oğluşum düştü :((((

Başlatan Dilara Ebrar, 18 Nisan , 2012, 16:02:58

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

tam 1 saat kadar önce dışarıya çıkıyorduk.ben hazırlandım oğlumuda hazırladım babamızı bekliyorduk.son anda elimdeki çöpleride balkona atayım diye mutfağa gittim.oğlumda yatakodasında yatağın üzerindeydi. :sad1: :sad1: balkon kapısını acar acmaz bi ağlama  :sad1: aklıma geldi ama düşemez dedim kıyıdan çok uzaktı.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koşa koşa geldim bi baktım oğlum yerde  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  aldığım gibi önce kafasına baktım kızarıklık vs falan yoktu.sonra balkona çıkardım sustu hemen.ordanda ellerini bacaklarını hareket ettirdim yoktu bişi.doktoruna sorduk takip et 24 saat dedi :dontknow: :dontknow:

işallah bişi olmaz  :amin: :amin: :amin: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

çok geçmiş olsun  :sad1:

artık aktarıyolar kendilerini öyle bi iki saniyelikte olsa bırakmamak lazım

ama olan olmuş

uyutmamaya çalış

inşallah kafasını çarpmamıştır düşerken  :sad1:

denizkabuğu

bende 40 günlükken pusetten düşürdüm puseti yerden kaldırırken sapı oturmamış yüzükoyun yere tabi biz hemen hastaneye gittik kaşının altı biraz kanamıştı incecik yavrum ya o kadar taze ki doktor korkmayın hiç birşey olmaz dedi takip edin dedi 24 saat içinde kusarsa falan dedi tabii ben atladım hemen bebek sürekli kusuyor nasıl anlıycam dedim fışkırır şekilde kusarsa dedi yada 3 saat içinde uyanmazsa o zaman kötü ama b irşey olmaz benim bebeğimde düşmüştü aynı böyle dedi neyse tabii ben sabaha kadar uyumadım ve tabiki vicdan azabı duydum
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

burcum

gelmiş geçmiş olsun :binkybaby:
takip et bugün hareketlerini kusma olursa muhakkak götür dr a ALLAH ın izniyle birşeycik olmaz :amin:

rusta

çok geçmiş olsun canm minicikler insann içi gidiyor çok dikkat etmemiz lazım inş.bişicik olmaz :sad1:

minis33

CANIM ÇOK GECMİŞ OLSUN İYİYİDR İNŞ ŞİMDİ DE.
BENDE KORKUYORUM ARTIK KANEPELERE KOYUP BİR YERE GİDERKEN YASTIK FİLAN KOYUYORUM SAĞINA SOLUNA.

KAÇ AYLIK SENİN OĞLUN? NE ZAMAN DÖNMEYE BAŞLIYOR BEBEKLER ONUDA BİLMİYORUM ?

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Nisan , 2012, 16:04:27
çok geçmiş olsun  :sad1:

artık aktarıyolar kendilerini öyle bi iki saniyelikte olsa bırakmamak lazım

ama olan olmuş

uyutmamaya çalış

inşallah kafasını çarpmamıştır düşerken  :sad1:

çok sağol tatlım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: ama nasıl olcak uyutmadan yaaa  :icon_scratch: :icon_scratch: doktor bi aksilik olduğunda sen mutlaka farkedersin dedi.uyku bozukluğu falan olur dedi.uyutma demedi  ??? ??? ??? neyse zaten sonrasında uyumadı
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: denizkabuğu - 18 Nisan , 2012, 17:04:04
bende 40 günlükken pusetten düşürdüm puseti yerden kaldırırken sapı oturmamış yüzükoyun yere tabi biz hemen hastaneye gittik kaşının altı biraz kanamıştı incecik yavrum ya o kadar taze ki doktor korkmayın hiç birşey olmaz dedi takip edin dedi 24 saat içinde kusarsa falan dedi tabii ben atladım hemen bebek sürekli kusuyor nasıl anlıycam dedim fışkırır şekilde kusarsa dedi yada 3 saat içinde uyanmazsa o zaman kötü ama b irşey olmaz benim bebeğimde düşmüştü aynı böyle dedi neyse tabii ben sabaha kadar uyumadım ve tabiki vicdan azabı duydum

