minicik yüreğinin sesini duyduğum gün kaybettim ikizlerimi

Başlatan asuela, 22 Nisan , 2012, 13:53:23

« önceki - sonraki »

asuela

kanamam vardı dr gittim ilaç verdi iğne yaptı sonra ultrasonda bebeğimin kalp atışlarını duydum mutluluktan havalara uçtum çok dua ettim sonra gece yarısı kanamam çoğaldı bebeğim düştü hastaneye yetişmeden tekrar ultrasona alırken dr bi bebek daha var ikizmiş dedi yarım saat sonra onuda kaybettim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: deli gibiyim yaşamıyorum sanki bu siteye girmeye cesaretim yok  :crybaby2: :crybaby2: dayanamıyorum :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

canim cok ama cok uzuldum  :crybaby2: :crybaby2:

lutfen kendini harap etme, hepimizin basindan gecti  :sad1:

seni iyi anliyorum ama nasip degilmis, yasin cok genc ilerde daha cok bebeklerin olacak  :amin: :amin:

Rabbim sana saglik sihhat versin  :amin:

ayy

:crybaby2: :crybaby2:CANIM BENM ÇOOOK ÜZÜLDÜM RABBİM SABRINI VERSİN GERCEKTEN ÇOK ZOR SENİ ANLIYORUM BURDAKİ ÇOGU ARKADAS GİBİ BENDE YASADIM 2 BEBEĞİMİ KAYBETTİM ŞİMDİ İSTEDİĞİN KADAR AĞLA ATMA İÇİNE AMA UNUTMA RABBİM ZAMANI GELDİĞİNDE SAĞLIKLI BEBKLER VERECK VE YENİDEN BEBEĞİN GELDİĞİNDE GÜÇLÜ OLMALISIN  ...

Sır_Çiçegi

canım nasıl üzüldüm anlatamam  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
agla içine atma ama rabbimin bi bildigi wardır inş.. ikizleri weren rabbim bi ikiz daha werir sana üzme kendini rabbim hayırlısını nasip etsin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

iklima

canım çok üzüldüm allah sabırlar versin
ama üzme kendini bu kadar perişan etme
rabbim dualarını kabul etsin sağlık sıhhat versin inşallah
herşey allahtan  :'(
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

melek100lü

canım benim kıyamam ben sana çok üzüldüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
sakın içine atma bitanem şuanda güçlü görünmek zorunda değilsin  :crybaby2: :crybaby2:
rabbim sabır versin  :amin: inşallah enkısa zaman yine sağlıklı sıhatli bebeklerin olsun  :amin:
ne diycemi bilemedim çok üzüldüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

serserim

canım benim ya çoookk üzüldüm  :crybaby2:  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:Allah sabır versin nekadar üzülme desemde boşş ama vardır Allah ın bir bildiği ya sonradan üzülseydin Allah hayırlısını versin hayattayken acılarını göstermesin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah en yakın zamanda bebişin gelir canım çok geçmiş olsun

tweety0555

COK UZULDUM  GECMIS OLSUN RABBIM TEZ ZAMANDA BIR DAHA BEBEK SAHIBI OLMANI NASIP ETSIN BU SITEDE HER ACI PAYLASILIYOR KENDINI DAHA IYI HISSEDERSIN EMIN OL

elfo

canım meleğe katılıyorum güçlü görünmeye çalışma hepimiz zor zamanlar yaşıyoruz artık salıveriyorum kendimi emin ol ağladığın zaman daha çok rahatlıyorsun. tez zamanda tekrardan nasip olur inşaAllah  :amin: Rabbim yine göndersin ikiz ikiz.  :amin:  :amin:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

asuela

allah hepinizden razı olsun hepiniz çok ii insanlarsınız   :y25: allah kimseye yaşatmasın çok zor allah dualarınızı kabul etsin hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin kucağımıza almayı nasip etsin çok saolun iyiki varsınız :love9: :love9:

ayy

Alıntı yapılan: asuela - 22 Nisan , 2012, 18:47:23
allah hepinizden razı olsun hepiniz çok ii insanlarsınız   :y25: allah kimseye yaşatmasın çok zor allah dualarınızı kabul etsin hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin kucağımıza almayı nasip etsin çok saolun iyiki varsınız :love9: :love9:
sende iyiki varsın tatlım ve emin ol çok kıymetlisin  :flowers:rabbim yeniden bu güzel duyguyu yaşatır inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

dilekibrahim

yaşadıkların çok zor rabbim sabır versin inş çok şükür hamile kalabiliyorsun rabbim tekrar nasip eder inş

rümeysaa

çok üzüldüm canım  :crybaby2: gerçekten çok zor bi durum ama hayat bu insanın başına her türlü acılar geliyor.
rabbim sabırlar versin en yakın zaman da aynı sevinci tekrar yaşatsın.. :amin:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: asuela - 22 Nisan , 2012, 13:53:23
kanamam vardı dr gittim ilaç verdi iğne yaptı sonra ultrasonda bebeğimin kalp atışlarını duydum mutluluktan havalara uçtum çok dua ettim sonra gece yarısı kanamam çoğaldı bebeğim düştü hastaneye yetişmeden tekrar ultrasona alırken dr bi bebek daha var ikizmiş dedi yarım saat sonra onuda kaybettim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: deli gibiyim yaşamıyorum sanki bu siteye girmeye cesaretim yok  :crybaby2: :crybaby2: dayanamıyorum :crybaby2: :crybaby2:
bak canim öncelikle üzülme benim lki gebeligim kürtajla bitti o simdi cennette allahim onu cok sevmiski aldi benden ama bak yine verdi bi bebes daha annem hep der kizim yiyecek ekmegi varsa gelir sende rabbime birak der güzel annem benim :love9: :love9: bak sana bi örnek vereyim kiz kardesimle oglan kardesimin arasi 11 ay var yani annem  art arda gebelik yasamis biri iki aylikken digeri kalmis annem kiz kardesim kücük oldugu icin oglan kardesimi istememis aklina ne gelirsen hapmis hoplamakmis calismakmis ne gelirse ya ama bak allaha sükürler olsun 18 yasinda delikanli bi kardesim var akilli sapa saglam allahim dahada uzun ömür versin diyecegim üzülme gelecek olsalardi rabbim ne yapar ne eder verirdi isyan etme canim kardesim ne cocuklarimiz olacak lafi uzattim belki kizacaksiniz  :k06: :k06: üzülme be olur dua et