ÇOK ŞÜKÜR KALP ATIŞIMIZI DUYDUK

Başlatan melek100lü, 18 Nisan , 2012, 20:29:35

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 19 Nisan , 2012, 09:11:34
meleğim gözünaydın canım :love9: :love9: :love9:..inşallah kucağına aldığın günleride görürsün canım :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:nazar: ALLAH RAZI OLSUN CANIM DARISI SİZİN BAŞINIZA  :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Nisan , 2012, 08:54:20
Alıntı yapılan: gökçe58 - 19 Nisan , 2012, 08:53:04
canım gözünaydın  rabbim sağlıklı sorunsuz bi hamilelilk nasip etsin inşallah.
:nazar: İNŞALLAH CANIM  :amin: SEN NASIL OLDUN  :opucuk: :love9: :love9:

ben çok şükür iyiyim canım normal yasantıma devam ediyorum sadece biraz halsizlik var.

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Nisan , 2012, 09:17:24
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 19 Nisan , 2012, 09:11:34
meleğim gözünaydın canım :love9: :love9: :love9:..inşallah kucağına aldığın günleride görürsün canım :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:nazar: ALLAH RAZI OLSUN CANIM DARISI SİZİN BAŞINIZA  :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin:
o güzel duan için saol canım benim  :opucuk: :opucuk: birkez daha amin :amin:

insu

Melekcim gözün aydın :flowers: :flowers:  inşaAllah sağlıklı,sorunsuz hamilelik geçirirsin :amin: :amin:  Rabbim kucağına da almayı nasib etsin   :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Herşeyin hayırlısı...

suzannn

hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağınıza aldığınız günleride gösterir inşallah

mutluluk

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

iklima

canım gözün aydın allah sağlıkla doğmasını,birlikte kocabi  ömür geçirmek nasip etsin inşallah
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

melek100lü

Alıntı yapılan: insu - 19 Nisan , 2012, 09:47:13
Melekcim gözün aydın :flowers: :flowers:  inşaAllah sağlıklı,sorunsuz hamilelik geçirirsin :amin: :amin:  Rabbim kucağına da almayı nasib etsin   :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:love9: :love9: inşallah canım  :amin: ALLAH RAZI OLSUN  :opucuk: :love9: :love9: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Nisan , 2012, 10:16:09
hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağınıza aldığınız günleride gösterir inşallah
:nazar: SAĞOLASIN SUZAN CIM  DARISI SİZİN BAŞINIZA İNŞALLAH  :amin: :flowers: :flowers:

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 19 Nisan , 2012, 10:35:37
melekim çok şükür canım :basardim: :nazar: :opucuk:
:love9: :love9:  ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :opucuk: ÇOK RAHATLADIM VALLA  :amin: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: burcum - 19 Nisan , 2012, 10:38:23
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:
:nazar:  ALLAH RAZI OLSUN CANIM İNŞALLAH :amin: :flowers: :flowers:

melek100lü

Alıntı yapılan: ayy - 19 Nisan , 2012, 12:06:38
:nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar:
:love9: AYŞEM CANIM BENİM İNŞALLAH ENKISA ZAMANDA SENİNDE MELEKLERİNİ :amin: :amin: KUTLARIZ   :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :basardim: BURDA HATTA BU AY ÇOK UMUTLUYUM SENDEN  :icon_thumright: İNŞALLAH SAĞLIKLI BEBİŞLERİN OLSUN CANIM  :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love8: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

cute552

melek çok sevindim canım allah evlatlarımızı sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin insan okadar tuhaf oluyorki içinde bitane daha kalbin atması senden bir parça olması o kadar güzel bişeyki allah isteyen herkese nasip etsin inşallah  :amin:  :nazar: :nazar:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.