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sana inanamıyorum yaaaaaa  :tongue3: :tongue3: :tongue3: bende 70 günlük falandı aynı şekilde düşürdüm.pusetin sapı oturmamış bi kaldırdım yüzüstü düştü. ;D ;D ;D ama benim önünde sünger vardı bişi olmadı. ;D sizin galiba sert zeminmiş.ama bizim bu defa öle deil yaaaa.laminantın üstüne  :y25: :y25: :y25: :y25: bide yatak yüksek.daha dün bazanın altına bişiler koymştum yattıkça iner demiştim çok yüksekti  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: burcum - 18 Nisan , 2012, 17:08:28
gelmiş geçmiş olsun :binkybaby:
takip et bugün hareketlerini kusma olursa muhakkak götür dr a ALLAH ın izniyle birşeycik olmaz :amin:

inşallah canım ya çok teşekkür ederim.herkes düşüyor derdi ben ii daha düşürmedim diye düşünürdüm  :tongue3: :tongue3: :tongue3: ama artık düştü .inşallah olmaz bişi  :amin: :amin: :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: rusta - 18 Nisan , 2012, 17:09:24
çok geçmiş olsun canm minicikler insann içi gidiyor çok dikkat etmemiz lazım inş.bişicik olmaz :sad1:

çok sağol canım evet yaaaa.daha gecen hafta sünnet oldu bu haftada bu olay allah daha beterinden korusun inşallah

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: minis33 - 18 Nisan , 2012, 17:44:36
CANIM ÇOK GECMİŞ OLSUN İYİYİDR İNŞ ŞİMDİ DE.
BENDE KORKUYORUM ARTIK KANEPELERE KOYUP BİR YERE GİDERKEN YASTIK FİLAN KOYUYORUM SAĞINA SOLUNA.

KAÇ AYLIK SENİN OĞLUN? NE ZAMAN DÖNMEYE BAŞLIYOR BEBEKLER ONUDA BİLMİYORUM ?

benimkisi çok erken dönmeye başladı canım yaaaa.biz bu yüzden yer yatağı yaptık ona kacaman.tüm gün onda takılıyor.yinede o yetmiyor halının üstüne falan çıkıyor.ama ne bilim bizim yatakodasındaki yatak çok büyük.bide tam en dibe koymuştum.ters dönüp geri geri gelmiş galiba.öle daha hızlı ilerliyor sıpaaaaaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

bnsroni

Kızımda geçen ay koltuktan laminanta düştü annemin dikkatsizliği sonucunda..Herhangi bir şey olmadı..Her yerini kontrol etim Allah'a şükür geçti gitti...laminantın altı bi parça boş ve tahta olması sertleriği biraz telöre ediyor..Geçmiş olsun.

susanna

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 18 Nisan , 2012, 16:02:58
tam 1 saat kadar önce dışarıya çıkıyorduk.ben hazırlandım oğlumuda hazırladım babamızı bekliyorduk.son anda elimdeki çöpleride balkona atayım diye mutfağa gittim.oğlumda yatakodasında yatağın üzerindeydi. :sad1: :sad1: balkon kapısını acar acmaz bi ağlama  :sad1: aklıma geldi ama düşemez dedim kıyıdan çok uzaktı.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koşa koşa geldim bi baktım oğlum yerde  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  aldığım gibi önce kafasına baktım kızarıklık vs falan yoktu.sonra balkona çıkardım sustu hemen.ordanda ellerini bacaklarını hareket ettirdim yoktu bişi.doktoruna sorduk takip et 24 saat dedi :dontknow: :dontknow:

işallah bişi olmaz  :amin: :amin: :amin: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
gecmis olsun canim cok tehlikeli zamanlardalar rabbim korusun bu bidiklari
zeynep aselde yeni yeni donmeye basladi yerinde durmuyo koltuga hic koy,muyorum butun gun yerde odum kopuyo bisi olucak kendini yaralicak diye

<<<peri masalı >>>

çok geçmiş olsun inşallah bişi olmaz  :amin:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: bnsroni - 18 Nisan , 2012, 18:34:43
Kızımda geçen ay koltuktan laminanta düştü annemin dikkatsizliği sonucunda..Herhangi bir şey olmadı..Her yerini kontrol etim Allah'a şükür geçti gitti...laminantın altı bi parça boş ve tahta olması sertleriği biraz telöre ediyor..Geçmiş olsun.

sağol tatlım.aynı şekilde benimkide laminanta düştü  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: