ÇOK ŞÜKÜR KALP ATIŞIMIZI DUYDUK

Başlatan melek100lü, 18 Nisan , 2012, 20:29:35

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

gözünüz aydın canım Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza aldıınız günleride göstersin inşll  :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: cute552 - 19 Nisan , 2012, 13:43:49
melek çok sevindim canım allah evlatlarımızı sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin insan okadar tuhaf oluyorki içinde bitane daha kalbin atması senden bir parça olması o kadar güzel bişeyki allah isteyen herkese nasip etsin inşallah  :amin:  :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :nazar: GERÇEKTEN HARİKA BİŞEY RABBİM HERKESE NASİP ETSİN  :nazar: :love9: :love9: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 19 Nisan , 2012, 13:44:26
gözünüz aydın canım Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza aldıınız günleride göstersin inşll  :amin:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :opucuk: İNŞALLAH SENİN DOĞUMUNDA SORUNSUZ KOLAYCA OLUR BEBEKLERİNE SAĞ SALİM KAVUŞURSUNUZ İNŞALLAH  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Nisan , 2012, 13:40:50
Alıntı yapılan: ayy - 19 Nisan , 2012, 12:06:38
:nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar:
:love9: AYŞEM CANIM BENİM İNŞALLAH ENKISA ZAMANDA SENİNDE MELEKLERİNİ :amin: :amin: KUTLARIZ   :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :basardim: BURDA HATTA BU AY ÇOK UMUTLUYUM SENDEN  :icon_thumright: İNŞALLAH SAĞLIKLI BEBİŞLERİN OLSUN CANIM  :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:nazar: :amin: :amin: :amin:bende umutluyum meleğim senin sayende  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:love9:  İNŞALLAH AYŞECİM  :amin:ALLAH IN İZNİYLE  BU AY OLSUR İNŞALLAH  :amin: :love9:

HASRET!M S@N@

gözün aydın cnm cok sevindim darısı benm basıma inş

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 08:50:56
gözün aydın cnm cok sevindim darısı benm basıma inş
:love9: :love9: :love9: İNŞALLAH DARISI SENİN PITIRCIKLARININ BAŞINA  :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: BİDUYSAN GERÇEKTEN AŞIK OLCAKSIN O SESLERE  :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

tek dileğim o cnm benmde onuda görürsem cok rahatlıcam

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 09:42:26
tek dileğim o cnm benmde onuda görürsem cok rahatlıcam
:love9: SEN ÇOK GÜÇLÜ BİR KADINSIN  :love9: OKADAR ŞEY YAŞAMIŞSIN ARTIK MUTLU OLMAK SENİN HAKKIN   :flowers:  :nazar: :nazar: ALLAH IN İZNİYLE ODA OLCAK CANIM  :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

sağol tatlım bu sefer benmde içim rahat nedense
cok sükür cünkü hep hayalimdi ve bu gercek oldu onca seye sabredip onca seyi yasadıktan
ve hersey yoluna girdikten sonra geldi sanki bana ödül gibi inşş bu sebeple rahatım biraz

mutluluk

Alıntı yapılan: melek100lü - 18 Nisan , 2012, 20:29:35
:love9: :love9:  dünyanın en harika sesi heralde bu tarifi imkankız bir duygu  :love9: :love9:
:love9: :love9: çok mutlu olduk şükür olsun rabbime içimiz rahatladı :nazar: :love9: :love9:
:love9: :love9: ALLAH  İSTEYEN DİLEYEN HERKESE NASİP ETSİN  :amin: :amin: :love9: :love9:

melekim gözün aydın canım. :opucuk: :nazar: darısı başımıza :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 21 Nisan , 2012, 09:35:11
Alıntı yapılan: melek100lü - 18 Nisan , 2012, 20:29:35
:love9: :love9:  dünyanın en harika sesi heralde bu tarifi imkankız bir duygu  :love9: :love9:
:love9: :love9: çok mutlu olduk şükür olsun rabbime içimiz rahatladı :nazar: :love9: :love9:
:love9: :love9: ALLAH  İSTEYEN DİLEYEN HERKESE NASİP ETSİN  :amin: :amin: :love9: :love9:

melekim gözün aydın canım. :opucuk: :nazar: darısı başımıza :amin:
:love9: :love9:  :nazar: Allah razı olsun canım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah   :nazar: :love9: :love9: :love9:

Aytii

gözün aydın Melek  :opucuk:

çok güzel bir duygu değilmi o dım dım dım dım lar  :love9:

ZéynéP.SimAy

canım hayırlı olsunn :flowers: :flowers:  RAbbim bizede nasip eder hayırlısıyla  inşaallah  :amin: :amin: büyük  bi hevesle o sesi duymak için bekliyorum daha doktora bile gidemedim kese varmı yokmu onu bile bilmiyorum  :y25: :y25: