Koçişim 8 kilo verdi. Çok zayıf olmam lazım

Başlatan sabr, 17 Nisan , 2012, 20:59:59

« önceki - sonraki »

sabr

kocam çaktırmadan zayıfladı :ehi: :ehi: Ben hamişken hiç farketmedim. Hedefi 75 çok az kaldı. Onun yanında anası gibi durmak istemiyorum :'(.74 kiloyum.
Yarın yediklerimi yazarım. çız olanları söleyin.Bebeğim  :binkybaby:25 günlük. ama zayıflamak istiyorum.

muhribe

canım yediklerini birden azaltırsan sütün gidebilir

bence diyet için bebeğinin biraz büyümesini bekle  :icon_thumright:

Balböceği

sayfan hayirli ugurlu olsun canim  :hello2: :hello2:

benim esimde diyette 83'tu 80 oldu  :k06: :k06:

darisi bize insallah  :k06:

sabr

Merhabalar. Sabah bir salata, bir domates, bir yumurta, üç dilim ;) dilim ekmek.
Arada 1 su bardağı süt, 3 tane hurma
Eşimi bekliyorum daha gelmedi bu arada bir tane de havuç. Öğleye ben pırasa pişirmiştim. annem geldi oda kabak dolma ve bulgur pilavı getirmiş :) Porsiyonları az yemeye çalışacağım :)))
Muhbire hanım sütüm şimdilik iyi inşallah böyle gider zaten çok kısmıyorum hamur işleri ve tatlı yememeye çalışıyorum ilk doğumumdaki gibi

muhribe

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

hamur işi, ekmek ve pilav makarna türü şeyleri kesersen -- en azından azaltırsan -- kilondaki düşüşü kısa zamanda fark edeceksin  :opucuk: :opucuk:

sabr

Evet muhbireciğim zaten iki çocukla kilo vermesem şaşıcam.Kızım da 2yaş 5 ylık oğlum 1 aylık   
Dün öğlen 1 kase yoğurt, 1 porsiyon pırasa, salata domates, iki dilim ekmek

akşam 2 kabak dolma, 1 kase yoğurt,ekemk yok

5,6 hoş beş gofret , 3 tane hurma,

sabr

Dün
sabah: 1 yumurta, salata domates, peynir, 5,6 tane yeşil zeytin.3dilim ekmek
Ara: 2orta boy elma,çeyrek muz
öğle:1porsiyon ıspanaklı yumurta,2 ,3 kaşık nohut yemeği,2 dilim ekmek,1 porsiyon havuç salatası
Ara: 3,4 hoşbeş gofret, 2 hurma, 1 avuç fındık
Akşam:1 dilim ekmek. 1 kase yoğurt,1 salatalık

sabr

:muzz:dün ev süpürüyordum. 1 aydan sonra ilk sezaryenliydim de 27 güncük:) odaların yarısını süpürdüm. Bi biri bi biri ağladı vakit kalmadı çünkü. :muzz:
Sonra büyüğünün uyku vakti geldi saat iki oldu. Mecbur o uyanana kadar ara verdim. Sonra da üşendim bugün tekrar baştan süpürmeyi deneyecem :))))

tweety0555

YARIN TARTI GUNU SAYFAYA KILONU YAZMAYI UNUTMA :caca: :opucuk:

sabr

72.9 yazamamışım anam çocuklardan fırsat yok ki. Bugün oğlumu aşıya götürdük. anca giriyom.

Lă_Tăhzen!

Benım eşiminde keske böyle kaygıları olsa bızde de aksıne kılo alamama derdı var bol bol vıtamınler agır yemekler hamur ıslerı ama esım almıyor kılo sınır oluyorum bende sırf onun ıcın zayıflıyorum 1 beden buyuk gorunuyorum esımın yanında yoksa ıyıyımde  :k06:

Buarada hayırlı olsun sayfan tatlım insallah ıstedıgın kıloya tez zamanda kavusursun  :k06:

sabr

EMEL 26

kolay  gelsin inşallah sağlıklı bir şekilde gider kilolar :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