kızlar ecre Atopik Dermatit olmuş :((((

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 25 Nisan , 2012, 08:53:52

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 14 Mayıs , 2012, 15:31:53
ohhh çok şükür canım alerjiymiş demek sende rahatlamışsındır ,insan herseye yoruyor ufacık bişeyleri olsa,Rabbim sağlık sıhhat versin prensesimize :amin:
:opucuk: :opucuk: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

pırpır

:crybaby2:  :crybaby2: yaaa ecremin yanakları yine çok kötü oldu RABBİM şifasını versin inşallah  :amin:  :amin: kevser çok ağladı dr gidiyorlar yine ALLAHIM İNŞALLAH geçer  :amin:  :amin:  :amin:

HASRET!M S@N@

cok üzüldüm inş biran önce düzelir iyi olur

Aytii

Allah Allah niye tekrarladı ki acaba  :sad1:

yediği bişey alerjimi yapıyo ya kan alıp baktımı doktor

_inci_tanem_

Çok geçmiş olsun düzelmişti niye tekrarladıki alerjik demişlerdi hatırladığım kadarıyla mevsimden dolayı..Umarım bir sorun yoktur..İnşallah bir an önce düzelir  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

pırpır

pırpır

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Mayıs , 2012, 10:02:59
Allah Allah niye tekrarladı ki acaba  :sad1:

yediği bişey alerjimi yapıyo ya kan alıp baktımı doktor

bizde anlamadık yaa yediğindenmi havadan mı oluyo çok kötü olmuş bebeğimin yanakları yine :crybaby2:  :crybaby2: dr gitcekler küçük olduğu için alerji testide yapamıyolar nolcak bakalım  :dontknow:  :dontknow:  :dontknow:  :crybaby2:  :crybaby2:

pırpır

Alıntı yapılan: yyeeliz - 22 Mayıs , 2012, 10:08:24
Çok geçmiş olsun düzelmişti niye tekrarladıki alerjik demişlerdi hatırladığım kadarıyla mevsimden dolayı..Umarım bir sorun yoktur..İnşallah bir an önce düzelir  :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH canım düzelir alerji demişti dr ama bilmiyoruzki acaba yediğinden mi ek gıdayada başlamıştı kevser  :crybaby2:  :crybaby2:   :dontknow:  :dontknow:

Bluegirl

Oyy canım ya Rabbim şifasını versin tez zamanda inşallah  :amin:
Benim kardesiminde oluyordu küçukken yanağında temre demislerdi
Bı krem vermişti Dr sürekli onu sürüyordu annem yumurta yediğinde oluyordu genelde 
Birde deterjanlardan dolayida olabiliyormuş bebeklerin çamaşırlarını iki defa durulamak lazım  :-\