: :crybaby2: :icon_pale:
Gelmiş geçmiş olsun canım inşallah çabucak geçer kaşınıyosa bide ecre doğal olarak elini götürür oraya  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Nisan , 2012, 10:58:56
Gelmiş geçmiş olsun canım inşallah çabucak geçer kaşınıyosa bide ecre doğal olarak elini götürür oraya  :'(
evet elini oraya götürüyor yavrum inş egzama değildir  :icon_pale: :icon_pale: :crybaby2: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Nisan , 2012, 11:06:24
Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Nisan , 2012, 10:58:56
evet elini oraya götürüyor yavrum inş egzama değildir  :icon_pale: :icon_pale: :crybaby2: :amin: :amin:

İnşallah değildir canımm :amin:  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

kıyamam ya inş. en kısa zamnda geçer canım dr kortizonlu krem verdi demiştin sanırım onu kullandın mı yara iyileşşmesini sağlıyor ya kortizon belki iyi gelirdi... yada sen bekle kendi dr gelmesi yakınsa  :icon_scratch: geçmiş olsun canım  :sad1: :sad1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım onu kullanmadım kendi dr kullanmayın dedi ben bi gelince göreyim dedi     cannaım valla şaşırdım   :icon_pale: :icon_pale: :crybaby2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

6.gunu daha kaksınıda yapmadı ek gıdada almıyor anlamıyorum  :crybaby2: :crybaby2: bakalım dr bi fitil verdi uyanınca onu uygulucam inş yapar  :sad1: :sad1:

aydinays

Canım benim sen dermataloga götürmedin mi ecreyi. Dermatalog ihtisas alanı zaten cilt. Çocuk doktoru herşeyden anlamak zorunda ama bence dermatalog daha tecrübelidir diye düşünüyorum. Belkide hemen geçecekti çocuğun yüzündekiler. Niye kullandırmadı ki ilacını? Kayranın yüzü için bizde kortizonlu ilaç kullandık bende korktum ilk başta kullanmaya. Ama iki günde geçti. Hatta doktor 1 hafta kullan dedi. Ben üç gün kullandım sadece. Kıyamam ecreme. Doktorunuza güveniyormusunuz? Çünkü her doktorun methodu farklı hala ecreye ek gıdaya başlatmadı. Kilo alması nasıl canım? Ben kaç tane doktora götürdüm kayrayı reflüsü için çoğu bebek kusar dedi gönderdi. En son fakületede prof. götürdük. Kuzum o günden sonra çok şükür biraz rahatladı. Kussa bile artık kusarken işkence çekmiyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mayıs , 2012, 11:59:28
6.gunu daha kaksınıda yapmadı ek gıdada almıyor anlamıyorum  :crybaby2: :crybaby2: bakalım dr bi fitil verdi uyanınca onu uygulucam inş yapar  :sad1: :sad1:

neeeeeeeeeeeey 6.günü ve hala kaka yapmadımı  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo canım ya bence sen daha fazla bekleme.yavrum benim birikmiştir içinde.nasıl çıkçak  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: canım yanakları için verilen kremlerin %90 nında kortizon vardır.tek sıkıntı uzun süre kullanmamak.zaten en fazla 2 günde gecer o kremle.ben bi kez sürüyordum o kadar.ama tabi başka bişi deilse.bizim hiç su toplamazdı  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

çok geçmişler olsun.ama kabızlık sıkıntısı daha önemli gibi yaaa  ??? ??? ??? ???
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

susanna

kevsercim hicbirimiz dr degiliz en kotu dr un soyledigi bile en bilgilimizin soylediginden iyidir
sen yinede dr un dedigini yap canim kremide sur bence
insallah fitil ise yarar da sende ecrede rahatlar  :amin:

EnDuruYanım

oyoyyo kıyamam kuzuma yaa duruda 5 gun olcak kakasını yapmadı yarın doktora kontole gıdınce solıcem ben ne zaman kan ılacı verdım o zaman duzensızlestı bole  :violent1: :violent1: yuzunede nazar degmıs kuzumun gotur bakalım doktora ne dıcek elbet gecıcek hepsı saglıkla yerınde olsun kuzularımızınn :amin: :amin: