Kalp atıslarımızı duyduk sayfa 16.

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Nisan , 2012, 14:25:43

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Canancım tebrik ederim :opucuk:
RABBİM sağıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nazlıyarim

bebişin beslendikçe onlarda küçülecek inşallah hatta en kısa zamanda eriyip gideceklerdir.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

KasrıCinan

O kadar sevindim ki anlatamam canım arkadasım çok şükür ya rabbim....bi bakayım hamile varmı diye girdim ve adını görünce acaba cananım mı diye kalbim pıt pıt atmaya basladı.o kadar mutlu oldum o kadar sevindim ki anlatamam.Korkma canım benim insallah bebeğin sana sımsıkı tutunacak bu sefer
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
ettiğimiiz dualar kabul oldu sonunda  :basardim:

çok güzel bi haber bu :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ecrin.su79

canan hayırlı uğurlu olsun rabbim kucağına aldığın günleride gösterir inş. :amin: :nazar:

Aytii

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Canannn çok mutlu oldum çoookkk  :hello2: :hello2: :hello2:

Allahım tamamına erdirsin inşallahhh  :amin: :amin: :amin: :love9:

esracım

Canancım geçen yazını gördüğümde şöyle doya doya yazamadım.inan adına çok mutlu oldum.uzun zamandır bekliyordun birde düşük yaşamıştın çok üzülmüştüm.şimdi her şey yolunda ve güzel ve daha da güzel olacağını umut ediyorum.emeklerinin çabalarının sonucunu bebeğini kucağına alınca göreceksin.ve geçmişte yaşadığın tüm acıları unutacaksın.artık bizlere dua edecek bir anne adayı arkadaşımız daha var aslında bizlerde çok şanslıyız.dudaklarının arasında hep bizim isimlerimizde olacak.sen bizlere bizler sizlere dua ederek güzel dileklerde bulunarak bu kervan yürüyecek :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

canım sürekli duamdasınız öğrendiğimden beri
inş bugünde değerim ikiye katlarda biraz daha rahat ederimmm kalp atıslarını duymadan
pek sevinemiceğim ben birde kist cıktı basıma bekleyip görücez inş sorunsuz atlatırım 3 ayı

serserim

canancımmmm nasılsın canım benim annelik nsıl gidiyorr sen anne olmayı okadar hakediyosunki bu sitede kimseleri yalnız bırakmadın herkesin mutluluğuna sevincine ortak oldun en acı günlerinde bile  :flowers: :flowers: :flowers:Allah ım inşallah tamamına erdirsin kaç haftalıksın canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

canım allah razı olsun

suan için sevinemiyorum tam korkularım var bugün gidicem testi tekrarlıcaz

iğnenin 15.günü bu cıkan sonucumm ben bu kadarda beklemiyordum acıkcası

kistten dolayı sancılarım cok bugünde azıcık kahve lekelenmem oldu korkuyorum acıkcası

cünkü ben diğer bebeğimi bu lekelenmelerle kaybettimmm inş buna birsey olmaz kistlerdendir o lekeler

carsamba günü pıhtılasma sonuclarımıda alırsam daha rahat edicem cnm

adet tarihine göre yarın 4 haftalık olucak cnm

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Nisan , 2012, 09:51:22
canım allah razı olsun

kistten dolayı sancılarım cok bugünde azıcık kahve lekelenmem oldu korkuyorum acıkcası

cünkü ben diğer bebeğimi bu lekelenmelerle kaybettimmm inş buna birsey olmaz kistlerdendir o lekeler

serserim

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Nisan , 2012, 09:51:22
canım allah razı olsun

canım çok haklısın endişelenmekte ama değerin gayet iyi hani 30 40 60 larda olur değerin düşme olasılığı düşünülür inşallah değerin katlanmıştır canım kistlerin ağrıması normal ama sen hiç merak etme hamilelikte kayboluyormuş,lekelenmen kistlerden olabilir canım dr una sordunmu peki ama herşeyden önce değerin iyi  biliyorsunki hamilelikte kanama olabiliyor hepsi düşük demek değil Allah korusun Allah ın izniyle birşey olmicak canım inşallah sağlıklı hamilelik yaşarsın canım bize hemen haberdar et canım :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

aydinays

Canım arkadaşım inşallah değerin katlanmıştır. Derin bir nefes al ve bebeğinle birlikte bu güzel havanın tadını çıkar. Dualarımdasın canım arkadaşım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

gidiyorum kızlar dua edin öpüyorum hepinizi

burcum

hadi canancım ALLAH ın izniyle güzel sonuçlarla gel canım :amin:

<<AyBüKe>>

Ayyy Canan'cım ben yeni görüyorum çok sevindim canım benim  :opucuk:  :nazar:
  Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder canım benim dualarım seninle  :amin: 
  Aklına kötü şeyler getirme çok güzel olucak inş. herşey  :amin:  :nazar: