01 Mayıs , 2024, 11:24:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KOCAELİ DE AŞILAMA YAPTIRANLAR YARDIM EDEBİLİR Mİ???

Başlatan bhrssyy, 19 Nisan , 2012, 15:53:44

« önceki - sonraki »

bhrssyy

Arkadaslar bende asılama yaptırıcam sanırım kocaelide nerede ne kadara yaptırdınız yardımcı olur musunuz?

melek100lü

canım bilgim yok ama inşallah çok bekletmez meleğin  :opucuk:

bhrssyy

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Nisan , 2012, 15:58:01
canım bilgim yok ama inşallah çok bekletmez meleğin  :opucuk:
:amin: :amin:saol cnm aslında hemen yaptırmakta istemiyorum çünkü bikac gün önce rahim filmi çekildim filmden sonra şans
artıyomus  biraz beklemeyi düşünüyorum şu an için :icon_scratch:

sukeyna

Bence vakit kaybetmeden yaptır aşılamanı, bende bu ay yaptırdım, sizin probleminiz neydi canım ?

bhrssyy

Alıntı yapılan: sukeyna - 19 Nisan , 2012, 16:47:40
Bence vakit kaybetmeden yaptır aşılamanı, bende bu ay yaptırdım, sizin probleminiz neydi canım ?
cnm benin eşim gecen sene cift taraflı varikosel ameliyatı oldu sadece hareketlilik düşüktü sayımız iyiydi ama su an hala aynı yanı sayıda yıne bi problem yok ama hareketlilik aynı bıde bbana yumurta tembelliği var demişti bi doktor su anki doktorum gecen ay bi yumurtam oldugunu söylemişti ve catlatma iğnesi vuruldum ama olmadı bakalım bekliyoruz yıllardır  :crybaby2:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

GÜL GÜZELİ

merhaba canım bende kocaelide oturuorum... Bana ulaşırsan yardımcı olmaya çalışırım sana  :opucuk:

bhrssyy

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 19 Nisan , 2012, 18:38:55
merhaba canım bende kocaelide oturuorum... Bana ulaşırsan yardımcı olmaya çalışırım sana  :opucuk:
Merhaba cnm  :flowers:  cevabın için cok tesekkur ederim öncelikle siz nerede yaptırdınız cnm asılamanızı?

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: bhrssyy - 22 Nisan , 2012, 20:35:11
Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 19 Nisan , 2012, 18:38:55
Merhaba cnm  :flowers:  cevabın için cok tesekkur ederim öncelikle siz nerede yaptırdınız cnm asılamanızı?

Ben aşılama yaptırmadım ama kocaelideki kadın doğum doktorları hakkında epey bi bilgiye sahibim canım yardımcı olmaya çalışırım inşaAllah :)